» »

težava v filmu

težava v filmu

svejk ::

imam en problemcek, oz. vprasanje. preko mule sem si potegnil dol filmcek austin powers in goldmember. (originalni dvd imam doma). no glej ga zlomka ampak slika je cito mem se kar preliva ena cez drugo. kodej je xvid. pa me zanima ce se komu sanja kaj je za naredit ali je film slabo poripan?

MI_KO ::

Najboljše bi blo, da si film sam zripaš z kakšnim od namenskih programov, sak so lahko filmi z neta včasih slabe kvalitete oz. z napakami!

Probaj pa za ziher še drug kodek.

Ziga Dolhar ::

Zelo primeren naslov teme in zelo primerna 'soba'...

neki123 ::

Verjetno maš inštaliran Nimo.Codec.Pack.5.Build.8. Jest sem imel isti problem z Divx-i ki so narejeni z Xvid codecom. Stvar rešiš tako, da odinštaliraš Nimo.Codec.Pack.5.Build.8 in inštaliraš potem Nimo.Codec.Pack.5.Build.7. Potem problem izgine.

zaj_tam ::

Ce si vzel screener ne vem kaj je. Ce si vzel dvdrip (verh+jetno si) pa si nainstallirai mpeg2 codec ki ga rabs za predvajanje svcdjev.

Tr0n ::

Nimo packa ne priporocam prevec, ker pride veckrat do tezav. Raje lastnorocno instaliraj najnovejse verzije DivX, Xvid in AC3 kodekov. Drugo tak ne rabis.

ali3n ::

Meni metoda ki jo je opisal "neki123" pomaga.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

static-x ::

mybe nimaš tapravga xvida k mene je to tu zajebaval pol sm pa dol pobral en novejšxvid pol je blo pa dobr

svejky ::

no resil zadevo in sicer odinstaliral nimo v5 build 8 in dal build 7 in zadeva dela kot urica, pa se xvid je potrebn pr nimu obkljukat.
to je to pa ze gledam mal ta zadnih filmov da ne bo treba v koloseju v vrsti na karto cakat :)))

svejk ::

no in sedaj ko sem tole resil " no resil zadevo in sicer odinstaliral nimo v5 build 8 in dal build 7 in zadeva dela kot urica, pa se xvid je potrebn pr nimu obkljukat.


pojavil pa se je naslednji problem, micro dvd niti bs player ne delata. je imel kdo podobne probleme??? ;(

TylerDurden ::

ne, razen če ti ne teži zaradi nekega mmmixerja ali nekaj takega, če je to, potem si naloži novejšo verzijo z neta.
Let\'s make some soap ...

zaj_tam ::

Meni se je to dogajalo. Sploh noben player ni vec delal. Edino the playa ki sem si ga pozneje nalozu. Samo pol sem preklopu z 98 na xp in je blo vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok pri Divx

Oddelek: Zvok in slika
91241 (1117) pivmik
»

Film tipa XVid

Oddelek: Sedem umetnosti
222480 (1971) jRk0

BS Player

Oddelek: Sedem umetnosti
101633 (1389) Tomi
»

Zelena barva pri filmih.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101044 (852) Lime
»

BSPlayer: Unknown file format(DIVX)???

Oddelek: Pomoč in nasveti
7968 (834) matic

Več podobnih tem