» »

Prihodnost Silverlight/WPF vprašljiva....

Prihodnost Silverlight/WPF vprašljiva....

lreijsfkn ::

Razvijalci so skeptični glede na izbiro tehnologije za v prihodnje, predvsem pa se počutijo izdani tisti ki so vložili veliko energije v MS tehnologije. Jaz sem nasplošno mnenja da kar "se da" naredi v html+JS oziroma doštukaj z api-ji.
2mil views v slabem tednu - http://forums.silverlight.net/forums/t/...

revvs ::

Vse skupaj brezveze, ker prihodnost MS je čedalje več frameworkov ki jih noben človek ne sledi, ker jih obstaja že ogromno, saj pa vedno nekaj novega zmodrujejo in manjka podrobnosti v njihovih standardih, ki jih pa tako moraš v standardnem poljubnem visual sranju napisati. HTML5 sem ali tja, v ozadju bo tako še drugo.

detroit ::

Prihodnost silverlighta in flasha je pod vprašajem samo zaradi html5. Sm v isti situaciji, sam kaj ko je itak vse isto boš pa html 5 šraufou:)


p.s. sorry nism linka bral:D
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

Spura ::

revvs je izjavil:

Vse skupaj brezveze, ker prihodnost MS je čedalje več frameworkov ki jih noben človek ne sledi, ker jih obstaja že ogromno, saj pa vedno nekaj novega zmodrujejo in manjka podrobnosti v njihovih standardih, ki jih pa tako moraš v standardnem poljubnem visual sranju napisati. HTML5 sem ali tja, v ozadju bo tako še drugo.

Govoris kot da ne obstaja tona raznih frameworkov za javo ali php ali katerikoli drug jezik. Jst se ukvarjam z Javo pa niti slucajno ne sledim vsem novim frameworkom ki nastajajo.

DubleG ::

Naslov je dvoumen. Njihove naprave bodo še v nadalje uporabljale Silverlight. Sicer pa je Silverlight, vsaj meni, zakon.
GA-P55M-UD2,i5,12GB RAM,Radeon HD 4850,Crucial SSD 64GB,
WD 320GB,WD 5000GB,RevoDrive X2 100GB

680x0 ::

Nobena juha ni tako vroča kot se skuha.

Windows 8 bodo podpirali full screen HTML+JS aplikacije, enako kot to že omogočajo mobilne platforme. Da bi JavaScript izrinil .NET, Javo ali kaj tretjega, ni realno. Se bodo pa eventuelno poenotili označevalni jeziki za gradnjo UIja. HTML5, XAML, MXML gredo vsi v isto smer in bi se eventuelno lahko poenotili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Edge postavlja Flash na stranski tir

Oddelek: Novice / Brskalniki
238382 (6767) MrStein
»

Prihodnost html-ja, js, ...

Oddelek: Programiranje
102314 (1665) Jerry000
»

HTML5 bo vseboval DRM (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5224867 (22533) ender
»

YouTube še naprej podpira Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7224851 (23255) Icematxyz
»

Java ME

Oddelek: Programiranje
152918 (2615) matejdro

Več podobnih tem