» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

««
9 / 9
»
»»

vaščan ::

Če se ti grafa pregreva potem nekaj ni ok. Grafa mora zdržat 100%load na stock nastavitvah tudi ventilator se mora slišat da gre v višave pri taki temperaturi kot jo omenjaš. Poženi msi cumbustor pa malo počekiraj do kolk se ti greje.

gddr85 ::

sej gre v višave 90%/100%, samo je zgleda temp še vedno previsok...

vaščan ::

Idina vrjanta katero potem jaz tu vidim je, da se ti je tolk prahu nabral. S kompresorjem ornk spihej grafično pa bo samo ne pozabi držat ventilatorčkov, da jih ne boš skuril.

amacar ::

Ali bo pa potrebno pasto zamenjati. Moja nova 280X od powercolorja je tudi šla v višave (91+ stopinj), ko je bila na 100%. Sem pa pasto zamenjal so pa za 15-20 stopinj padle temperature.

gddr85 ::

Dans sem sicer mal pozaugal na povrhu, kej dost prahu ni, bom pa najbrž res pogledal kako je s pasto, samo to pomeni strgat nalepko na enem šraufu - warranty void if - kako je kej potem z garancijo, če recimo kdaj crkne?

BorutK-73 ::

Kakšna pa je temperatura pri FC3?
hint - GPU-Z za temp.

gddr85 ::

Cca 85-95c

BorutK-73 ::

Če še imaš garncijo, potem ne odpirat grafe in tudi ne z sesalcem odstranjevat prav v računalniku - statika! Lahko daš grafično ven iz ohišja in očistiš ventilator in rebre z palčkami za ušese in pihanjem.

Si zmanjšal detajle v igri? Nagaja samo v FC3?

amacar ::

Če je možno poglej še temperature na VRM-jih, ko je šla meni 280X na 90+ stopinj (core), so bili VRM-ji na 115 stopinj in je že začelo grafično throttlati.

gddr85 ::

Ne, detajle nisem zmanjšal, sicer res da bolj mal špilov sprobam (ene 5 na let) ampak z ostalimi ni problema. Trenutno dela grid autosport bp in tud metro LL je delal bp večino na high/ultra pa se venta na grafi ni nikol tako slišal, kot se ga pri fc3. Jo bom pa še dodatno mal popucal, čeprav prahu je minimalno. Res pa je da imam zdej polet skor 29c (majhna sobica+mansarda:D)

vaščan ::

Maš lahko 30stopinj v sobi pa če je vse normalno s hlajenjem nebi smela jit na stock kej dost čez 80 stopinj. Sploh v igrah.

gddr85 ::

Potegnu dol 14.7 driver in za enkrat dela bp, sicer je še vroča cca 85-90 ampak brez da bi špil zaštekal.

BorutK-73 ::

Na koliko % je pa ventilator?
Nekatere AMD grafične ne upoštevajo nastavitev za hitrost ventilatorja in delujejo stalno na 50%. Takšna je tudi moja 6850 in moram pri vsakem ponovnem zagonu kliknit na "auto" v MSI Afterburnerju.

gddr85 ::

Vent dela pri idle na cca 25% 1100rpm in gre vse do cca 3000rpm

Heisenberg ::

Mogoče kdo ve kako lahko integriram v igro SAVE GAME, potegnjen iz neta, ker mi ne dela.

Sem odšpilal do konca, zbrisal igro, potem se mi je zahotelo še igrati, a ne od začetka ker gre prepočasi, pa sem DL iz neta savega final, ko so vse misije narejene pa poskušal shraniti v ustrezne folderje igre pa ne deluje - oziroma se ne prikaže med save games v igri ?!

Zakaj bi to rad? Ker sem opazil v nastavitvah opcijo resetiranja outpostov - wiii samo to bi nažigal in pobijal brez zgodbe! :)

BorutK-73 ::

Heisenberg - poglej pod accounts če je tam se drug račun.

miraldi ::

Heisenberg je izjavil:

Mogoče kdo ve kako lahko integriram v igro SAVE GAME, potegnjen iz neta, ker mi ne dela.

Sem odšpilal do konca, zbrisal igro, potem se mi je zahotelo še igrati, a ne od začetka ker gre prepočasi, pa sem DL iz neta savega final, ko so vse misije narejene pa poskušal shraniti v ustrezne folderje igre pa ne deluje - oziroma se ne prikaže med save games v igri ?!

Zakaj bi to rad? Ker sem opazil v nastavitvah opcijo resetiranja outpostov - wiii samo to bi nažigal in pobijal brez zgodbe! :)


Pod Moj računalnik gor v search napiši Orbit. Ko ti bo našlo mapo Orbit moraš v njej imeti mapco 46. V to mapo 46 nato prilepi savegame in mora delat.

Lp

miraldi je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Mogoče kdo ve kako lahko integriram v igro SAVE GAME, potegnjen iz neta, ker mi ne dela.

Sem odšpilal do konca, zbrisal igro, potem se mi je zahotelo še igrati, a ne od začetka ker gre prepočasi, pa sem DL iz neta savega final, ko so vse misije narejene pa poskušal shraniti v ustrezne folderje igre pa ne deluje - oziroma se ne prikaže med save games v igri ?!

Zakaj bi to rad? Ker sem opazil v nastavitvah opcijo resetiranja outpostov - wiii samo to bi nažigal in pobijal brez zgodbe! :)


Pod Moj računalnik gor v search napiši Orbit. Ko ti bo našlo mapo Orbit moraš v njej imeti mapco 46. V to mapo 46 nato prilepi savegame in mora delat.

Lp


P.S Isto je pri Watch Dogs le da je tam v Orbit mapi, mapa 274 v kateri so savegami.

Pa javi če dela.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Heisenberg ::

hvala za odgovore, sem seveda dal v Orbit direktorij IN v mydocuments/my games/farcry3/ kjer so tudi eni savegami...


samo nazadnje ko sem tole delal mi ne izpiše več niti enega savegama :(
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085746 (10952) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616163 (9750) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326879 (13751) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793859 (61065) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849946 (8168) fruchty

Več podobnih tem