» »

Harry Potter in Svetinje smrti - 2. del

Harry Potter in Svetinje smrti - 2. del

Nikec3 ::

Mislim da si zadnji film ene izmed najboljših franšiz zasluži svojo temo. Kakšna so vaša pričakovanja, kritiki očitno doživljajo orgazme ob ogledu. :))

http://www.rottentomatoes.com/m/harry_p...

flood ::

me prav zanima, če bo podrt rekord za vikend zaslužek, ki ga drži trenutno dark knight z 158m
no js bom počaku da pride na BR :)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Nikec3 ::

Pa sem si ga le pogledal. Film je odličen, ni pa ravno najboljši film vseh časov. Zelo lepo so zaključili celotno zgodbo in vesel sem da so zadnjo knjigo razdelili na dva dela. Vizualizacija je vrhunska, saj so posebni efekti blesteli. Drama je bila tudi odlična predvsem Rawsovi spomini so veliko pripomogli k njej.

Sedaj imam samo 2 želji:
- da se nebi Rowlingova spomnila da želi pisat še več Harry Potterja
- in da se slučajno naslednjih 300 let ne najde studio ki bi naredil remake Harryja. Franšiza je po zadnji "epizodi" ena izmed bolje zaključenih in želim da tako ostane.

Za ogled ni potrebno gledat 3D verzije ker res ne doda veliko filmu. Se je pa kritikom popolnoma zmešalo, na rottentomatoes ima zadnji del sage oceno 97% ali 8.4, med tem ko so top kritiki enotni z 100 in oceno 8.7! Nočem biti preveč populističen, ampak to je višje od vseh gospodarjev prstanov, star warsov, celo od filmov kot so 2001: Space Oddysey, top kritiki pa so ga ocenili celo bolje od samega Botra!

http://www.rottentomatoes.com/m/harry_p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Nikec3 ::

flood je izjavil:

me prav zanima, če bo podrt rekord za vikend zaslužek, ki ga drži trenutno dark knight z 158m
no js bom počaku da pride na BR :)

Imel si prav, HP je prehitel The Dark Knight za 10 milijonov. Po celem svetu je v štirih dneh zaslužil kar pol milijarde. Če film ne bi bil v 3D bi Vitez teme še naprej ostal prvi, tako pa bomo sedaj eno leto čakali da izide Dark Knight Rises, ter prehiti HH.

Rias Gremory ::

Živjo!

Danes sem si ogledal film v 3D in bi dal filmu oceno 9/10. Navdušen sem nad zgodbo in efekti. Najbolj čustvena scena je ko Raws umira in mu Harry pobere solze in potem pogleda spomine ki so res žalostni. Edino sem malo žalosten ker se to vse končuje. :'(
Harry bo vedno z nami. :)

Lp, LinksysOne
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

technolog ::

Mater, ste me pa čist "razrajcal". Morm it gledat, čimprej!

Phil ::

Jaz bi dodal le da se izogibajte 3D varianti. Preč vržen € pa vsaj v polarizacijski tehniki je slika pretemna.

norcuron ::

Film je že tko bolj v "temni varianti" posnet, ko nabiješ pa še tista očala usrana gor pa lahko samo čakaš kdaj se bo kaj razjasnilo.
Great are mysteries of the mind ... or not?

dukedl ::

a je že kdo zasledil kje(amazon, itd) cel set filmov(dvd, bd)?
lp dukedl

JohanP ::

Dvomim, da bodo tako hitro izdali na domačem mediju. Običajno mine cca 4 mesece od premiere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Dark Knight Rises 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14120629 (14033) T-h-o-r
»

Hitri in drzni 5, Dexter in Crysis 2 prvaki torrentov leta 2011

Oddelek: Novice / Ostale najave
3815294 (13090) Jst
»

Kindle 3 največkrat prodan izdelek pri Amazonu

Oddelek: Novice / Ostale najave
114944 (3248) BigWhale
»

Windows 7 zbral največ prednaročil v zgodovini Amazon.co.uk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16215152 (10063) nekikr

Več podobnih tem