» »

Zelena barva pri filmih.

Zelena barva pri filmih.

Azz_Kikr ::

Itak imam vedno težave pri instalaciji tistih res pravih kodekov, da filmi dobro delujejo (govorim o gledanju divx filmov na računalniku), zdaj se je pojavil še en. Pri veliko filmih se pojavlja taka zelena barva čez ves zaslon, ki izginja in se spet pojavi, in je film praktično negledljiv... Kaj naj naredim?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

MI_KO ::

Uporabi kodeke divx 5.0 in boš verjetno rešil problem.

Kekec ::

Zadnje čase se vedno več pojavla Xvid formatov ki je v bistvu isto kot divx oz. ko je DivX šel v komercialne vode so se nekateri odločli da bodo še naprej razvijali brezplačno verzijo in ta se zdaj imenuje Xvid!
Poglej kter kodek sploh potrebuješ, in si ga potegni dol!

BaRtMaN ::

Nimo Codec Pack

neki123 ::

Verjetno maš inštaliran Nimo.Codec.Pack.5.Build.8. Jest sem imel isti problem z Divx-i ki so narejeni z Xvid codecom. Stvar rešiš tako, da odinštaliraš Nimo.Codec.Pack.5.Build.8 in inštaliraš potem Nimo.Codec.Pack.5.Build.7. Potem problem izgine.

spader ::

najprej popusti pas na hlacah saj dobis vec kisika v mozgane in tako lepsa slika:D
drugace pa se strinjam da zbris nimota saj je tud mene zajebaval le da je slika postajala crno bela

Heisenberg ::

jaz imam resitev...
poslji email na moj email pa ti posljem datoteko

sem imel isti problem dokler si tega nisem nalozil !


lp

ali3n ::

...men je pravkar pomagala deinštalacija Nimo.Codec.Pack.5.Build.8 in inštalacija Nimo.Codec.Pack.5.Build.7 (to, kar je reku neki123). 2 minutki dela... :-))
No more green stuff!!!:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mb2263 ::

Zdaj pa še eno vprašanje oz. dve...

1. Kje se pogleda kateri kodek potrebuje film?
2. In kaj je to Nimo.Codec.Pack.5.Build.8 kodek, in kje se to najde?

Trivialno, a poznam le DivX kodek...


lp

CaqKa ::

kater kodek nuca se menda pogleda z hex editorjem... vsak kodek v začetku avija zavzame tri črke, ki povejo s kerim kodekom je film stisnjen.

nimo je skupek kodekov ki se naložijo ob predvajanju filma ter sami določijo kter kodek nuca tisti film.. potem tisti kodek tudi naložijo .
kodeke bi moral najt na raznih divx sajtih.

Lime ::

Nimo 5.0.8 full zajebava.
Sam sem si namestil Divx Total Pack 1.2 in čez povozil še DivX 5.02 pro in zaenkrat še nisem našel filma, ki mi ne bi delal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
81774 (1475) aco111
»

Sedem kodekov pod drobnogledom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
262514 (2044) Mavrik
»

Film tipa XVid

Oddelek: Sedem umetnosti
222480 (1971) jRk0
»

težava v filmu

Oddelek: Sedem umetnosti
11970 (756) zaj_tam
»

BSPlayer: Unknown file format(DIVX)???

Oddelek: Pomoč in nasveti
7968 (834) matic

Več podobnih tem