» »

Nakup Wheya iz tujine

Nakup Wheya iz tujine

Temo vidijo: vsi
««
6 / 12
»»

innerspace ::

Za nakupe nad 25 funtov je koda - 5SAVER25 (do 21/1/2013)
..........nad 100 funtov pa - 2013HEALTH (do 31/1/2013)

De nada.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

krOOokO ::

Ravno kupil na myproteins.com, s poštnino je bilo 65€, medtem ko bi npr. na proteini.si za IDENTIČNE, najverjetneje manj kvalitetne stvari odštel 150€.
Kar kupujte še vedno v Sloveniji in jim podarjajte €.
Za informacijo, na myprotenis.com je poštnina 6€, poleg tega pa imaš še OGROMNO kod za izjemne popuste.

Lion29 ::

raje pusca € v slo kot uk

pa ne verjamem, da je lih tolko poceni... valda ce primerjas z naso najbolj drago, potem ze verjetno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

thramos ::

Kaj pa spodbujanje slovenskega gospodarstva!?!

Resno, stvari so, v času akcij (ki je vedno), izredno poceni. Tudi do takšnih razmerij se pride, kot je napisal krOOokO in to brez da bi pri nas iskal najdražje in tam najcenejše zadeve. Lahko vsak preveri.

Identična aminokislinska sestava za izolat (do zadnjega miligrama), za občutno manjšo ceno, vključno s poštnino. No, če sploh verjamete deklaracijam slovenskih preprodajalcev ...

krOOokO ::

Hehe ste smešni, ja podpiral bom NAJVEČJE nategotarje (PROTEINI.SI). Drugače pa ne, nisem primerjal z najdražjimi.
Samo za primer, green tea 360 tabletk na myproteins.com 7€, proteini.si 130 kapsul 18€.
Poštena cena pri proteini.si, za druge izdelke je enako.

innerspace ::

Jp, mislim, da preh. dodatkov ne bom vec kupoval v Sloveniji.
Vecina cen je vsaj tretjino nizjih, ko dodas popust, jih lahko spustis na polovico.

Nikoli ne bom vzpodbujal vmesnih clenov, proizvod hocem po cimbolj realni ceni.
Za stimulacijo SI gospodarstva pa naj skrbi dobra politika, ne potrosniki!


Myprotein -> zakon:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

krOOokO ::

Že pogledaš green tea, je razlika v ceni NEVERJETNA.
Na myproteins pa imaš še razne popuste, ki so zares izjemni, če vpišeš kodo.
Ni ga čez myproteins.com, niti shakerja ne kupim več v slo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

fantasycamp ::

krOOokO je izjavil:

Že pogledaš green tea, je razlika v ceni NEVERJETNA.
Na myproteins pa imaš še razne popuste, ki so zares izjemni, če vpišeš kodo.
Ni ga čez myproteins.com, niti shakerja ne kupim več v slo.


koliko kg moraš vzeti da se ti splača z poštnino vred?

krOOokO ::

To misliš na splošno ali za green tea? Splača se ti če vzameš karkoli čez 10EUR, saj je postnina le 6EUR.
Sam sem kupil Whey, Creatine, Caffeine, Green Tea in CLA.
Če recimo naročiš čez 60 funtov imaš 12EUR popusta, in če naročaš prvič še 5EUR popusta, kar skupaj nanese 17EUR popusta.
Imaš pa še nešteto drugih ugodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

TRIROG ::

Katere okuse impact wheya pa kaj narocate?

krOOokO ::

Jagodo.

turk1990 ::

Vanilja, cokolada, coko smooth, vse kar sem poskusil je bilo dobro.

Looooooka ::

Lion29 je izjavil:

raje pusca EUR v slo kot uk

pa ne verjamem, da je lih tolko poceni... valda ce primerjas z naso najbolj drago, potem ze verjetno

Na ceno se ti vsaj kokr jst vidim placa zgolj ce je okus res ne vem kaj in ce kupis 5kg +
Na 1 kg se ti ne splaca.
Plus glede na % proteinov OH-jev majo tud oni relativno "drage" zadeve, kjer so celo drazji od izdelkov v Sloveniji.
Jst razmisljam, da bi enkrat riskiral pa narocil kksno kilo ob ovsenih kosmicih in raznih dodatkih(da ne bo cisti polom ce bo okus porazen). :)

Zgodovina sprememb…

Tac20 ::

Glede cen se zdaj res neki ne splaca, ta impact whey ni nevem kaj po okusu, baje res hud je TRUE WHEY ki pa je drag ko svinja. Cene ko sem primerjal z našimi stranimi so tam tam, kupoval sem, whey, omega 3, itd.

Neke stvari imajo res ugodne, super je tud njihov peanut butter in poceni. Sam sem imel vanilijo in choco smooth impact whey, in okus ni nevem kaj, sem kupil ze boljse wheye pri nas, res pa da je taste stvar osebne preference.

Looooooka ::

z maslom sm se jst ravno "zajebal". Narocil iz Amerike arašidovo in mandljevo maslo (Naturally More)...in 30 sekund po tem, ko smo o tem cvekali po facebooku, mi je facebook ze zacel kazati reklame(thenutrition), ki so zgleda tud zacel prodajat maslo(go privacy settings!).
Sicer majo tle na tej angleski strani cenejse od obeh ampak ne vem....Naturally More ma res dober okus. Ko ga zmanjka definitivno riskiram pri anglezih. Teli americani so pac ekstremno predragi in majo na mojo velko zalost predobr okus, da jih ne bi se enkrat narocil :D
Moram nujno najdt eno cenejso zadevo, ki jih prekosa z okusom.

Zgodovina sprememb…

krOOokO ::

Looooooka je izjavil:

Lion29 je izjavil:

raje pusca EUR v slo kot uk

pa ne verjamem, da je lih tolko poceni... valda ce primerjas z naso najbolj drago, potem ze verjetno

Na ceno se ti vsaj kokr jst vidim placa zgolj ce je okus res ne vem kaj in ce kupis 5kg +
Na 1 kg se ti ne splaca.
Plus glede na % proteinov OH-jev majo tud oni relativno "drage" zadeve, kjer so celo drazji od izdelkov v Sloveniji.
Jst razmisljam, da bi enkrat riskiral pa narocil kksno kilo ob ovsenih kosmicih in raznih dodatkih(da ne bo cisti polom ce bo okus porazen). :)

IZJEMNO SLABO VIDIŠ!
Sam sem za robo na myprotein.com odštel 60€, medtem ko bi za ISTE, verjetno manj kvalitetne stvari v Sloveniji odštel 150€.
Kar kupujte v Sloveniji, dražje težko dobite. ;)

Lion29 ::

daj napisi no, to svojo kosarico, da vidim, ce bi v slo res dal tako ceno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

innerspace ::

Lion29 je izjavil:

daj napisi no, to svojo kosarico, da vidim, ce bi v slo res dal tako ceno


Prepricas se lahko sam.

myprotein.com
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Lion29 ::

in kaj naj tam primerjam?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

innerspace ::

Lion29 je izjavil:

in kaj naj tam primerjam?


Tam dobis ene cene, pri nas dobis druge.
Ne verjamem, da nisi sposoben sam poiskat kar te zanima.

Ce te sploh zanima:P
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

krOOokO ::

Če bi te tako zanimalo, bi že sam preveril. Drugače pa sem napisal kaj sem kupil.
Pa ti ne pove že primerjava z green tea tabletki dovolj? Pri nas 130 tabletk 18€, tam 360 tabletk 7€.

alexa-lol ::

Kater koli artikel...
Jaz sem po vseh možnih proteinih z okusom končal na unflavoured okusu, deluje še najbolj "naravno". Ta "brezokusni" whey je pri myprotein.com najcenejši.

PS Najbolj sumljivi so tisti sadni wheyi, tuti-fruit.. najbolj ogabna stvar ki sem jo kdaj pil je tale http://www.maxximum-shop.com/?a=957&x=h... zmešan z vodo, drugi okusi so proti temu kafe mlinček.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

jaz gledam po nasih trgovinah in pri maxximumu in proteini.si res pretiravajo s cenami... drugje pa so dokaj ok... valda pa nimajo takega volumna kot na myproteins in si ne morejo privoscit takih popustnih akcij ... to govorim za taksne splosne izdelke kot so sirotnikini proteini ali omega3 masscobne kapsule ali kreatin in aminokisline...

za tabletke z zelenim cajem ne bom niti gledal, ker mi ne pade na pamet, da bi kaj takega kupoval..in so lahko kvalitete zelo, zelo razlicne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krOOokO ::

Ja, ker v Sloveniji so zagotovo bolj kvalitetne! Proteini.si so na prvem mestu z veliko prednostjo pred ostalimi kar se tiče nategovanja!

thramos ::

Ja, in nobenega razloga ni, da bi verjeli slovenskim preprodajalcem kaj bolj kot tujim.

Skratka, cene v tujini so žal občutno cenejše kot v Sloveniji in nobenega razloga (razen skrb za polne žepe slovenskih preprodajalcev - slovensko gospodarstvo?!?!?!) ni, da bi kupovali doma. Žal.

innerspace ::

thramos je izjavil:

Ja, in nobenega razloga ni, da bi verjeli slovenskim preprodajalcem kaj bolj kot tujim.

Skratka, cene v tujini so žal občutno cenejše kot v Sloveniji in nobenega razloga (razen skrb za polne žepe slovenskih preprodajalcev - slovensko gospodarstvo?!?!?!) ni, da bi kupovali doma. Žal.


Exactly.
Za lokalne preprodajalce naj skrbijo neinformirani potrosniki.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Looooooka ::

IZJEMNO SLABO VIDIŠ!
Sam sem za robo na myprotein.com odštel 60€, medtem ko bi za ISTE, verjetno manj kvalitetne stvari v Sloveniji odštel 150€.
Kar kupujte v Sloveniji, dražje težko dobite. ;)

Lej...ne mi tle pametvat s tem, kako si boljse kupil.
Napisi kolicini in tocno sestavo teh proteinov.
S tem mislim razmerje in VSE dodatke, ki so not...plus OKUS.
Potem se prosim realno povej kako okusna je ta zadeva. Sam sem pripravljen ignorirat okus(se po 10ih letih navadis vsega).
Ampak to, da si kupil nekaj za pol ceneje meni ne pove nic.
In ko sem SAM gledal cene na protein.com lahko recem, da so popusti prijeli samo pri robi, ki je pac nisem niti pripravljen kupit(ker mi ni vsec ne razmerje ne sestava).
Tako da prosim lepo...povej kaj si kupil pa bomo videli.
Sem cisto pripravljen verjeti(ker sam se nisem poskusil zadeve in gledam zgolj informacije, ki pisejo na njihovi strani in izdelkih, ki jih kupujem pri nas in v Nemciji).
50% ceneje mi na zalost pove samo to, da je nekaj 50% ceneje.
Tudi H&M ima 70% ceneje kot sportina :)

Looooooka ::

alexa-lol je izjavil:

Kater koli artikel...
Jaz sem po vseh možnih proteinih z okusom končal na unflavoured okusu, deluje še najbolj "naravno". Ta "brezokusni" whey je pri myprotein.com najcenejši.

PS Najbolj sumljivi so tisti sadni wheyi, tuti-fruit.. najbolj ogabna stvar ki sem jo kdaj pil je tale http://www.maxximum-shop.com/?a=957&x=h... zmešan z vodo, drugi okusi so proti temu kafe mlinček.

Tole je sranje.
Od maximuma sem kupil samo ene njihove proteine in sicer 2 leti nazaj, ko sem se sel neko iber ketonsko dieto in so imeli proteine z dalec najmanjso vsebino Oh-ja.
Okus je bil tako ogaben(isto neka pomaranca), da zadeve nisem pojedel. Plus se ene 2 leti nisem kupil nicesar, kar je bilo prodano pod njihovo znamko.
Ampaaaaaaaaak again. To je spet stvar okusa. Vcasih pac spijes nekaj pa je. Pa mogoce ves, da je glede na vsebino isto kvalitetno kot neka ulala firma...sam pac okus malce sepa.
Odvisno od cilja/denarja in give_a_fuck faktorja :)
Pri proteinih, ki jih spijem vsaj 2x na dan, hocem okus, ki mi je vsec(MENI OSEBNO). Kaksen dodatek, ma lahko zaradi mene okus po strupu. Kupim zarad mene brez okusa, ker je vazna samo cena na kg...itd etc.

innerspace ::

@Loo....oka

Govora je o primerljivo sestavljenih proizvodih, recimo aminokislinska sestava sirotke je objavljena in jo komot primerjas z robo, ki je dobavljiva v SI. Tako lahko ugotovis, da ima ImpactWhey boljso sestavo od recimo THE Wheya, za 1/3 nizjo ceno, ce govorim o natural okusu.
Enako je z omega3 in nekaterimi vitaminskimi mesanicami...

Popusti pa se uveljavljajo za celoten nakup, imas tudi posebne popuste za specificne izdelke.
Recimo izolat je bil nekega dne prejsnji teden znizan za -20%.

Itd...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Looooooka ::

Najvecji problem, ki ga mam s to stranjo je recimo tole.
Gledam "Impact Blend Deluxe". Ampak vse kar vidim je neko senzacionalisticno opisovanje in zraven:
Per 30g:
Energy: 481kj / 113.4kcal
Protein: 22.5g
Carbs: 1.62g
Fat: 1.1g
Fibre: trace
Se pravi lahko upam, da bom tocno sestavi videl na skatli sele PO tem, ko bom zadevo narocil.
V casu interneta je lepo ce vse pise gor pa da si clovek vzame pol ure in pogleda na internetu koliko je kaj bullshit faktorja pri opisovanju njihovih patentiranih in nepatentiranih dodatkih.
Zakaj bi recimo placal 15 eur vec za nek patent, za katerega nikjer ne pise, da sploh deluje.
Recimo

Popusti pa se uveljavljajo za celoten nakup, imas tudi posebne popuste za specificne izdelke.
Recimo izolat je bil nekega dne prejsnji teden znizan za -20%.

Vem vem...sj ne recem. Ko je popust je kar fin. jaz sem ga ravno zamudil in je bil potem popust samo na izdelke, ki me niso zanimali.
Ampak vseeno pravim, da se da za isti denar(ce ne kupujes 5 kg) dobit pri nas isto ce ne boljso robo.
In najbolj me moti to, da ne vidim dovolj podatkov na strani.
Zato pa pisem, da mi naj nekdo, ki je ze kupil, da primer nakupa v Sloveniji in tega iz te strani.
2 kg za 50 eur in 3 kg za 40 s popustom...pac ne pove nicesar a ne.
Potem so pa se jezni ce jim omenis, da ti to nic ne pove :)

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Govora je o primerljivo sestavljenih proizvodih, recimo aminokislinska sestava sirotke je objavljena in jo komot primerjas z robo, ki je dobavljiva v SI. Tako lahko ugotovis, da ima ImpactWhey boljso sestavo od recimo THE Wheya, za 1/3 nizjo ceno, ce govorim o natural okusu.

Nisem nikol tega kupil tko da ne vem.
Vceraj sem upal, da bom zbrskal kaksen popust za tole deluxe zadevo(1 kg da prvo probam vanilijo).
In na zalost je bil nakup s postnino na koncu dejansko drazji kot 1 kg proteinov, ki jih vsake toliko casa kupim pri nas.
Glede na ne ravno natancne opise(na voljo mam samo razmerje) in ceno...je bila zal ponudba v 2 online slo stacunah cenejsa.
Ko bo popust bom pa seveda probal :)
Ce ne zaradi drugega ze zaradi napisa na skatli....

innerspace ::

Looooooka je izjavil:

Se pravi lahko upam, da bom tocno sestavi videl na skatli sele PO tem, ko bom zadevo narocil.


Vedno obstaja opcija, da jih kontaktiras po mailu in dobis(ali ne) zeljene informacije.
Se strinjam, da bi bilo veliko bolje vse podatke objaviti na strani, a si mislim, da bi prevec informacij lahko odvrnilo nezahtevne kupce. Maybe.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Looooooka ::

Zakaj bi jih odvrnilo?
Poglej kako elegantno in pregledno je to na maxximumu(ignorirajmo cene).
Zves vse kar rabis.
Problem je bolj v tem, da moras dejansko pred nakupom na netu it z avtom v stacuno, ker je enkrat dejansko ceneje na netu enkrat pa v stacuni. Zadnjic so mel v stacuni akcijo in si dal za 2kg proteinov, ki ponavadi stanejo 60+ eur...30. Pa ni blo zaradi roka.
Pred tem je blo pa obratno na online stacuni.
Mene pomanjkanje informacij odbija od nakupa. Ker dobim obcutek, da nekdo nekaj skriva. "90% pure protein". In potem zves, da je protein iz psenice.
Take...malenkosti :)

innerspace ::

Nekatere ljudi prevec informacij zmede in tako lahko odvrne od nakupa...ugibam.
Gre se za prakso prodajalca ki je kolikortoliko skladna s pricakovanji kupcev.

Mene tudi odbijajo skrivalnice, zato se dobro informiram kje, kaj, po koliko, kupujem.
Imas pa prav glede lokalnih akcij, vcasih si omislim THE izdelke, predvsem zaradi prirocnosti in obcasnih akcij.

Da bi pa pretezno kupoval pri nas... not anymore.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Looooooka ::

No ce se komu da, pa ce slucajno na vreckah, ki jih dobis zadaj kaj vec pise...bi blo mogoce fino, da mal poslikate pa objavite info za te impact, deluxe in ne vem kaksne vse proteine se majo :)

Da bi pa pretezno kupoval pri nas... not anymore.

No saj pomojem vsi preverimo na netu in poskusamo dobiti cenejsi deal.
Vcasih se mi nasi prodajalci prav smilijo :D

Zgodovina sprememb…

innerspace ::

Meni se noben preprodajalec ne smili:P

Ob priliki bom prispeval fotko, zaenkrat mi na 5kg-ski vreci ne pise skoraj nic; zelo neugledno izgleda tole pakiranje ImpactWheya.

Sestava - Impact whey in izolat


*linki neki zezajo, potrrebno je odstraniti del "https://slo-tech.com/forum/" iz url-ja.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

če 10kg naročiš se splača to je že 4 standardne škatle pri nas, sem pa dvomljiv glede ukusa ker sem že par prozvajalcev zamenjal samo zaradi tega in je težko jesti če imaš še 4kg do konca.

Looooooka ::

Innerspace super!
Hvala :D

fantasycamp no sj mogoce se ti zato splaca pocakat, da se fantje tle spet zmenjo za skupni nakup, pa za test kupis une kilske. Ce ti bo zadeva vsec potem ne bo tako velik riziko kupit 5+ kg :)

Zgodovina sprememb…

alexa-lol ::

Te debate z okusom so povsem brezpredmetne. Po testiranju vseh možnih okusov sem prišel do spoznanja da je pri mešanju z vodo najboljši okus natural oz. unflavoured. Čim imaš vodo zraven lahko pozabiš na dober okus. Izkaže se da imajo proteine z naravnim okusom najceneje pri myprotein.co.uk .

Če mešaš z mlekom mi je bil pa tale dober (sicer moji čist prvi proteini)... okus vanilija. Ampak načeloma se jaz izogibam mleka saj naj ne bi dobro deloval na izgubljanje maščobe. Lahko pa se to pije namesto kakava z mlekom.
 EAS MyPro

EAS MyPro



Meli so jih (imajo) v trgovini ProSport.

Steinkauz ::

MYprotein cookies & cream so čist kul z vodo, prav tako vanilija

alexa-lol ::

Steinkauz je izjavil:

MYprotein cookies & cream so čist kul z vodo, prav tako vanilija


Jst hočem vse ali nič... Benchmark je okus saher torte... če ne dosega tega imam rajši mešanico brez okusa.

Lion29 ::

ok, torej ce bi želel naročiti 2kg (and change) sirotkinih beljakovin (ni muz da je neka zlo visoka vsebnost) z povprečnim okusom in da se dobro mešajo... kje bi dobil najceneje?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IcEk` ::

Ma kdo izkušnje s http://www.gorilla-labs.eu/? Solidna cena za koncentrat, 80g B/100g izdelka.

Sestavine: skozi membrano filtriran naravni sirotkin koncentrat, aroma, ksantan gumi
Sladilo: sukraloza

HRANILA 100g
Kalorije 365,7 kcal
Beljakovine 80,0g
BCAA 18,3g
Ogljikovi hidrati 4,0g
Maščobe 3,2g

Zanima me predvsem okus Ice Coffeja, če je probal kdo že.

fantasycamp ::

alexa-lol je izjavil:

Te debate z okusom so povsem brezpredmetne. Po testiranju vseh možnih okusov sem prišel do spoznanja da je pri mešanju z vodo najboljši okus natural oz. unflavoured. Čim imaš vodo zraven lahko pozabiš na dober okus. Izkaže se da imajo proteine z naravnim okusom najceneje pri myprotein.co.uk .

Če mešaš z mlekom mi je bil pa tale dober (sicer moji čist prvi proteini)... okus vanilija. Ampak načeloma se jaz izogibam mleka saj naj ne bi dobro deloval na izgubljanje maščobe. Lahko pa se to pije namesto kakava z mlekom.
 EAS MyPro

EAS MyPro



Meli so jih (imajo) v trgovini ProSport.


To ni res so velike razlike v okusu ni čudno da so določeni proteini bolj popularni, Gold Standard in Syntha so vrednoteni visoko točno zaradi dobrega ukusa in če hodiš po fitnesih ti to tudi dosti ljudi prizna.
Na začetku sem uporabljal od maxximuma no taste whey in je zelo monotono to prebalvljat.

Potem sem dolgo časa sem uporabljal ULTIMATE NUTRITION PROSTAR WHEY ki je dober po % proteina vendar mi okus ni zdržal moral sem iti na druge, enostavno uprl se mi je želodec...

Pri QNT sem imel prebavne motnje in me je vedno na stranišče sililo, tako da res moraš probat več vrst.

first_line ::

Tisti % napisani na škatli so enaki za vse okuse, kar nekako ne štima. Pri Myprotein ti lepo piše da imajo čokoladni manjši % beljakovin...
V naših trgovinah tega ne boš nikoli izvedel, na etiketah so podani % za brez okusa.

alexa-lol ::

Kakor komu paše... če so proteini z okusom nekaj dražji potem hočem začutiti res dober okus, zadoščenje kot da bi pojedel saher torto. Če tega ne začutim zakaj bi potem plačeval več za nek kvazi-sintetični čokoladen okus, ki mi ni dober. Kupim natural, ki mi je dejasnko boljši in še cenejše skozi pridem.

Marc` ::

Looooooka, kot je že innerspace nalepil, pri vsakem wheyu na myprotein.com imaš čisto spodaj na strani aminokislinsko sestavo, tako da imajo vse objavljeno, brez skrbi. Tudi sam priporočam to stran, sem že dosti naročal in so ugodni. Vsi impact whey izdelki s čokolado (kakavom) imajo nekje 72-73% beljakovin, kar ni najboljše na trgu, je pa IMO čisto dovolj za normalnega uporabnika, če naročiš unflavored je pa preko 80% in še zelo poceni, sadni so okoli 77%. Za mene je še vedno top za svojo ceno, najbrž tudi deklaracije v slo trgovinah niso take iskrene, npr. čokolada in vanilija najbrž nimata isto % beljakovin, kot bi pri nas pisali. Priznam, da je okus amino wheya iz slo trgovine najboljši izmed vseh sirotk, ki sem jih kdaj probal, ampak se malce skompenzira za ceno, ker z myprotein vsekakor niso slabi, oz. še dodatno eksperimentira z drugimi okusi, da si vsaj najde nekaj zase.

krOOokO ::

Ma kaj je to, danes grem pogledat na myprotein če so že poslali in še vedno niso.
Nato pa na mailu vidim tole: Please login to your account and update your credit card details or alternatively contact one of our customer service colleagues on 0844 249 5025 and they will be happy to help resolve this issue.

Please allow 30 minutes from receiving this e-mail before contacting us. This will ensure our system is updated.

For security reasons please do not send any payment details by email

We hope to see you soon,

Myprotein



Ne vem kaj bi ti kekci še vedno radi, če sem vse izplolnil, komplikaotrji.
Mi je že žal a sem naročil tu, res da sem dal skoraj 100€ manj, vendar se bom sedaj moral jebati da sploh pošlejo, pfuj!

innerspace ::

alexa-lol je izjavil:

Kakor komu paše... če so proteini z okusom nekaj dražji potem hočem začutiti res dober okus, zadoščenje kot da bi pojedel saher torto. Če tega ne začutim zakaj bi potem plačeval več za nek kvazi-sintetični čokoladen okus, ki mi ni dober. Kupim natural, ki mi je dejasnko boljši in še cenejše skozi pridem.


V bistvu se popolnoma strinjam a vseeno nimam tako visokih pricakovanj od aditivov.
Edini res dober okus od MP je bil Smooth Choco TrueWhey, Impacti so manj vsecni...prav zato je brezokusen Impact whey najbolj racionalna izbira(baje je okus vanilije zelo dober, a friend says).
Od Slo trgovcev pa sem najboj uzival v THE whey, okus lesnik in cappuccino. Bojda kar pogosto dodajajo nove okuse, ki se stalno izboljsujejo. Bojda.

Preverjeno dobra varianta je nek osebno preizkusen okus + unflavoured whey, v razmerju 1:2.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

alexa-lol ::

kr00ok0... uporabljaj PayPal.. jaz sem naročil v soboto in dobil v sredo.
««
6 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818950 (7527) ramiz?!
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925923 (22327) kakob
»

Proteini.si mnenje

Oddelek: Šport
2912009 (7574) Steinkauz
»

Skuta namesto proteinov

Oddelek: Šport
279107 (8163) Looooooka
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318906 (8139) alexa-lol

Več podobnih tem