» »

nekaj tezav s PC-jem

nekaj tezav s PC-jem

maratonec5 ::

2 problema mam. windows 7 x64

kako naj popolnoma restoram registry (kompleten, 237mb, exportan z regedit) .reg file . sem poizkusil z recovery console in ukazom reg import, samo ta ga tako samo merga in ne zamenja.

drugic pa, kar naenkrat nimam vec na voljo x-fi kot output device, ceprav so gonilniki instalirani. sem poizkusil tudi zbrisat pa nalozit ponovno. isto. samo hdmi audio output device. v device managerju pise, da naprava deluje brez tezav pod sound and games controllers. no audi output device is installed mi napise.

pa se nekaj: vpu recover funkcija mi sploh ne dela. kako preverim ce je vklopljena. nujno bi jo rabil pri navijanju, ker mi za vsako napakico freeza racunalnik in morm nardit hard reboot. imam pa radeona 5850 z najnovesjimi catalysti

DeeCoy ::

Original windowsi?

maratonec5 ::

da retail kopija s torrentov in legit key.

predvsem me zanima vpu recover, sound sem ze resil

Spajky ::

maratonec5 je izjavil:

... windows 7 x64 ... kako naj popolnoma restoram registry (kompleten, 237mb, exportan z regedit) .reg file . sem poizkusil z recovery console in ukazom reg import, samo ta ga tako samo merga in ne zamenja


Register sestavlja nekaj NT****.dat skritih sistemskih datotek na različnih mestih/mapah na disku, ki jih moraš imeti prej nekje bekapirane, da bi jih sploh lahko restavriral. Vendar za to potrebuješ zagnan drugi OS, ki bere in piše NTFS particije. Ponavadi je ta bootan kar iz CD-ja (live verzija ala BartPE XP-ji npr. etc.).

Zato je najlažje imeti narejeno obnovitveno točko, pa sistem obnoviti na eno delujočo verzijo (tudi register se povozi s starejšim). Včasih tudi to ne pomaga, zato je pred "experimentiranjem" s kakimi oslarijami najbolje napravit bekap/image cele sistemske particije ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows XP se mi nočejo zagnati (prilagam sliko ekrana)

Oddelek: Pomoč in nasveti
254733 (3418) vbohinc
»

zagon računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
9872 (819) __Devil__
»

Disk

Oddelek: Strojna oprema
81050 (925) g. Oden
»

Vse .exe datoteke -> .lnk

Oddelek: Pomoč in nasveti
62238 (2238) axxxe
»

unmountable boot device

Oddelek: Pomoč in nasveti
81050 (883) EvilGod

Več podobnih tem