» »

QDI Matične?

QDI Matične?

iso2000 ::

Sem našel eno zanimivo matično od QDI-ja in me zanima kaj menite o njih? link:

neo ::

Kaj pa cena, pa kje se jo da dobiti?

rd6173 ::

Cena je nekaj pod 30 tisočakov, dobi se pa pri PCX.

BroTheR ::

skopirano iz tom's hardware guide:

With DDR400, the top performers are Asus (A7V8X), Gigabyte (GA-7VAXP), and, in many benchmarks, QDI (KuDoZ 7X), as well.

Mislilm, da je to za prihodnost zelo dobra izbira, se posebej ce gledamo ceno. Tudi sam bom v kratkem kupil kudoza. 8-)

jRk0 ::

qdi maticne so zlo hitre, le navijanje je vcasih malo tezavno, ampak gre vse in se da stabilno navijat tudi. samo spreminjanje voltaze ne evm kak je.
You fuck up once, you loose two teeth.

MI_KO ::

Jaz imam starejšo Kudoz 7 (b- z navadno zvočno kartico)z via kt266. Glede plate ni večjih pripomb. Sodi pač v serijo nizkoproračunskih plošč ki jih prodaja grosist pcx.
Povedat je treba da plata ni namenjena resnemu navijanju, saj se vse bolj pomembne funkcije vklaplajo z jumperji.
Tale nova kudoz je pač korak dalje (zgleda skoraj isto kot moja). Zagotovo je o.k. plošča za navadne userje in za v pisarne!

Drugač pa sem z mojo kar zadovoljen (samo jo bom kljub temu kmalu zamenjal).

kinetik ::

ja no ne vem vidim da imatevsi dobra mnenja o QDI, no vglavnem jst ga nimam, pa že sedaj imam drugo njihovo ploščo v rač. predvsem me je razočarala stabilnost in kot so že omenili mizarne lastnossti navijanja.
nic pametnega nimam za povedati

wishmaster ::

Po mojem mnenju SO qdijeve plate najboljše.Če pa mislite met plato za navijat si kupte kaj boljšega.Jaz sem do zdaj uporabljal samo QDIjeve plate.Prva je bila legend 5.Ta mi je crknala zaradi pokvarjenege napajalnika.Zdaj ma advance 10t in sem s to plato zelo zadovoljen.

jRk0 ::

QDI maticne vsekakor so hitre, in se po hitrosti uspesno kosajo z abit in drugimi. Seveda pri nenavitih stvareh... Jaz mam kt133 plato kinetiz pa je tak hitra kot takrat najboljsa abit kt7...

Za navijat pa so jumperi, ki pa sprva niso delovali:) sem moral 4 tranzistore odstranit.

d700@950 pa vulcano6cu+ oz. vodno je blo enkrat...

tak da se navijat tudi da, ampak voltazo sem moral zvisat direkt na procu, takrat pa da maticna se malo poleg in je bla 1.9V:)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

QDI matična plošča da ali ne

Oddelek: Kaj kupiti
81116 (1019) snoopy20
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442043 (1507) OwcA
»

FSB, PCI in AGP hitrost

Oddelek: Navijanje
221478 (1122) OwcA
»

Navijanje AMD1800XP-na QDI KT266A

Oddelek: Navijanje
331240 (888) schurda
»

3D Prophet2 MX VS. ABIT BE6-2

Oddelek: Zvok in slika
151618 (1415) anxieux

Več podobnih tem