» »

internetna povezava

internetna povezava

zelenjava ::

Pozdravljeni!
Imam internetnega ponudnika t-2, pri nas optična povezava ne obstaja.Če zamenjam optični modem, in od njega speljem na novo optični kabel,ali bo internet kaj hitrejši.Lp Miha.

bluefish ::

pri nas optična povezava ne obstaja

Če zamenjam optični modem

WTF?

butec ::

to je nova verzija Wireless-a :):):) za anteno pa uporablja optični kabel ojačan z bakreno parico ;)

ameba ::

Miha, seveda a ni logično, če kupš hitrejši modem ti bo lahko hitrej podatke sprejemu. Sam te bo pa vseeno router zajebavu ker navadni routerji nisi sposobni takih hitrosti od optike a veš.

vorantz ::

ameba je izjavil:

Miha, seveda a ni logično, če kupš hitrejši modem ti bo lahko hitrej podatke sprejemu. Sam te bo pa vseeno router zajebavu ker navadni routerji nisi sposobni takih hitrosti od optike a veš.


Sarcasm detector se mi je zmedu pri tem postu :|

fosil ::

Imaš fičota, ki ima najvišjo hitrost 100km/h. Kar je ravno toliko kolikor se lahko pelješ po obvoznici.
Sedaj se odločijo da bodo obvoznico razširili na 4 pasovnico in dvignili dovoljeno hitrost na 130km/h.
Kako hitro se boš lahko ti peljal s fičotom?
Tako je!

vorantz ::

No ja...v tem primeru ni glih najboljša primerjava :P

Imaš terenca in se voziš nekje kjer ni ceste...Kupiš ferrarija, kako hitro boš šel? :D

zelenjava ::

fosil je izjavil:

Imaš fičota, ki ima najvišjo hitrost 100km/h. Kar je ravno toliko kolikor se lahko pelješ po obvoznici.
Sedaj se odločijo da bodo obvoznico razširili na 4 pasovnico in dvignili dovoljeno hitrost na 130km/h.
Kako hitro se boš lahko ti peljal s fičotom?

navil ga bom kolikor se da in bo šel sigurno usaj 130.Lp

vorantz ::

Še zdej mi ni jasno kaj hočeš dosežt :))
Namestit modem za optiko kjer ni optike...sicer pa t-2 ne uporablja modema...je switch, ki ima odprtine za optične kable

zelenjava ::

Uprašal bi še to,jutri grem po brezžični router, ker bomo imeli od jutri naprje brezžično povezavo.Zanima me, kako to deluje. Ali brezžični router priklopim na enko v modemu, tam kjer je prej bil navaden router, in kaj moram narediti da bo lovil tudi namizni računalnik brezžično povezavo. Ali ključek ali kaj drugega.Namreč prenosniki imajo to že vgrajeno.Zanima pa me še to na prenosniku mi je crknila mrežna kartica,sedaj imam preko usb adapterja internet.Če grem na brezžično povezavo mi bo delala ker je mrena kartica crknila.Lp Miha

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Zmeda, da ni večje. Daj, povej, kaj ti piše na položnici pri naročeni storitvi.

zelenjava ::

bluefish je izjavil:

Zmeda, da ni večje. Daj, povej, kaj ti piše na položnici pri naročeni storitvi.
WTF?

bluefish ::

Oh, zaboga. Kak internet imate? Optika, VDSL,...? Hitrost,...?

vorantz ::

zelenjava že od prvega posta naprej pišeš zelo nejasne stvari in moraš razumet, da ti bomo ob tem težko odgovarjali na vprašanja...

oemdzi ::

Troll ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Širitev občinske glavne ceste

Oddelek: Problemi človeštva
212943 (2005) MoDeR
»

FTTH Media konvektor

Oddelek: Omrežja in internet
221935 (1323) M_arjan
»

Amis televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7617681 (8858) Bakunin
»

Težave z WRT54GP2 routerjem, ki upočasni povezavo

Oddelek: Strojna oprema
7912 (779) Poldi112
»

Vprašanje glede Wlana

Oddelek: Omrežja in internet
5794 (700) Goldee

Več podobnih tem