» »

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Izaso ::

Danes sem zasledil, da imajo na Tušmobilu novi paket ALL INCLUSIVE in da je mesečna naročnina 30€ in da to vsebuje neomejene klice v vsa omrežja, neomejene SMS in MMSe v vsa omrežja, neomejen prenos podatkov v omrežju Tušmobil in prenos podatkov v omrežju mobitel se plača 0,43€/MB. A kdo ve kaj lahko preideš iz katerega koli trenutnega paketa na Tušmobilu na tale ugoden paket?

MajorM ::

Zanimivo. Mogoče bodo operaterji končno nehali škrtariti s zakupljeno količino prenosa podatkov in SMSji...

RockyS ::

Dejstvo je da sem zato po več kot desetih letih pri Simobilu šel k Tušmobilu, za 5€ več mi nudi 1900MB več prenosa podatkov, 1010minut več pogovorov v istem omrežju in 1000 smsev več.

Zaeenkrat sem naletel samo na eno "luknjo" omrežja, ampak do jeseni bo tudi tam urejeno omrežje tako, da lahko rečem kapo dol tuš mobilu!

Izaso najbolje da se obrneš na 070700700 oz. 080.

amigo_no1 ::

Droben tisk(tm)
http://www.tusmobil.si/all-inclusive.ht...

V izogib dvomu se bo v vsakem primeru za preseganje običajne rabe štelo mesečno
preseganje 1500 minut klicev, ki se zaključujejo izven Tušmobilovega omrežja ali izvirajo
iz omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja in/ali preseganje 5 GB prenosa podatkov.

Lonsarg ::

To je isti paket kot Brezmejnih X, sam da je pol cenejši heh:) No pa da nanj ni možno aneksa pisat.

filip007 ::

Koliko je minimalna poraba v Brez paketu na mesec?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

amigo_no1 ::

http://www.tusmobil.si/paketi/brez.html

Če želite popolnoma nadzorovati svojo mesečno porabo, vam priporočamo izbiro paketa BREZ. BREZ je paket brez mesečne naročnine kar pomeni, da s samo naročnino ne boste imeli nobenega stroška.
Vse storitve, ki jih boste tekom meseca opravili, pa boste plačevali po veljavnem ceniku.

Nič ?

Zgodovina sprememb…

de199 ::

minimalna poraba je 0€ (preverjeno)

gregyk ::

amigo_no1 je izjavil:

Droben tisk(tm)
http://www.tusmobil.si/all-inclusive.ht...

V izogib dvomu se bo v vsakem primeru za preseganje običajne rabe štelo mesečno
preseganje 1500 minut klicev, ki se zaključujejo izven Tušmobilovega omrežja ali izvirajo
iz omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja in/ali preseganje 5 GB prenosa podatkov.


Mi je na podpori (070700700) zaposleni povedal da ni nobenih omejitev časovnih, da te opozorijo in po možnosti prekinejo pogodbo samo, če bi številko uporabljal (zlorabljal) za namene kake firme, trženja, itd, itd ... torej naj ne bi veljalo za "normalno" uporabo omejitev teh omenjenih 1500 minut. So pa vsi klici, sms-i in mms-i zastonj tako iz Tušmobil kot Mobitel (roaming) omrežja. Edino podatki se plačajo če si v roaming-u pri Mobitelu.

Edit: je pa res da v pogojih pa vso porabo na 1500 minut in 5GB podatkov omenjajo kot zlorabo ... torej zaposleni na help desku nekako zavajajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

amigo_no1 ::

Če se greš tožiti z njimi se bodo sklicevali na splošne pogoje (objavljeni na njihovi www strani) in ne na to, kar ti je helpdesk natvezil.

tado6 ::

Paket je trenutno preizkusen (torej testen). Omejen je na prvih 500 uporabnikov in zato tudi taki splošni pogoji. V bistvu se se tem testira, kako so slovenski uporabniki na take pakete pripravljeni. Paket lahko kadarkoli ukinejo. Sicer pa naj bi se aktualno in s spremenjenimi pogoji začel tržiti zadnje četrtletje.

jusv ::

Jaz sem tale paket sprobal oz. ga sedaj uporabljam. Sliši se oz. izgleda da bo ta paket zelo dober. Paket je definitivno novost na trgu. Gre za trenutno najugodneši paket v Sloveniji. Seveda pa se pojavlja vprašanje kako ga bodo sprejeli uporabniki. Meni se zdi, da bi tole moralo uspeti, edina zadeva ki mogoče lahko zmoti uporabnika je prenos podatkov, če nisi v Tušmobil omrežju in če delaš veliko prenosov. Ampak če ne pa je baket bomba!

Alencica ::

Kako pa je s signalom pri Tušmobilu? Dela po celi Sloveniji?

Pa vse tiste zgodbice o prenosu podatkov v "domačem" omrežju v resnici pa so jim ceno gostovanja računali... Kako je s tem?

TOP ::

Signal ne dele po celi sloveniji,kar se tiče Tušmobil omrežje,zato moraš priklopit v Mobitel omrežje.Paker je res super,edini velik minus je ne moreš vzet GSM telefon,na tale aneks.

imallears ::

Lahko si vklopiš blokado prenosa podatkov, če si v Mobitelovem omrežju. Lahko tudi ročno izbereš TušMobil omrežje, pa ti potem ne skače na Mobitel.

Zgodbic je pa vedno veliko. Splošnih pogojev pa tko nihče ne prebira ane.

tado6 ::

Alencica je izjavil:

Kako pa je s signalom pri Tušmobilu? Dela po celi Sloveniji?

Pa vse tiste zgodbice o prenosu podatkov v "domačem" omrežju v resnici pa so jim ceno gostovanja računali... Kako je s tem?

Zgodbic je veliko, kolikor verjameš. Če želiš preveriti signal na tvojem področju, lahko kupiš predplačniško SIM za 3, 99 EUR in preveriš. Glede prenosa je namenjena storitev za blokado prenosa podatkov v Mobitel omrežju. preveri pokritost na http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informa...

Ashrack ::

to je pa celo konkurenca Simobilovem Orto U Nulo
....

Tarzan ::

Preklopil že 6 številk s Simobila in sem več kot samo zadovoljen. Plačujem povprečno vsaj 30 EUR manj kot prej. Sem bil precej skeptičen zaradi signala, ampak sem po krajšem testiranju opazil, da praktično nikoli ne uporabljam roaminga v omrežju Mobitel. Imam pa seveda data roaming izklopljen na telefonu in v nastavitvah paketa, tako da ni panike.

Simobil je iz odličnega ponudnika postal le še bleda žalostna senca dobrega operaterja. Praktično sem bil brcnjen iskat alternativo, zdaj pa, kolikor sem videl, stare Orto pakete pretvarjajo v navadne. Na dan preklopa sem dobil od njih pošto. :)

Lonsarg ::

Jah Simobil je pač dosegel zadosti veliko bazo uporabnikov, da se mu bolj izplača imeti višje cene in velik dobiček. Ljub vlaganju v omrežje imata namreč tako Mobitel kot Simobil še vedno noro velke dobičke.

Je pa res, da imata oba en paket za mlade, ki pa je cenejši in je tam-tam z Tušmobilom. Razen podatkov, ki pa so drastično cenejši pri Tušu tudi glede na te pakete.

Tak da ja, familijo postopoma spravljam na Tuš.
Škoda, ker je tako veliko ljudi, ki bi sicer šli na tuš, pa niso sploh na tekočem, kako je z temi zadevami in imajo pač tistega operaterja, na katerega so šli, ko so začeli mobitel uporabljat:)

kmetek ::

pa mislite, da bo Tuš ne bo propadel? Vega?

ahac ::

kmetek je izjavil:

pa mislite, da bo Tuš ne bo propadel? Vega?


Zdaj so drugi časi. Takrat še niti prenosa številk ni blo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Trupl0 ::

Alencica je izjavil:

Kako pa je s signalom pri Tušmobilu? Dela po celi Sloveniji?

Pa vse tiste zgodbice o prenosu podatkov v "domačem" omrežju v resnici pa so jim ceno gostovanja računali... Kako je s tem?


Zato imam ročno izbiro omrežja, da mi ne gre v mobitel.
Plačal za par mega ( poslušali netradio zvečer ob družbi ) 30€.

Na nokii E71 imam izbran ročno omrežje v dual načinu ( 3G ).. Zadeva ne zgubi signala tudi proti Kočevju, kjer sem doma...
If you are going through Hell, keep going !

_Dormage_ ::

Končno, kako nam v Sloveniji kradejo ta prenos podatkov kot, da je zlata vreden.
Angleži se nam smejijo ker zato plačujemo.
Drugače pa hvala za ta info.

e.r.c. ::

gregyk je izjavil:


Mi je na podpori (070700700) zaposleni povedal da ni nobenih omejitev časovnih, da te opozorijo in po možnosti prekinejo pogodbo samo, če bi številko uporabljal (zlorabljal) za namene kake firme, trženja, itd, itd ... torej naj ne bi veljalo za "normalno" uporabo omejitev teh omenjenih 1500 minut. So pa vsi klici, sms-i in mms-i zastonj tako iz Tušmobil kot Mobitel (roaming) omrežja. Edino podatki se plačajo če si v roaming-u pri Mobitelu.

Edit: je pa res da v pogojih pa vso porabo na 1500 minut in 5GB podatkov omenjajo kot zlorabo ... torej zaposleni na help desku nekako zavajajo?


kolkor je meni znano, po presegu teh mej samo padeš v preverjanje, da pač ne zlorablaš paketa z raznimi M2M napravami ali oglaševanjem, itd itd..
ker paket je samo za fizične osebe in ne tudi za pravne, zato te v primeru zlorabe lahko odklopijo!

OChack ::

ja res je, enako je pri brezmejnih x kjer ej meja prenosa 20 giga, s tem da lahko cela familija fura eno naročnino za 60e, je pa res da nevem kako ej točno z roamingom v mobitelovem omrežju, enkrat s emi zdi da so clo zaračunaval za SMS sporočila, ker uporavljam sedaj samo še tuš prepaid niti nevem kako je to, grem jeseni verjetno na tuš, ko bojo spet novosti, sicer se bo pa njihovo omrežje spet začelo na veliko graditi. je pa zanimivo d aimam v večini mest vsaj azenklrat bolši signal kot simobil, tud mms in data mi delata brez problema, pri simobilu mam stalno težave z tem iphonom...
Int€l inside, IDIOT Outside

tado6 ::

Pokritost je že enaka Si.mobilovi. Signal v vašem kraju lahko preverite tako, da kupite SIM-kartico za 3,99 EUR. Z signalom ni težav več.

Ashrack ::

TADO6
kaj pa pokritost 3G napram Simobilu?
....

djordjevic ::

Po mojih izkušnjah (prek predplačniške kartice) - boljša. In predvsem hitrejša. Na simobilu imam 900 kbps / 900 kbps, na tušmobilu pa okoli 2100 kbps / 450 kbps.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

tado6 ::

Ashrack je izjavil:

TADO6
kaj pa pokritost 3G napram Simobilu?

Odvisno od lokacije.

RockyS ::

Uporabite strani www.dreamdesign.si za pregled baznih postaj in kje kaj lovi.

Lonsarg ::

Če gremo preko dreamdesign podatkov je pokritost 2G malenkost bolša pri Simobilu, 3G pa pri Tušmobilu. Sta pa letos Tušmobil in Simobil stopila v sograjenje in najbrž tudi deljenje lokacij za oddajnike, da znižata stroške. Tak da bosta oba še bolj dohitela Mobitel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušev Svetovni premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5518538 (15133) Lonsarg
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319808 (13523) Filipko
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635784 (30635) Bobr123
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18544054 (32784) OChack
»

Veliki problemi z nategunskim Tušmobilom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
30058516 (47031) Lonsarg

Več podobnih tem