» »

Dota

Dota

meebo ::

LP!

Mene pa zanima ce se kdo od slo igralcev sploh se igra Doto ali noben vec? Ce se kdo igra naj pove svoj nick na garena/eurobattle.net in gremo kako odspilat. Nism nevem kako dober saj jo obcasno igram malo zahec.

lp

Good Guy ::

LoL al pa Hon, vsaj do izida dota 2

Lonsarg ::

Jaz še igram doto po obdobjih:) Zdele sm v obdobju ko so druge stvari, čez kak slab mesec pa lahko se spet mal vržem notri hehe.

HON je bolj akcijska in manj taktično-počasna, kot je dota, zato sm raj na doti hehe.

meebo ::

@azgard, lahko poveš nick in kje igraš da te dodam ? In drugi če igrate prosim povejte nick in kje igrate ker se mi neda sam igrat ;)

Lonsarg ::

Sam jest ne mislim igrati še nekaj časa... Nick imam SpaceHunter, igram pa playdota.eu igre preko eurobattle.net

BALAST ::

Osebno sem se navadil na HoN, ker DotA ima preveč slabih lastnosti v MP.
First kill leaverji, disconecterji, občasni kolaps igre povzroči, da se ne moreš ponovno pridružit...
Priporočam da sprobaš HoN, kjer imaš poleg desetine identičnih herojev kot v DotA plus par novih, integriran VoIP komunikacijo, klanske chanele, kot na IRC, več kot eno mapo, dobro vzdušje, poenostavljen shop pa še bi lahko našteval. :D

Lonsarg ::

playdota.eu je sistem statov/banov za doto-W3, ki naredi Doto bolj HON-like, kar se tiče PSR in leverjev. In ja, tudi recconect imajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

ahac ::

preko eurobattle.net

To je piratski server. Slo-Techova pravila glede piratstva pa verjetno poznate...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Lonsarg ::

Nimaš prave informacije, če bi bil server sam po sebi piratski bi ga preko sodišč blizard zaprl si lahko prepričan. Je samo neuradni server, ki ne preverja serisjskih številk prijavljenih (kar tudi ne more preverjati, ker ni povezan z blizardom) In zelo veliko takih, ki tam igramo, imamo original W3(sam sem kupil obe po 11EUR) in tam igramo zaradi playdote.

Piratski je ravno toliko, kot so COD serverji od Siola.

Ko sem kupil igro sem najprej igral na originalnem direkt(šrot), potem sem igral pa dota-league, ki se igra preko evrospkega official ampak sem pogrešal kak pownage ko pa so sami smrtno resni igralci gor.

Tako sem šel na eurobattle kjer je scena zelo kul, z prihodom playdota pa je ratala še z manj leaverji, čeprav so se pa kot nasprotje pojavili staterji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

meebo ::

BALAST je izjavil:

Osebno sem se navadil na HoN, ker DotA ima preveč slabih lastnosti v MP.
First kill leaverji, disconecterji, občasni kolaps igre povzroči, da se ne moreš ponovno pridružit...
Priporočam da sprobaš HoN, kjer imaš poleg desetine identičnih herojev kot v DotA plus par novih, integriran VoIP komunikacijo, klanske chanele, kot na IRC, več kot eno mapo, dobro vzdušje, poenostavljen shop pa še bi lahko našteval. :D


Sem igral HON na trial vendar mi je dota nekako bolša.

ahac ::

Piratski je ravno toliko, kot so COD serverji od Siola.

CoD serverji od Siola laufajo uradni dedicated server software in CoD se sam lahko poveže na te serverje.
Piratski serverji za Warcraft 3 pa laufajo čisto drug software in igra sama tudi ne omogoča povezovanja drugam kot na uradni battle.net. To je enako "privat" serverjem za MMOje, ki jih pa na forumu brišemo.

Tko bom reku: Če igrate gor OK, ampak ne spraševat o tem, kako se povezuje na te serverje pa ne bo treba nič brisat. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gago183 ::

meebo je izjavil:

LP!

Mene pa zanima ce se kdo od slo igralcev sploh se igra Doto ali noben vec? Ce se kdo igra naj pove svoj nick na garena/eurobattle.net in gremo kako odspilat. Nism nevem kako dober saj jo obcasno igram malo zahec.

lp

Garena: Gago183 , lohka pa dodaš na xfire isti nick .

iščem slo playerje na RGC- ranked gaming client

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gago183 ()

koyotee ::

bi odigral kdo kako doto? :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dota 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37687739 (13481) Superboyy
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519533 (11603) ahac
»

Izšla Dota 2

Oddelek: Novice / Igre
3912366 (10008) Tr0n
»

Slo-Tech Hamachi omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
141893 (1231) OldSkul
»

Warcraft 3 Frozen Throne - Prek interneta?

Oddelek: Igre
121664 (1520) strictom

Več podobnih tem