» »

kupiti samsung galaxy s2 ali počakat s3 - 2012?

kupiti samsung galaxy s2 ali počakat s3 - 2012?

boula ::

trenutno najbolj popularen
samsung galaxy s2: http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g...

samsung galaxy s3: http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung...

s3 bo najverjetneje najboljsi na trgu in bo velik konkurent Iphonu5
http://www.gizmocrunch.com/rumors/6651-...



hmmmm, kupiti zdaj in ze uzivati, ali pocakati in narediti kasneje najboljsi mozen nakup?

ne morem se odločiti..

forplan ::

Po moje bi kupil sedaj s2 saj je šele zdaj prišel ven. Če pa že misliš čakat ka pa či bo počakal na s4?

Vse je odvisno kolko nujno rabiš telefon
da se strinjam

LuGi ::

Glede nato da so SGS 2 komaj izdali ze studiras na SGS 3? Nimas kaj dvjoko vzames.. ce mislis cakati lahko tudi kar na stirko cakas.

Bananovec ::

Najboljsi mozni nakup? Mislim, da to v sodobnem svetu kar se tehnologije tice ne obstaja. Ce rabis telefon, ga kupis. V nasprotnem primeru pa se mas vedno lahlo staro crnobelo nokio
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jazbec ::

S2-iphone5
S3-iphone6

Moje mnenje je da vzames s2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

DeeJay ::

Podoben problem sem mel lansko leto pri nakupu televizije..... Po dobrih dveh mesecih kolebanja, ali naj čakam na novo serijo TV-jev ali kupim kar je pač na voljo, sem pol kupil. Rezultat: zadovoljstvo in konec živciranja in razmišlanja o takem banalnem vprašanju.

dronyx ::

To pa je dilema. Saj telefon ni ženska, s katero boš moral biti do smrti. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Wox ::

dronyx je izjavil:

Saj telefon ni ženska, s katero boš moral biti do smrti. ;)

Kdo te pa fila s tem futrom?
Commodore 64

keitai ::

Pocak na S5, manj kot 8 jedrnike je brezveze kupovat.

boula ::

skoraj sem že kupil s2 ker se mi je pokvarla nokia n 958gb, ampak sem si jo popravil...
kakorkoli odločil sem se da bom počakal...zaenkrat mi še n95 sluzi vsemu kar rabim...
med s2 in s3 bo enostavno prevec velika razlika...ja pac navado imam kupiti nekaj in to imeti par let.

Nerodno mi je menjavat neki na kar sem se ze navadil.. pa itak če bi zdaj kupil s2 in pol ga prodal in kupil s3 bi potem naredil dva nakupa v enem letu skoraj, kar je pac v nasprotju z mojimi načeli. pa se 200€ bi stran vrgel tako rekoč.. vem pa da bo s3 best buy za celo leto. prepriča me 4 jederni procesor 1,8 kal , 3d zaslon, ki bo tudi sharpness poboljšal, malo bo še večji, baterija bo boljša...pač dost vsega no, pa ne mudi se mi toliko na s2..

http://samsung-galaxys3.com/samsung-gal...

LuGi ::

Smeh odlocil se je glede na specifikacije katere sploh niso znane :)):)):)):)):))

quad core! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Dr_M ::

Ce se se nisi odlocil za novega, ga ocitno ne rabis. S3 je se delec, do takrat se bo se marsikaj spremenilo. Ampak ce bi trenutno kupoval telefon, HTC Sensation über alles, se S2 kar lepo rahlo do pretezno skrije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Ce se se nisi odlocil za novega, ga ocitno ne rabis. S3 je se delec, do takrat se bo se marsikaj spremenilo. Ampak ce bi trenutno kupoval telefon, HTC Sensation über alles, se S2 kar lepo rahlo do pretezno skrije.

Huh? S2 ima več rama, več prostora 16/32gb vs 1gb, boljši zaslon (čeprav malo manjša resolucija), boljša baterija, lažji je... Praktično edina prednost je dvojna bliskavica al je še kaj drugega pred S2?

IvoJan ::

Te morm razocarat, ampak sensation je crap v primerjavi z sgs2. Sem si hotel nabavit sensation ker prisegam na htcje, ampak si je sosolec kupil ags2 ki me je zelo pozitivno presenetil. Nikoli si ne bi mislil da bo toliko boljsi od sgs.

M-XXXX je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ce se se nisi odlocil za novega, ga ocitno ne rabis. S3 je se delec, do takrat se bo se marsikaj spremenilo. Ampak ce bi trenutno kupoval telefon, HTC Sensation über alles, se S2 kar lepo rahlo do pretezno skrije.

Huh? S2 ima več rama, več prostora 16/32gb vs 1gb, boljši zaslon (čeprav malo manjša resolucija), boljša baterija, lažji je... Praktično edina prednost je dvojna bliskavica al je še kaj drugega pred S2?

to da je lazji je slabse lol :) edina prednost pri htcju je sense rom, qHD in kvaliteta izdelave. Ostalo je slabse.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

boula ::

LuGi je izjavil:

Smeh odlocil se je glede na specifikacije katere sploh niso znane :)):)):)):)):))

quad core! :))


Zakaj niso znane... Ogromno je objav gled teh podatkov in povsod piše isto... Kako ves da tej podatki ne bi držali?

Dr_M ::

M-XXXX je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ce se se nisi odlocil za novega, ga ocitno ne rabis. S3 je se delec, do takrat se bo se marsikaj spremenilo. Ampak ce bi trenutno kupoval telefon, HTC Sensation über alles, se S2 kar lepo rahlo do pretezno skrije.

Huh? S2 ima več rama, več prostora 16/32gb vs 1gb, boljši zaslon (čeprav malo manjša resolucija), boljša baterija, lažji je... Praktično edina prednost je dvojna bliskavica al je še kaj drugega pred S2?



Ja, ene 100MB vec uporabnega rama, glede zaslona bi se dalo debatirat, SLCD je zelo zelo dober, locljivost zmaga :) Ima boljsi cpu in gpu, in glede na to, da Qualcomm procesorji niso referencni, bi rekel, da precej manj pokuri, kot A9 (ok to je zgolj ugibanje, ampak pri A8 in QSD8250 je bilo tako). Vecja teza, je kvecjemu plus. Pomnilnik je pa tako, 1GB je za aplikacije vrh glave dovolj, ostale gre na SD kartico. Tudi debelina telefona je pri Sensation velik plus.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nikonja ::

Jaz bi najrajš počakal na SG 132 ker bo ta baje, po zanekrat neuradnih informacijah, imel kar 20 procesorjev in vsaki z 16 jeder, ekrana pa sploh ne bo imel ampak bo imel kar hologramski projektor in skriti warp 3 motor in......

bluefish ::

boula je izjavil:

LuGi je izjavil:

Smeh odlocil se je glede na specifikacije katere sploh niso znane :)):)):)):)):))

quad core! :))


Zakaj niso znane... Ogromno je objav gled teh podatkov in povsod piše isto... Kako ves da tej podatki ne bi držali?
In na koncu se izkaže, da so vsi podatki na vseh straneh iz enakega vira. Nekako kot finta, ko je nek medij podal napačne podatke, ti so se znašli na wiki-ju, nato pa so jih povzeli kot nekaj svetega.

boula ::

po na vadi je CNET kar zanesljiv vir no

http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung...

damjan1980 ::

samo baje bi naj imel s4 leta 2014 8 procesorjev, pa šušlja se da bi naj znal tudi sam kavo kuhat. Pomoje se splača počakat, ker se lahko konkretno zajebeš z nakupom S3, pa to bi tudi pomenilo grobo kršitev tvojih načel. dobro premisli preden se odločiš!

bluefish ::

@boula: angleščina ti pa ni ravno pri srcu, kajne. Vse v tisti novici so le ugibanja in predvidevanja, ne konkretni podatki.
No, sicer tvoja odločitev. Ne vem, kako porabo bo imel Kal El, vendar trenutne baterije komaj dohajajo trenutne dvojedrnike. Če bo zadeva samo malce bolj požrešna, boš imel mobilnik z avtonomijo enih 8 ur. Neuporabna cigla.

boula ::

vir vsega tega je drugače JK Shin!! objavil je najprej na Wall Street Journal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boula ()

boula ::

no pa bo kmalu prišel moj čas...

in kakorkoli že... sem imel prav... splačalo se mi je počakati in vse bo zelo podobno temu kar se je pričakovalo.

http://www.gsmarena.com/purported_samsu...

se pol leta bom že zdrzal, razen če mi trenuten telefon odpove. V tem primeru bi pa vzel Galaxy nexus, ki pride novembra.

galu ::

Khm... Vir: 4chan?:))
Tako to gre.

roCkY ::

SGS2 je napravca, ki je zrela za uporabo.

Nekaj podobnega kot PC-ji pred kakimi 5 leti. Ni potrebe, ko pride nekaj novejšega staro menjati.

Aplikacije na SGS2 tečejo tekoče, fotoaparat je ustrezen, ekran dobro berljiv neglede na pogoje, aparatek je lahek in gre še v praktično v vsak žep... Skratka ni je stvari, da bi aparat menjal za naslednjo generacijo pa četudi bo vse kar kroži po spletu res in še kakih 20% zraven. Recimo naprednejši OS. Dlakocepci in morda še kdo bodo seveda trdili drugače.

Skratka ni potrebe čakat na naslednika.

opeter ::

Jaz bi počakal na nove Samsunge, ki bodo imele Meego oz. Tizen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

francek1 ::

Se popolnoma strinjam z rockyjem; to je telefon, ki bo zadostil potrebam lep čas.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

TOP ::

boula je izjavil:

no pa bo kmalu prišel moj čas...

in kakorkoli že... sem imel prav... splačalo se mi je počakati in vse bo zelo podobno temu kar se je pričakovalo.

http://www.gsmarena.com/purported_samsu...

se pol leta bom že zdrzal, razen če mi trenuten telefon odpove. V tem primeru bi pa vzel Galaxy nexus, ki pride novembra.

Kja ni bilo brezveze odpirat teme,za katero veš odgovor,prej kot dobiš odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung bojda pripravlja manjši Galaxy S3

Oddelek: Novice / Android
2911580 (9570) klinker
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028492 (22655) leiito
»

nov super-android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
397072 (5767) partisguy
»

galaxi nexus ali galaxy s2

Oddelek: Mobilne tehnologije
153228 (2888) Alessio983
»

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy SII - kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72087 (1718) Nesta

Več podobnih tem