» »

N96

N96

amater87 ::

Ciao.

A mi lahko kdo pomaga. Nisem neki hud poznavalec sodobnih tehnologij zato imam tudi še zmeraj NOKIO N96.
Imam pa problem. Ker je nočem še vreč v smeti bi vas prosil za nasvet.
Sem namreč preko OVI Suita hotel naložiti posodobitev. Na koncu mi je javilo naj izključim požarni zid, ker ne more prenesti vseh posodobitev. To sem naredil in od tam naprej nimam več možnosti uporabe telefona. Vse kar mi telefon dela je to, da se zaslon vžiga in izklaplja na vsakih cca 30 sekund. Sem pa nasrečo prej potegnil dol vse pomembne podatke. Ali mi kdo lahko na hitro svetuje kaj je za narediti preden ga pošljem na servis in plačam x eurov za to.
Za kakršen koli odgovor se najlepše zahvaljujem.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

Gapi ::

http://en.kioskea.net/faq/421-restoring... pribi tele trike

It may happen that despite you have restored your mobile to factory setting, the error still exist. In this case, it is recommended that you opt for Hard reset

Enter the code: *#7370# and press Yes to confirm initialization.
Important Notice: It is recommended that you save all important information on your phone (e.g: memo, contacts etc)
To make a Hard Reset on a Nokia phone that is not willing to turn on, just press simultaneously these 3 buttons:
on/off + * + 3
Before making a Hard reset better backup all your important information: contacts, memo...etc
No person is rich enough,to buy back his past.

amater87 ::

ciao.

Hvala. sem že dal na servis. Bom videl kolko mi vzamejo za to. Mogoče pa mi vseeno pride prav.

Pa fajn se imejte kjer koli že ste.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pozabljen vzorec

Oddelek: Pomoč in nasveti
125645 (4364) Olórin
»

Nakup iz Cyberport

Oddelek: Kaj kupiti
439472 (8402) Gwanaroth
»

Dva ali več podjetij SP

Oddelek: Loža
226026 (5451) dolenc
»

eBay - nujno

Oddelek: Loža
122327 (1835) mtosev
»

Kir mobilc mate in kirga mi priporočate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533830 (3248) R0K

Več podobnih tem