» »

Ločljivost zaslon

Ločljivost zaslon

Monsterinho ::

Komp sem formatirou, nato začel z nalaganjem vseh driverjev, a zataknilo se mi je pri grafični in pač pri ločljivosti zaslona. CD-ja grafične ne najddem (nevem ali sem ga sploh imel), podatkov katera grafična je pa mi ne pokaže noben program (probal že z Everestom pa z običajnim Display settings v windowsih pa nikjer nobene oznake). Slika na ekranu pa je malce razpotegnjeena in pa povsem neizostrena, ima mogoče kdo kakšen predlog kaj se da narediti?

bluefish ::

Poskusi še Speccy.

Imaš morda še račun od nakupa ali kaj podobnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

pierch ::

Poglej z GPU-Z.
Pierch

Monsterinho ::

Probal z obema Spiccy mi sicer izpiše pod grafično le resolucijo 1600x1200. Enostavno mi ni več nič jasno, pred tem je vse delalo kot urca tudi grafo vem da mi je kazalo a sedaj se ne spomnim točno katero sem imel (skoraj sigurno je ATI...). Se da mogoče kako drugače tudi ttole zrihtat da bi vsaj resolucijo malo izboljšal, ker tolee podn, pa še slika se osvežuje ot leta 1900...:)

Računa pa nimam, ker tole če se ne motim so mi enkrat zamenjali supaj z matično na servisu...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

odpri račinalnik in poglej kir model grafične je.
Potem pa pejt na stran od proizvajalca (ati/nvidia) in potegn dol driverje.
#brezpodpisa

amigo_no1 ::

Joj, kake eni pišete..
poglej kaj piše na spodnji strani prenosnika...oz če so kej kake nalepke .. .hp/toshiba/lenovo/dell etc...
Če drugega ne pomaga daj sliko.

Kaj ima pomanjkanje računa veze s servisom ?? Gre za malomarnost s tvoje strani, če niti računa nimaš več.

Valentin ::

Monsterinho je izjavil:

Komp sem formatirou, nato začel z nalaganjem vseh driverjev, a zataknilo se mi je pri grafični in pač pri ločljivosti zaslona. CD-ja grafične ne najddem (nevem ali sem ga sploh imel), podatkov katera grafična je pa mi ne pokaže noben program (probal že z Everestom pa z običajnim Display settings v windowsih pa nikjer nobene oznake). Slika na ekranu pa je malce razpotegnjeena in pa povsem neizostrena, ima mogoče kdo kakšen predlog kaj se da narediti?


Programček Astra32 ti bo pokazal, kako je sestavljen tvoj PC...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

amigo_no1 ::

Tudi v biosu ponavadi piše točen model...

Monsterinho ::

amigo_no1 je izjavil:

Joj, kake eni pišete..
poglej kaj piše na spodnji strani prenosnika...oz če so kej kake nalepke .. .hp/toshiba/lenovo/dell etc...
Če drugega ne pomaga daj sliko.

Kaj ima pomanjkanje računa veze s servisom ?? Gre za malomarnost s tvoje strani, če niti računa nimaš več.


Računa sploh nisem dobil ker potem bi ga imel shranjenega, pač šušmaški servis...;)

Sicer pa sem zrihtal sedaj nekako, je pa res da sm razdrl pol kompa, saj je blil model grafe zapisan pod hladilnikom na grafi... Hvala za pomoč...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI 4850 vent na 100%

Oddelek: Strojna oprema
141205 (871) edi123
»

Resen problem Blue screen ? freez

Oddelek: Pomoč in nasveti
9807 (675) Gutjerez
»

Prenosniki brez OS

Oddelek: Kaj kupiti
92530 (2072) wired
»

gonilniki po instalaciji xp sp 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
122245 (2051) Jakka
»

grafična GF6600 GT - sekundarni zaslon GA NI ?!?1

Oddelek: Strojna oprema
141255 (1038) Magician

Več podobnih tem