» »

težava z sd 2gb kartico

težava z sd 2gb kartico

mattko ::

pozdrav!

najprej sem imel nokio 5300xpressmusic. kupil sem sandisc 2gb sd kartico. delovala je normalno dolgo časa. potem je nekaj čudno zahtevalo od mene da jo formatiram in nisam mogel do nje. sem jo formatiral ampak še zmeraj je javljalo naj jo formatiram. sem kupil drugo in sicer transcend sd 2gb. je bilo isto. zdaj sem kupil sony ericsson spiro in sem probal na to novo od trancend dati nekaj glasbe. dal sem jo v adapter in v računalnik. mi napiše tam pod lastnostmi da je gor prostora 50MB (mega bajtov). lahko dam gor 7 pesmi in dela normalno na mobitelu, ampak več jih ne gre. kaj bi lahko bil problem. hvala za odgovore.

DeeCoy ::

Formatiraj še novo kartico.. predvidevam pa, da je verjetno v mobitelu kaj hin.

St235 ::

probaj na računalniku formatirat novo kartico. Kje si pa kupil to 2bg čudo? če preko ebaya za 1.99$ potem je možno da so te nategnili.

Sem že videl disk za kapaciteto 2TB, ki je imel v resnici 500MB in ko je prišel do konca je začel prepisovat podatke na začetku. Nočem niti vedet kako so tako azdevo skup spravili.

mattko ::

kupil sem jo tukaj:

http://www.mimovrste.com/artikel/258005...

sem pa zdaj dal eno drugo kartico v mobitel in je vse vredu. tako da je sigurno s obema karticama nekaj narobe. ampak tiste (ki sem dal link) nisem še nikjer potreboval. ali je možno da ne dela na nokii in sony ericson ker na linku ne piše da je za te dve?? piše: " Transcendovo Micro Secure Digital kartico lahko uporabljate v digitalnih fotoaparatih (Kodak, Ricoh, Canon, HP ...) ter mobilnih telefonih (Motorola, Samsung LG in Sagem). "

St235 ::

ne, kartica mora delat v kateri koli napravi ki podpira tak tip kartic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19237227 (12283) LuIK
»

Kitajska SD kartica primarna velikost ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201841 (1439) kratos
»

Ne gre formatirat micro SDHC 32GB kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
153324 (2984) ender
»

Canon A530 umira

Oddelek: Pomoč in nasveti
221569 (1330) KoMar-
»

Compact flash kartica fuč?

Oddelek: Zvok in slika
161301 (1036) CaqKa

Več podobnih tem