» »

Tipkovnica..

Tipkovnica..

MoDeR ::

Imam en problemček. Po tipkovnici se je razlila tekočina. Ta tekočina je razžrla spoje/vezavo med tipkami tipkovnice... Da bi tipkovnica delala je potrebno samo obnoviti kontakt med deli tipkovnice.

Moje vprašanje je pa takole: Kje naj kupim flumaster ali podobno sredstvo da te kontakte (spoje/vezavo) ponovno vspostavim? Na tak način kot se lahko vzpostavi kontakte med mostički na Duronih...Samo da tukaj ne bo deloval svinčnik.

Hvala vam za odgovore.
Lp,
<br>
MoDeR

Dax ::

Huh... a se ti res splača?

Mislim, OK če maš tipkovnico za 100 mark, sam navadno cherryko bi jst kr v kanto vrgu.

Lohk pa probaš kr z grafitnim svinčnikom, če bo šlo...

MadMax ::

V DELKOtu al pa v CONRADu si kupi prevodni srebrni lak (silberleitlack). Zraven pas copic kot pri laku za nohte. Vecnamensko uporabna zadeva:D

alien-w ::

sam po moznosti je lak drazji od same tipkovnice!

3LeR. ::

navadno mitsui tipkalo stane 2500 sit(skor enaka kot cheery)
hALLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOO

tok bos dal material pa se nardit je treba pa se ni nujn de bo delal
kup novo

lp

MoDeR ::

Ja ja ja vem kolk navadne tipkovnice stanejo... Ampak je kdo pomislil da je to tipkovnica od notebooka :8). Za to rabim tist svinčnik al karkoli že je.
Hvala MadMax bom mal pogledal po njihovem prodajnem programu. Če pa je imel kdo podobno izkušnjo se še vedno priporočam za nasvet.
Lp,
<br>
MoDeR

MadMax ::

Jaz sem zadevo kupil za popravilo grelca zadnjega stekla na prevoznem sredstvu:D. Mislim da je blo cca 25 DEM (je ze dolgo tega...). Copic je prilozen, skratka nekaj kot lak za nohte (tudi kolicinsko). Ce pa imas zelo mirno roko, je pa zadeva uporabna za L1 na AMDjih8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim očistiti termalno pasto s procesorja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
475198 (4110) opeter
»

SMD kabel!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
161374 (1041) sleeperman
»

conductive ink pen

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61042 (972) SodVina
»

Kako v avtu narediti stik med črtami ki ogrevajo zadnje steklo???

Oddelek: Pomoč in nasveti
61107 (1004) falotXP
»

pomagajte pri odklepu Tbred A

Oddelek: Navijanje
281040 (942) boštjan

Več podobnih tem