» »

Če ti en grozi na parkingu...

Če ti en grozi na parkingu...

harmony ::

kaj storiti? Če ti en grozi na parkingu pred nakupovalnim centrom, da te bo ubil pa ne vem kaj še...ga lahko sploh prijavim policiji in kaj lahko dam kot dokaz? Njegova beseda protiv moje?

On lahko reče, jaz te osebe ne poznam, to je en norec, čeprav je veliko ljudi, ki vedo, da me določena oseba pozna. Lahko kot dokaz priložim posneto grožnjo, ki jo imam na telefonu?

Dr_M ::

Seveda ga lahko prijavis in to cim prej. Morebitne price precej pripomorejo k dokazovanju tvojih trditev.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vorantz ::

Vsekakor se splača prijavit...če ne drugega, ko te ubije, da ve policija koga iskat :P

harmony ::

Jah ni prič to je problem. Le jaz in on.

bluefish ::

Kar prijavi. Naslednjič bodo priče morda prisotne, pa najbrž policija ob tovrstnih prijavah vsaj malo migne.

harmony ::

Ko dam prijavo, kaj policija njemu potrka na vrata in ga kaj opozori al kaj sploh naredi? Ker kaj meni pomeni prijava, če se ne zgodi nič v mojo prid... :(

Ziga Dolhar ::

harmony je izjavil:

kaj storiti? Če ti en grozi na parkingu pred nakupovalnim centrom, da te bo ubil pa ne vem kaj še...ga lahko sploh prijavim policiji in kaj lahko dam kot dokaz? Njegova beseda protiv moje?

On lahko reče, jaz te osebe ne poznam, to je en norec, čeprav je veliko ljudi, ki vedo, da me določena oseba pozna. Lahko kot dokaz priložim posneto grožnjo, ki jo imam na telefonu?


Kamot prijaviš. Ni (na sodiščih) malo zadev, kjer gre za besedo-proti-besedi, brez tretjih prič.

harmony je izjavil:

Ko dam prijavo, kaj policija njemu potrka na vrata in ga kaj opozori al kaj sploh naredi? Ker kaj meni pomeni prijava, če se ne zgodi nič v mojo prid... :(


Policija, če se ji zdi tvoja izpovedba vsaj MALO verjetna, potrka na vrata oziroma ga povabi na razgovor. Nato gre stvar (če se ne izkaže za popolnoma neverjetno) do tožilstva in, če se slednje odloči za pregon, na sodišče. Če se tožilstvo ne odloči za pregon, te o tem obvesti in te pouči o tvoji pravici, da sam nadaljuješ pregon.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Marilyn ::

A je kdo pomislil, da bo tistega, ki ga bo prijavil to še dodatno razkurilo in mu bo potem res dejansko kaj storil?! Oceni situacijo sam pri sebi kaj ti je ta grožnja pomenila in če je zanemarljiva. Kar tako ovadit in tožarit ni priporočeno. Seveda pa stori kar se ti zdi prav. Če to ni kakšen znanec in se je pripetilo popolnoma naključno pozabi in živi dalje. Ne zapletaj še bolj stvari. Nikoli ne veš kaj je tisti sposoben - maščevanja itd.

enjst ::

harmony je izjavil:

...On lahko reče, jaz te osebe ne poznam, to je en norec, čeprav je veliko ljudi, ki vedo, da me določena oseba pozna. Lahko kot dokaz priložim posneto grožnjo, ki jo imam na telefonu?
Se pravi RES se poznata?
Če se in če tista grožnja ni posledica neke situacije prav takrat na parkitišču, potem bi bilo dobro da ga prijaviš.
Če sta se pa spričkala prav zaradi čisto določene situacije, ki je nastala prav tam in takrat (torej na parkirišču), potem pa upoštevaj tisto, kar ti je napisal/a Marilyn.
V primeru pogrevanja zamere (ob naslednjem srečanju kjerkoli) in nadaljevanju z groženj (predvsem s smrtjo ali poškodovanjem) pa nimaš potem več kaj razmišljati, ampak ga takoj prijavi.

#000000 ::

Že tudi v Sloveniji je kar veloko parkirišč pod video nadzorom, sploh pred trgovskimi centri, pejt pogledat če je kje kamera in poklič policijo.

Zakaj pa ti grozi oz. zakaj naj bi te ubil ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praske z ključem po avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9124363 (21472) strup121
»

Plačati ali neplačati

Oddelek: Loža
182654 (1400) opeter
»

Sarkozy naj bi naročil nezakoniti nadzor novinarjevega telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5719837 (17932) Gavran
»

NADLEGOVANJE-pomoč/svetovanje

Oddelek: Loža
386989 (5027) ;-)
»

ukradeno geslo na gmailu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6835184 (33527) Trololololo1

Več podobnih tem