» »

INNO Radeon 8500 - problem; driverji in se kaj

INNO Radeon 8500 - problem; driverji in se kaj

Simeroni ::

Vceraj sem nabavil INNO Radeon 8500 pri Mlacomu...ko sem doma zamenjal ATI Rage Fury z novim radeonom, sem opazil problem s slabo sliko ze pri bootanju XP (navpicne crte ob zagonski sliki) ter kasneje tudi pri predvajanju DIVX filmov (zelene navpicne crte in na monitorju in na TV).

Verjetno bi se z XP-jih dalo popraviti z driverji (katere priporocate?)...kaj pa je s slabo sliko se pred zagonom? Imam ABIT BE-6 2 plato, C800, 256 MB rama...in onboard HT366 krmilnik za diske...in tam so tudi neke anomalije na ekranu...nekatere crke so namesto bele barve, nekako utripajo in podobno...ali je potrebno nastavit tudi BIOS? Kako? Ali je kaj razlike, ce prestavim monitor na oni DVI izhod? pomoc, prosim

Simeroni ::

katero verzijo BIOS-a za to graficno priporocate, kje jo dobit?

LoneWolf ::

Tu gre bolj verjetno za poskodovano karto, driverji nimajo nic zraven. Ce ugibam, bi rekel defekten RAM na graficni, seveda ce se ne igras z overcloackanjem ali flashanjem napacnih BIOSev. Vrni Mlacomu in uveljavi garancijo, naj jo vsaj preiskusijo pred tabo.

Simeroni ::

nic navijanja, se Powerstrip in podobnih zadev nisem uporabil...je pa res, da imam z maticno plosco kar nekaj problemov...npr. CDRW mi ne deluje, oziroma mi deluje, ce vmes malo prestavim kartice...mogoce je problem pri napajanju?

Simeroni ::

aha...se nekaj...AGP slot in kartica...oni zadnji 'usesek' pri kartici...nima kam...oziroma...AGP slot ni toliko dolg, da bi tud tisti usesek sel v slot...je to?

Simeroni ::

pa se to...ko se kartica malo ogreje :D , je teh crt manj...manj problemov, vendar ne cisto brez


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412944 (11316) ThomasSGS
»

Še ena tema na kabeljsko TV

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61416 (1281) MChip
»

problemi z x800 PRO

Oddelek: Strojna oprema
101004 (738) badboy7
»

kdo je kriv: napajalnik, matična ali grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
91253 (1007) RealSlimShady
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392541 (1840) glinik

Več podobnih tem