» »

počen nosilec ekrana na laptopu

počen nosilec ekrana na laptopu

deki_s ::

že par dni sem imel probleme z laptopom in sicer se ni več hotel normalno zapreti, maloprej se mi je pa dokončno polomil desni nosilec (za primer da se povsem nepravilno izražam, bom pridodal še bolj nazorni opis problematične točke - gre za tisti kos plastike, ki je odgovoren da ekran laptopa ostane v položaju, v katerega ga naštimam). Vse še naprej normalno laufa, noben kabel se ni potrgal ali karkol, zgolj plastika je počila. Tako da je moje vprašanje, ali se splača to zadevo dat popravit, ali pa gre za eno od tistih stvari, pri katerih je popravilo nek astronomski znesek in je bolj smotrno kar novega vzeti? Garancije nima več, novega laptopa pa se mi ne zdi praktično kupovati, saj ta drugače več kot dovolj zadošča mojim potrebam..

enjst ::

Predlagam da za začetek poskusiš na spletu poiskati kaj takšnega, seveda za tvoj model prenosnika:
http://www.lcds4less.com/PDF/Laptop-LCD...

Toliko, da odpreš, počistiš plastične drobce, zalepiš in "pošminkaš" s kakšnim plastelinom ali čem podobnim (če ni škoda prevelika in če ni druge škode, kar se funkcionalnosti tiče)

blue ::

@deki_s sem na enakem kot ti..
meni so dali "predračun" 75€ za hinge (absolutno predrago - na netu so okoli 40€) in delo 45€ za 1 uro.

Če imaš kakšen popularen model lahko dobiš za 15€ hinge na ebayu..

Če najdeš kak poceni servis sporoči :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blue ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika za pol profesionalno uporabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544920 (3521) bajsibajsi
»

hdmi 3/display port 3

Oddelek: Zvok in slika
262130 (1569) Lonsarg
»

So Lenovo prenosniki dobri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429531 (17703) Invictus
»

HP - primerjave (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9822851 (21317) Malajlo
»

počen plastičen rob zaslona prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
967872 (4691) 49106

Več podobnih tem