» »

Chrome

Chrome

simnov ::

Ali lahko v Google Chrome nastaviš "pipe" kot v Firefox , ko daš na true vse in 100.

RejZoR ::

Kakor vem Chrome sploh ne podpira HTTP Pipelining funkcije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bostyan007 ::

Ali ima Chrome All-in-one sidebar kot opera ali kot firefox addon?

simnov ::

Kako odstraniš gumb refresh.Kako daš vrstico z zavihi pod orodno vrstico.

Veron ::

Bom uporabil kar staro temo...

Torej imam čuden problem s Chromom na enem od PCjev. In sicer


Ko klikneš link ti prvo na hitro pokaže eno (ali več) strani nazaj nato pa tisto kar si kliknil (več v videu).
Komu jasno zakaj se gre? V čem težava?

Gogyto ::

Še moje glede Chromea.

Ko v googlu v iskalnik vpišem besedo, mi ob pritisku enter tipke iskalnik sicer najde željeno, vendar je v tistem okenčku iskalnika moje vpisana beseda napisana trikrat...

Veron ::

anyone? :/

Yacked2 ::

Veron je izjavil:

anyone? :/


Odstrani chroma, z CCleanerjem pobriši začasne datoteke, nanovo zdownloadej chroma, ter ga naloži ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Veron ::

sm vmes (sicer zaradi drugih razlogov) sistem popolnoma na novo naložil (fresh copy), tako da mislim, da ni to to.

mtjmori96 ::

laahko mi kdo pomaga pa mi pove kak se da oziroma če se da te bele kvadratke odstranit kak? ker mi sliko v odzadju moti ;)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/...
hvala

dr.Akula ::

Danes mi je Chrome ob zagonu prikazal sporočilo, da je onemogočil vse razširitve, ki niso iz Chrome store. Spročilo izgleda nekako takole, samo da piše da so bile non-Chrome store razširitve onemogočene, spodaj pa dva gumba: "Da, razumem" in gumb z bližnjico do razširitev.

Kot sem potem izbrskal so to funkcijo dodali že v verzijo 33 v februarju, meni pa je to naredila šele verzija 35 (zadnja različica). Nekam random.
Sicer sem potem namestil Tampermonkey in skripte prenesel tja, ampak bolj me skrbi tole naci obnašanje Googla. Njihova odprtost traja samo dokler ne zavzamejo določenega procenta trga (enako z Androidom).
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi načini sledenja uporabnikom otežujejo varovanje zasebnosti

Oddelek: Novice / Zasebnost
227094 (4465) MrStein
»

google chrome pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
142036 (1663) Seljak
»

V Firefox prihajajo reklame (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5920934 (16748) maremp
»

Izšel Chrome 15 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5514843 (11448) CyberPunk
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17442713 (37032) PrimozR

Več podobnih tem