» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

todman74 ::

Izi je izjavil:

Mi je pa čudno, da se predstaviš za ljubitelja RPG in se potem pritožuješ nad težavnostjo. Ena glavnih značilnosti vseh RPGjev je ravno ta, da je začetek vedno težak ko hudič od sredine naprej pa gre za sprehod skozi park, na koncu pa smo vedno nedotakljivi in nesmrtni bogovi. Na splošno so RPG-ji ene najlažjih iger, če se seveda primerno opremiš in naučiš pravih skillov.
Pri Far Cry 3 je ravno obratno kot pri RPG-jih. Začetek je zelo lahek, potem pa postaja vedno težje, proti koncu igre, ko smo v RPG-jih vsi že nesmrtni bogovi, je tukaj kar konkretno veliko umiranja, nekaj zadnjih misij sem delal vsaj po 5-krat preden mi je uspelo priti do checkpoint točke živ.
In če ti je prelahko potem se pač ne nauči tistih skillov, ki ti dajo dodatne črtice zdravja. Celo igro preigraj z začetnimi dvemi črticami zdravja in brez kupovanja armorja, pa boš videl hudiča na drugem otoku, kjer so sovražniki mnogo bolje oboroženi in te sniper ubije z enim strelom na 100 metrov med tekom, če naokoli tekaš po nezaščiteni ravnini brez zaklonišča.


Tole ni čisto res, je kar nekaj RPGjev, ki so od začetka pa do konca konstantno težki. To značilnost, ki si jo navedel, imajo predvsem Bethesdine igre, ampak te imajo druge prednosti (bonbončke), katerih FC 3 nima.

Sem šele na 45% igre, ter še na prvem otoku, zato lahko, da se glede težavnosti motim in bo proti koncu težja (upam, da res), ampak za ostalo kar sem napisal, pa kar drži in dvomim, da se bo proti koncu kaj spremenilo....

Furbo ::

Mene pa moti, da sosedov pes laja točno tako, kot tile v igri. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

The Player ::

Izi je izjavil:

The Player je izjavil:

Matra me tut k čim ti aktiviraš radio stolp maš poleg mape razkrite tudi skrivnosti in to ne prispeva k raziskovanju mape kvečjemu k lenobi.

Je seveda, če pa si v trgovini nakupil podrobne zemljevide vseh področij in to tiste za "loot", kot tiste za skrivnosti. Zemljevidov ni potrebno kupiti, če misliš sam raziskovati, ampak brez njih ne boš niti v sanjah prišel blizu 100%. Še z njimi je včasih potrebno precej raziskovati, ko so relikvije ponavadi pod zemljo.


ja lah kupš, sam tut če ne kupš, maš označen na zemljevidu kje najdeš kak zaklad. Res je da nimaš vseh kot če bi kupil, ampak še zmeraj je nekaj kar nebi smel bit.

Furbo ::

Nekatere pač radio tower odkrije, drugih ne. Ne vem zakaj jih ne bi smel, tudi oživeti ne bi smel po smrti, pa se to zgodi. Menda zaradi tatuja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

V tej igri ne oživiš, ampak se igra ponovno naloži iz zadnje posnete pozicije, ko si bil še živ.
Smrt je dokončna vse kar si počel od zadnjega shranjevanja do smrti je izgubljeno.

Kar se pa tiče zemljevidov nimaš na začetku na njih označeno prav nič, razen stolpa, sovražnih baz in pomembnih pozicij.
Se pa med hojo naokoli sproti razkriva tako skrinje kot relikvije in pisma, ko prideš dovolj blizu. Mislim, da tam nekje ko prideš na 10 metrov se pokažejo na zemljevidu. Ko jih enkrat najdeš pa na zemljevidu ostanejo. Če precej tekaš naokoli imaš res lahko kmalu vse razkrito.

The Player ::

Izi je izjavil:


Pri Far Cry 3 je ravno obratno kot pri RPG-jih. Začetek je zelo lahek, potem pa postaja vedno težje, proti koncu igre, ko smo v RPG-jih vsi že nesmrtni bogovi, je tukaj kar konkretno veliko umiranja, nekaj zadnjih misij sem delal vsaj po 5-krat preden mi je uspelo priti do checkpoint točke živ.
In če ti je prelahko potem se pač ne nauči tistih skillov, ki ti dajo dodatne črtice zdravja. Celo igro preigraj z začetnimi dvemi črticami zdravja in brez kupovanja armorja, pa boš videl hudiča na drugem otoku, kjer so sovražniki mnogo bolje oboroženi in te sniper ubije z enim strelom na 100 metrov med tekom, če naokoli tekaš po nezaščiteni ravnini brez zaklonišča.


Glede težavnost in primerjave z RPGji. Občutek imam oz. vsaj jaz sem tako opazil, da je začetek FC3 veliko težji kot proti koncu. Res je da so misije proti koncu težje in da so nasprotniki težji, a jaz sem se lotil igre z drugačnega kota.
Jaz sem na začetku dal prioriteto raziskovanju in bildanju karakterja in se mi je zdel tut težje na začetku, ker vedno ko sem raziskoval sem imel na fronti pirate, ker je tudi celotno območje pod nadzorom piratov. Ko sem lovil divjad je vedno prišel kak pirat in sem moral se z njim popasti, kmalu za tem še drug in nato je bila tam že cela vojska, ko so vidli svoje mrtve tovariše. In ker na začetku nimamo dovolj velkega arzenala orožij in dovoljšno količino nabojev se je tak spopad kmalu končal s smrtjo.

Več baz ki jih osvobodiš, več ko imaš orožij in nabojev lažje je proti koncu igre. Da ne omenjam potem, ko si pod krinko te itak noben ne povoha več in imaš veliko lažji prehod po drugem otoku, medtem ko na začetku nimaš takega privilegija. V veliko pomoč so tudi skili ki jih pridobimo med samo igro.

yayo ::

Far Cry 3 je AAA igra in streljačina povrhu, veliko denarja je bilo potrošeno za razvoj, veliko denarja je bilo potrošeno za promocijo. Gre za "populistično" igro, igro, ki MORA prodati milijone, da bi povrnila vložen denar. Nič presenetljivega torej, da je v nekem pogledu (kot je nekdo zgoraj napisal) "otročja", ima miniigrice z dirkami, ima poker, ima mehaniko, ki je planirano dizajnirana, da se bo dopadla mainstream kupcem. To ni RPG, ni Witcher in niti (da omenim "kultno" streljačino) ni STALKER. (Ko je že nekdo omenil Skyrim, za moje pojme je Skyrim zelo "otročji" rpg.)
Ampak, če točno veš kaj kupuješ in potrebuješ pavzo od cerebralnih iger je FC3 odličen izbor. Igra ni perfektna ampak je relativno dolga v primerjavi z večino modernih single player shooterjev, je raznolika, je grafično lepa. Kaj pa še najdeš trenutno v temle žanru? Razen military shooterjev mislim, mene military shooterji bolj malo zanimajo. :)

yayo ::

Meni "smotano" simpatična internetna osebnost ocenjuje FC3

todman74 ::

yayo je izjavil:

Far Cry 3 je AAA igra in streljačina povrhu, veliko denarja je bilo potrošeno za razvoj, veliko denarja je bilo potrošeno za promocijo. Gre za "populistično" igro, igro, ki MORA prodati milijone, da bi povrnila vložen denar. Nič presenetljivega torej, da je v nekem pogledu (kot je nekdo zgoraj napisal) "otročja", ima miniigrice z dirkami, ima poker, ima mehaniko, ki je planirano dizajnirana, da se bo dopadla mainstream kupcem. To ni RPG, ni Witcher in niti (da omenim "kultno" streljačino) ni STALKER. (Ko je že nekdo omenil Skyrim, za moje pojme je Skyrim zelo "otročji" rpg.)
Ampak, če točno veš kaj kupuješ in potrebuješ pavzo od cerebralnih iger je FC3 odličen izbor. Igra ni perfektna ampak je relativno dolga v primerjavi z večino modernih single player shooterjev, je raznolika, je grafično lepa. Kaj pa še najdeš trenutno v temle žanru? Razen military shooterjev mislim, mene military shooterji bolj malo zanimajo. :)


Ok, verjamem, da so ciljali na "ljudske množice", ampak zakaj mora biti v igri toliko šlamparij? Če je že FPS, pričakujem, da bo igra čedalje težja, ne pa obratno. In pa raziskovanje, oziroma svet je prej dolgočasen, kot ne, pa bi lahko bilo drugače, če bi se vsaj malo potrudli...npr...malo raziskujem, pa opazim, da je za enim slapom, ali pod vodo "skrita" jama, fajn si mislim, končno nekaj zanimivega, pa prilezem, priplavam v jamo in kaj je notri...nič drugega kot kakšna skrinja ali dve s kramo in pa še mogoče sredi jame lepo položen relic, eden od 120, vsi skoraj enaki, nezanimivi. Se opravičujem, ker težim, ampak tole je še daleč od Skyrima, Fallouta, Witcherja, kar se raziskovanja tiče, ampak če bi se malo potrudili pri detajlih, bi bilo lahko čisto drugače. Tiste dirke z avtomobilčki, poker, streljanje...me dejansko niti ne motijo, igranje pokra in možnost divjanja s kakšnim "bagijem", se mi celo zdita eni od boljših opcij v tej igri. Torej špil je malo GTA-ja, malo AC-a, delček Skyrima, nekaj Battlefielda, mogoše še katere, ki je ne poznam, pa pride ven Far Cry 3...v ničemer med najboljšimi.

Kar se tiče Skyrima....res je, da je RPG element v tej igri bolj "otročji", daleč od Dragon Age serije, ampak roko na srce, tudi Witcher ni tukaj kaj boljši.

D3m ::

Jaz se počasi že dolgočasim. Začetna evforija je ni pa stalna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Berserker ::

Jaz imam občutek, da hoče FC3 izgledati kot igra z globino, ampak ko podrezaš po določenemu področju ti nima ničesar konkretnega za ponudit saj je vsebine bistveno premalo za takšen hype ki so ga ustvarili z oglaševanjem. Še cod je bolj dodelan na področju na katerega se opira.

Heisenberg ::

a je ze kdo ugotovil kako prekociti "uvodnike" - video ki razlaga kaj se bo naprej zogodilo, -- pogovori z osebami ipd...upam da razumete kaj mislim, ker pri kaki tezji stopnji kot je naprimer The Ink Monster ko umres veckrat da ti rata priti naprej pa moras vsakic na zacetku poslusati govor ...fak za popizdit!

Klemzz ::

Jst sm pa presenečn nad delovanjem same igre, update 1.02, na prenosniku i5 3210M, 6GB rama in GT640M LE dela na low ful lepo pa še grafika ni tok slaba k sm mislu da bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Spock83 ::

Meni ta igra pregreva CPU. LOL :)

Nemixxx ::

Ko že mislim da jo bom preigral 100% me zafrkne zadnji relic 119/120 ,ki pa je v jami kjer so bili tvoji prijatleji.Sam fora je k frendi oddidejo ti nemorš več v jamo.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

69charger ::

Zame osebno ena boljših iger letos, me je pritegnila in me vleče do samega konca, še sedaj, ko je zgodbe konec in je treba le še postoriti vse ostalo na 100%.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Furbo ::

Izi je izjavil:

V tej igri ne oživiš, ampak se igra ponovno naloži iz zadnje posnete pozicije, ko si bil še živ.
Smrt je dokončna vse kar si počel od zadnjega shranjevanja do smrti je izgubljeno.


Ko imaš worst date ever, (te norec zaliva z bencinom) ti omeni, da te mora zaradi tatujev povsem uničiti (upepeliti) sicer se te ne da ubiti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Patch 1.03
- Added Russian and Czech language support for Steam versions.
- Fixed issues for machines that have more than 32 cores.
- Fixed issues for activation keys bundled with ULC privileges. ULC content will now unlock during activation.
- Improvements to playlists and rotation for User Made maps.

LOL, igra je imela probleme na računalnikih z več kot 32 jedri :O
To zelo hudo napako, ki je prizadela tako veliko uporabnikov so sedaj končno odpravili ;)

D3m ::

Končno so popravili to zadevo za 32 cores. Jaz pa debelo gledam zakaj me zajebava v službi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

todman74 ::

todman74 je izjavil:

...svet je večinoma dolgočasen (ni treba, da je Skyrim, lahko bi se zgledovali po
The Witcher 2).Sicer za tole zadnje obstaja možnost, da še spremenim mnenje, sem šele na 45% igre.


No in počasi spreminjam mnenje. Nekatere jame (kjer so večinoma relici) imajo "vhode" zelo dobro skrite, nekatere pod vodo, druge sredi škalovja....zelo tanimivo. Škoda samo, da ni "površje" malo bolje narejeno.

D3m ::

Men je pa malo padel raziskovalni duh. Sovražniki so že predvidljivi in preveč močna orožja imam. Oziroma lahko bi dali še močnejše sovražnike, da me ne mine igrati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

todman74 ::

D3m je izjavil:

Men je pa malo padel raziskovalni duh. Sovražniki so že predvidljivi in preveč močna orožja imam. Oziroma lahko bi dali še močnejše sovražnike, da me ne mine igrati.


Pri men je bila igra nekje do polovice živ dolgčas, kar se bojevanja tiče, ko pa ubiješ nek pomemben osebek, pa se težavnost kar precej dvigne....sem napadel eno sovražnikovo bazo in dejansko trikrat umrl, preden sem jo zasedel, kar se mi ni zgodilo že od skoraj samega začetka.

D3m ::

Še par misij mi manjka in ga bom preigral.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nemixxx ::

Jaz ga ponovno preigravam , ker sem ostal na 99% zaradi enega relica in sm bil zelo jezen....Tokrat ga neizpustim
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Spock83 ::

LOL. Meni je ogroman igra. Verjetno ne bom nikoli dokončal.

D3m je izjavil:

Men je pa malo padel raziskovalni duh. Sovražniki so že predvidljivi in preveč močna orožja imam. Oziroma lahko bi dali še močnejše sovražnike, da me ne mine igrati.


Pri meni enako!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

todman74 ::

Nemixxx je izjavil:

Jaz ga ponovno preigravam , ker sem ostal na 99% zaradi enega relica in sm bil zelo jezen....Tokrat ga neizpustim


Jaz jih iščem brez zemljevidov, me zanima, koliko jih bom uspel najti.

Nemixxx ::

Zanimivo :D Če uspeš najti vse pol pa svaka čast :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

krispe ::

Edina stvar, ki me moti je to, da nikjer ne moreš porabit vsega denarja. Pa vsa orožja sčasoma postanejo zastonj, škoda da ni cena višja in bi mogel iskat denar kot zmešan, da bi si sploh lahko privoščil kakšno bolj spodobno orožje. To bi blo zakon :D
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

D3m ::

Jup se počutim, kot milijonar na otoku z 10k $ ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

mjolnir ::

Jaz ga ponovno preigravam , ker sem ostal na 99% zaradi enega relica in sm bil zelo jezen....Tokrat ga neizpustim

Ne morem verjet, koliko imajo eni prostega časa :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

D3m ::

Evo končal. Relicov se mi ni dalo iskati, igra mi daje mešane občutke, lahko bi bila težja, ker se mi je zdelo kot popoldanski sprehod skozi džunglo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Clubraider ::

Izi je izjavil:

Jaz sem preigral vseh 100% in nisem našel ene same najmanjše napake.
Imam močno overclockan računalnik, 4-jedrnik na 4,6 GHz, Radeon HD5850 navit preko 5870, pa je vse delalo ko urca.
Nastavitve v igri VSE do absolutnega maksimuma pa dela povsem tekoče.


Glajenje robov si imel na 8x?

Če ja, potem ti nikaoor ne verjamem, da ti je gladko potekalo.

Imam 2xRadeon6870 in če dam vse na max lahko igram samo po slikah....tako, da res dvomim, glede na tvojo konfiguracijo.

No odvisno na kateri resoluciji igraš. Jaz na 1920x1200.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Matej_K ::

Nemixxx je izjavil:

Ko že mislim da jo bom preigral 100% me zafrkne zadnji relic 119/120 ,ki pa je v jami kjer so bili tvoji prijatleji.Sam fora je k frendi oddidejo ti nemorš več v jamo.


Wohooo meni je tudi ratalo priti do 119/120, tak da zdj sm pa f..... up glede tega zadnga relica.

Eden redkih špilov kjer sm hotu it na 100% pa nmorm zarad gluposti...
... .. .

D3m ::

Heh jaz sem ga pa našel, ampak se mi ni dalo preostalih 75 relicov dobiti. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

JamesTheMan ::

Eden izmed boljših špilov kar sem jih kdaj igral. Všeč mi je zgodba, prav tako raznolikost, ki jo igra ponuja, saj me brezglavo streljanje začne hitro dolgočasiti. Zato se prav priležejo razni dodatki v igri. Misije sem vse obrnil, trenutno zaključujem še s prevzemanjem taborov. Zdaj me čaka še zadnji Assasin Creed, potem pa bo že čas da pride ven GTA V. :D

Ahiles ::

Clubraider je izjavil:

Izi je izjavil:

Jaz sem preigral vseh 100% in nisem našel ene same najmanjše napake.
Imam močno overclockan računalnik, 4-jedrnik na 4,6 GHz, Radeon HD5850 navit preko 5870, pa je vse delalo ko urca.
Nastavitve v igri VSE do absolutnega maksimuma pa dela povsem tekoče.


Glajenje robov si imel na 8x?

Če ja, potem ti nikaoor ne verjamem, da ti je gladko potekalo.

Imam 2xRadeon6870 in če dam vse na max lahko igram samo po slikah....tako, da res dvomim, glede na tvojo konfiguracijo.

No odvisno na kateri resoluciji igraš. Jaz na 1920x1200.



Jest sem mel tud vse na max na I7 3930k(4.2) GFX670OC pa dela čisto tekoče na 1920x1200 je engine kr lepo optimiziran napram kerim drugim enginom.

Edina slaba zadeva je UI ki je čist preveč narejen za konzole jim je tko težko riskirat 1 teden dev time da bi naredil pc frendly UI.

Primoz78 ::

...a se splaca vzet Deluxe verzijo? Imam sicer (kot steam gift se) Pre-order verzijo, ki ze vsebuje DLC...a drugi bomboncki?

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

m0f0x ::

Jaz sem obrnil story, relice sem pobiral, ko sem mimogrede naletel na njih, pa par sniper challengev sem preigral. Od kar sem končal story je nisem več zagnal :) Saj je dober špil ampak tako dober, da bom iskal nekaj po mapi zato, da bo pisalo 100%? Ne, hvala. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

D3m ::

m0f0x je izjavil:

Jaz sem obrnil story, relice sem pobiral, ko sem mimogrede naletel na njih, pa par sniper challengev sem preigral. Od kar sem končal story je nisem več zagnal :) Saj je dober špil ampak tako dober, da bom iskal nekaj po mapi zato, da bo pisalo 100%? Ne, hvala. :)


Sem delal enako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Isotropic ::

Izi je izjavil:

V tej igri ne oživiš, ampak se igra ponovno naloži iz zadnje posnete pozicije, ko si bil še živ.
Smrt je dokončna vse kar si počel od zadnjega shranjevanja do smrti je izgubljeno.

am ne. pojavis se pri najblizjem radio stolpu in se vedno imas vse, kar ti je ratalo pridobiti do smrti.

Poldi112 ::

Heh, isto. Sicer sem čisto na začetku, sem si rekel jebeš prašiče, grem raje na pirate, in me takoj zjebe, ker kao nimam torbe za municijo, piratki pa hodijo okoli s praktično praznimi puškami (tudi 1 nabojnika očitno nimajo polnega, glede na to, da dobim od ubitega pirata nekje max 5 nabojev).

Ne vem, zakaj ne morejo lokalci streljati živali in šivati torb, ki bi jih potem skupaj z orožjem prodajali v trgovini. Ali pa rožice. Saj nisem Pater Asiški. Ajde, če komu sede nabirati rožice naj, ampak zakaj mene silijo v to?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0f0x ::

Ko streljajo na tebe je imajo dovolj :) Zgleda si večino nesejo v grob :)

Spock83 ::

Saj je tako ali tako vsega preveč. (prelahka igra.) S seboj imam samo lok in magnum.

Furbo ::

Poldi112 je izjavil:

Heh, isto. Sicer sem čisto na začetku, sem si rekel jebeš prašiče, grem raje na pirate, in me takoj zjebe, ker kao nimam torbe za municijo, piratki pa hodijo okoli s praktično praznimi puškami (tudi 1 nabojnika očitno nimajo polnega, glede na to, da dobim od ubitega pirata nekje max 5 nabojev).

Ne vem, zakaj ne morejo lokalci streljati živali in šivati torb, ki bi jih potem skupaj z orožjem prodajali v trgovini. Ali pa rožice. Saj nisem Pater Asiški. Ajde, če komu sede nabirati rožice naj, ampak zakaj mene silijo v to?


Saj te ne, tiste par jih moraš pobrati na začetku, da te naučijo, potem je pa konec. Jaz ne craftam nobenih jegermaistrov, pa normalno igram.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

yayo ::

Nemixxx je izjavil:

Ko že mislim da jo bom preigral 100% me zafrkne zadnji relic 119/120 ,ki pa je v jami kjer so bili tvoji prijatleji.Sam fora je k frendi oddidejo ti nemorš več v jamo.


Izšel patch 1.04
http://far-cry.ubi.com/fc-portal/en-GB/...

Users that have miss the Relic located in Dr. Earnhardt cave will have the relic recover.

Nemixxx ::

No fajn sam ka naj zdaj k nimam več prejšnega sejva :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

Oktan ::

novi patch:
- Users that have miss the Relic located in Dr. Earnhardt cave will have the relic recover.

Ha!

D3m ::

LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nemixxx ::

Zakaj mi tole napiše če kočem naložit patch 1.04?

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

mjolnir ::

Ja poln disk imaš, a ni očitno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085143 (10349) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616056 (9643) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326741 (13613) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793365 (60571) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849895 (8117) fruchty

Več podobnih tem