» »

Nuklearna elektrarna krško - zaposlitev?

Nuklearna elektrarna krško - zaposlitev?

lreijsfkn ::

Ker končujem študij elektrotehnike in prihajam iz področja dolenjske, me zanima če ima kdo kakšne informacije/izkušnje z delom v NEK, slišal sem samo da je plača načeloma dobra :)

borutz ::

Rabis veze, podobno kot v Krki.
Pred kratkim so vzeli vecjo skupino ljudi.
Probaj :)

amigo_no1 ::

Če UNI potem so šanse...

lreijsfkn ::

Ja UNI "ta star" 5-letni program kočujem, še dobro da sem dolenjc krka,nek :D

A. Smith ::

Malenkost si prepozen. http://www.nek.si/sl/novinarsko_sredisc...

Pokliči jih po telefonu, morda je še kakšno mesto prosto.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

tamarasi ::

Spet aktualno

http://www.nek.si/sl/novinarsko_sredisc...

Samo za info, če vas sprejmejo, greste nazaj v šolo za 2 leti pol pa naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: tamarasi ()

amigo_no1 ::

Samo za info, razpis imajo samo zato, ker ga morajo imeti (državna firma predpisi).Koga bodo vzeli je že zlobirano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

St235 ::

Od kdaj pa je NEK del javne uprave, da bi moral na tak način objavit delovno mesto? Lahko me pa razsvetliš kater predpis za državno firmo ureja zaposlovanje.

Zheegec ::

Kolikor je meni znano, to zasebna podjetja počnejo zato, ker dobijo subvencije, če preko razpisa zaposlijo nekoga "iz zavoda". Nisem pa siguren...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

St235 ::

Zheegec je izjavil:

Kolikor je meni znano, to zasebna podjetja počnejo zato, ker dobijo subvencije, če preko razpisa zaposlijo nekoga "iz zavoda". Nisem pa siguren...


nope, po zakonu je vsako podjetje dolžno dat javno obvestilo ko zaposlujejo. Kadar hočejo zadevo rešit z že znanim kandidatom potem objavo naredijo samo na zavodu. Z ozjemo javne uprave je to to, kdar pa podjetje objavi tak oglas na svoji strani, še posebej če gre za več mest pa večinoma dejansko iščejo nekoga, ker zakaj bi si drugače delali delo z xy kandidati?

Predvsem pa tole nima veze z zavodom. Kakršni koli programi subvencij so vezani na neposredne napotitve ljudi ki so dejansko na zavodu. tole pa je namenjeno širši javnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

tamarasi ::

amigo_no1 je izjavil:

Samo za info, razpis imajo samo zato, ker ga morajo imeti (državna firma predpisi).Koga bodo vzeli je že zlobirano.


Vi se samo prijavite, ne moreš že v štartu pustit vse skupaj. Na razgovor povabijo vsakega kandidata, ki se jim zdi primeren.

Noben pa ne obljublja sanjske službe...

pablic ::

Ce si dober dobis sluzbo,res pa je da se jih prijavi veliko. nato 2 leti usposabljanja. po opravljenem usposabljanju je placa solidna,prej pa tudi ni slaba ce racunas da se usposabljas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lažne navedbe v CV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9122285 (17245) PrihajaNodi
»

Policijski radar / kalibracija

Oddelek: Na cesti
82189 (1362) gruntfürmich
»

Slovenci ne bomo delali za minimalno plačo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15833661 (28365) Mr.B
»

Protikorupcijska komisija koruptivna?

Oddelek: Loža
418952 (8163) BALAST
»

zaposlovanje in pogoji

Oddelek: Loža
91791 (1553) BluPhenix

Več podobnih tem