» »

Kam se odpravljate na dopust?

Kam se odpravljate na dopust?

«
1
2

jalovec09 ::

Še malo pa se bo začela glavnina dopustov, in tako kot vsako leto, kam se boste odpravili na dopust.
Ker mi morje ne diši, sem očeta peljal na en pregled v Ankaran in tisti čas izkoristil za obalo, pa nisem tam zdržal niti 15 minut, totalni dolgčas, sem si pa samo nekaj želel čimprej stran in v hribe.
Jaz bom izkoristil večkratni obisk gora, jezer, potokov, slapov...

popster ::

na morje kak dan, drugače pa bom dopustoval za računalnikom:))

turkx90 ::

Ja no, očitno ne veš kaj počet na morju. Jaz bom verjetno nekaj tednov na barki in nekaj na pagu, pa mogoče še na kašno obalo.

gulfstream ::

Ne vem še. Na hrvaško mi ni za lazit ker znaš čakat na meji (+malo so se mi zamerili s svojim zaničevalnim obnašanjem nazadnje).

Razmišljam da bi mogoče skočil v Grčijo na kak otoček za en teden. Last minute, ker do zadnjega ne vem kdaj bom imel čas.

PacificBlue ::

kot vedno zadnjih par let se grem hladit in sproscat na Nadizo in Soco.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Good Guy ::

nizozemska

jype ::

Enako kot lani. Nikamor. Preveč zanimivega dela in premalo ljudi, ki bi znali pomagat.

Venomus ::

LOL Sonček..... koliko nickov imaš ti vse skupaj na slovenskih forumih? :D Verjetno imaš rekord...

Drugače pa na Hrvaško pa en teden potovanje po Nemčiji, Švici.

st0jko ::

nikamor....



...spet :8)
keks?

opeter ::

Jaz bom šel v Maribor. Povabili so me na likovno kolonijo. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

black ice ::

Najprej v Grčijo, če bo volja in čas bom po kakšnih 6 letih pogledal tudi na Hrvaško.

Ganon ::

Nikamor me ne vleče. Doma bom.

$%&/() ::

V Grčijo (Krf) za 8 dni, apartma + ladja iz Benetk ter nazaj samo 150€ po glavi :) Kolegica zadela v neki nagradni igri ter me povabila zraven :)

RockyS ::

jype je izjavil:

Enako kot lani. Nikamor. Preveč zanimivega dela in premalo ljudi, ki bi znali pomagat.


Kaj je za pomagat in o kakem zanimivem delu je govora? Lahko tudi preko ZS.

On topic
Prvo sem imel v načrtu Disconautico, sedaj ko je odpovedana pa grem pogledat k sosedom in sicer na blatno jezero, Balaton sound festival, potem avgusta pa za kak vikend ali dva na slovensko obalo, najverjetneje Piran ali Izola.

P.S.
Pred 12 leti sem bil v Ankaranu in so plaže bile "divje", me zanima če se je tam kaj spremenilo?

jalovec09 ::

st0jko je izjavil:

nikamor....



...spet :8)



..tud kakšen dan ne na izlet.

LuGi ::

Kongeriket norge!

DOOM_er ::

če bo po sreč grem na schengenfest :8), drugače pa nič :8)
Robots will steal your job. But that's OK

Dr_M ::

Letos imam samo 2 tedna dopusta, tko da verjetno ne bom sel nikamor. Mogoce kaksen vikend v portoroz mal popivat, drugac pa doma ali na vikendu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

borutz ::

z motorjem po korziki za cca. 2 tedna
potem pa se za par dni v hribe

Ejsi_Disi ::

S fičkom po Siciliji.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Miha_T ::

Roadtrip - Southwest USA.

shinko ::

v sredo prišel iz Turčije, v začeteku septembra, ko se folk spuca pa še za en teden na Hrvaško - otko Krk.

Zeberdee ::

Kreta, 14 dni, rent a car,
Klimno, Hrvaška.

Miha_T je izjavil:

Roadtrip - Southwest USA.

Povej kaj več, let, rent-a-car ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

gulfstream ::

Kreta, 14 dni, rent a car


Vzemi pošten avto, ker so na Kreti pošteni hribi, domačini pa so nori na cesti in ne jebejo nobenega predpisa 5 posto :))

jype ::

Miha_T> Roadtrip - Southwest USA.

Fear and loathing :)

Alfonzo ::

Ja Miha_T mene tud mal zanima tale tvoj plan =) Če bi se ti dalo kaj napisat =)

jalovec09 ::

Jest pa sploh še v tujini nisem bil zares, na Hrvaškem v Avstriji sploh še nisem bil, na Madžarskem do tiste tržnice s cunjam pred leti, v Italiji pa samo do Udin, dlje sploh še nikol nisem šel.
Še moja mat/oče sta šla pred 30 leti dlje tja na Češk z busom.

Miha_T ::

Zeberdee je izjavil:



Povej kaj več, let, rent-a-car ipd.


Za kaj več bo mogoče kakšen potopis nastal. Plan je pa LJU-FRA-SFO. Airbus 380 baby! Nekaj dni v SF klimatizacije pol pa of we go. Avto (Mustang convertible :P) je rezerviran pri Hertzu. Kampi in hoteli v bolj popularnih NPjih tudi. Ostalo pa kar bo pa bo :) Trajal bo pa mal manj kot 1 mesec, cca. 6000km. California, Arizona, Utah in Nevada.

Fear and loathing ni v planu 8-O but i guess it never is :))

opeter ::

jalovec09 je izjavil:

Jest pa sploh še v tujini nisem bil zares, na Hrvaškem v Avstriji sploh še nisem bil, na Madžarskem do tiste tržnice s cunjam pred leti, v Italiji pa samo do Udin, dlje sploh še nikol nisem šel.
Še moja mat/oče sta šla pred 30 leti dlje tja na Češk z busom.


Ali govoriš kakšen tuji jezik? Kaj pa srbohrvaščino? Si bral stripe kot so Zagor, Blek, Dylan Dog, Komandant Mark itn.? Kakšen tuji jezik si se učil v šoli?

To sprašujem samo zaradi tega, da se vidi, kakšne opcije imaš.
Ker brez tega je bolj težko iti v tujino.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zeberdee ::

Budget me zanima, MihaT

BlaY0 ::

Bolš varjanta ti je da začneš na ist koustu, nabaviš avto in greš proti vest koustu kjer ga prodaš.

Miha_T ::

1200€ let. karta, 900€ avto, 1000€ hoteli/kampi, 500€ bencin, 1000€ futr/osebo... + sprotno zapravljanje.
Vem da se tud ceneje da skozi pridt, ampak nisem več low budget študent in si lahko privoščim tudi kakšen nivo višje :)
Itak bo pa jackpot v Vegasu tko da sploh ni panike :))

Ist koust me sploh ne vleče. Pa na sred USA je pretty dull. Z nakupom, prodajo in zavarovanjem avtomobila se pa ne mislim j**at tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miha_T ()

BlaY0 ::

Nimaš se kaj j***t, ker je tam to urejeno v petih minutah ;((

Pa ni dull... imaš prelepa koruzna polja... veliko njih ;((

Miha_T ::

Jah nimam tolk keša da bi si tak avto kupu kot ga bom rental. Pa še če ti pri kupljenem avtu nekaj crkne imaš dopust rahlo pokvarjen.
Bi se pa mogoče odločil za tak trip in za nakup kakšnega old gas-guzzlerja če nebi bil omejen s časom :)

BlaY0 ::

Se razume.

`DoC ::

MihaT - če boš v Californiji (San Francisko must do!), pejte pogledat Sekvoja park, v Utaju pa MOAB pa ARCHES vsekakor fascinantne zadeve!
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Miha_T ::

Sequoia in Arches sta v planu in kampa rezervirana.

PecenkA ::

Letos zaenkrat planiram 3 dni Metalcampa in 10 dni južne Anglije. Anglija zna biti tako tako ker ravno urejam stanovanje in zna biti denar problem. Če ne bo Anglija bo pa 1 teden morja nekje pri nas.

kixs ::

"Glavni" dopust je ze bil marca - tri tedne na Filipinih. Pride pa se ene 10 dni hrvaske obale v avgustu, pa pred tem podaljsani vikend na Zrcah (Armin, FatBoySlim) in se kak vikend sem pa tja, ravno to soboto sva sla na enodnevni izlet na Krk - Baska. Morda septembra ali oktobra kaksna Turcija - bi sel ze maja/junija, pa si punca ne more vzet dopusta.

ahac ::

Pa še če ti pri kupljenem avtu nekaj crkne imaš dopust rahlo pokvarjen.

Hehe, to se je nam naredil nekje med New Mexico in Coloradom. Sem imel srečo, da je bil blizu servis, kjer so se potrudil in še isti dan zrihtal. Dal smo 400$, ampak nam se je še vedno velik bolj splačalo kupit kot rentat. Pa tud... sej je kr zanimivo, ko ne gre vse po planu. :P

Btw, če te zanimajo zabaviščni parki in rollercoasterji moraš nujno v Six Flags Magic Mountain.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zako ::

Kos, Grcija 2.7.2011, samo za en teden, saj bejba ne more koristit 14 dni dopusta skupaj.
drugace pa vikendi na morju Slo+istra....
Zako je zakon!!!

Gilbes ::

V začetku septembra, teden dni dopusta v apartmaju pri otoku Pagu

Yossarian ::

OK, dečki, zdaj pa zares. V soboto letim z družino na Kreto. Privoščili si bomo tudi kakšen enodnevni izlet in najeli avtek. Kaj bi se dalo v enem dnevu pogledat?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

WarpedGone ::

Sam en dan imate na razpolago?

Svetujem čimmanj natrpan oz. splaniran urnik. Na kreti ni nič takega, kar je življensko nujno videt. Če boste najeli avto, se recimo zapeljite pogledat knosos in potem mal vandrajte tm okol, se ustavitve v kaki vaški taverni, da začutite domačine in boste od vsega imeli še največ.

Nepričakovan dogodek je 100x več vreden, kot pričakovan.
Zbogom in hvala za vse ribe

gulfstream ::

Pa tudi tisti knosos je bolj tako, vidiš ali pa ne. Sam osebno nisem bil fasciniran.

Po moje je najboljse z najetim avtom iti malo na podeželje ker je res lepo, kako kavo spiti kot je W1 povedal, se morda zapeljati na jug otoka in skopati...:)

dronyx ::

Jaz sem se ravno vrnil iz Šibenika. Pivo 0,5 stane 18 kun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Ice-Heki ::

Mi gremo pa v Bolgarijo v začetku avgusta.

Kawl6 ::

Uživam na Braču do 14 tm,poleg morja,plaže me posebno navdušuje 24h neta za 10 kun,he,he,he.LP

flood ::

če bi užival nebi zdej na slo-techu bil 8-)

čez kak teden-dva mal v zadar in okolica
decembra pa nova zelandija :D
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

eieieie1 ::

A vam ni škoda toliko na Hrvaško hodit, če imaš toliko različnih opcij po evropi potovat z easyjet-om, ryanair-om za majhen denar? Saj sem bil že večkrat na Hrvaškem ampak mi ni nič posebnega...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam Na Dopust (hrvaška odpade)

Oddelek: Loža
265529 (3770) PrihajaNodi
»

Mi gremo pa ... v Bolgarijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814917 (12308) fosil
»

Kam letos na morje?

Oddelek: Loža
178964 (7933) T0RN4D0
»

Grčija in senca na plaži- 6 letnik

Oddelek: Loža
415691 (4018) ABX
»

Kaj je s temi Hrvati???... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707337 (5328) link_up

Več podobnih tem