» »

Formatiranje preko USB

Formatiranje preko USB

Jerry000 ::

Pozdravljeni

Zanima me kako formatirati Netbook s pomočjo USB ključka. Gledal sem že po netu a je toliko stvari da nevem kateri je najboljši. Ker nikoli nisem formatiral z USB ključem vas prosim za pomoč. Rabil bi najbolj enostaven in podroben vodič kako se to naredi, lahko mi vi napišete tukaj ali pa daste link do kakega vodiča. Imam MSI Wind U100, ki je brez CD pogona, rad bi pa naložil naza Win XP Pro ali Home.

Prosim za pomoč
  • spremenil: Jerry000 ()

Jerry000 ::

Ok uspel sem formatirati s pomočjo tega:



Vendar kolikor imam jaz sreče imam že problem, ko mi formatira mi napišeSetup cannot copy the file: boovid.dll
-To retry press ENTER

Karkol nrdim mi noče inštalirat, tko da morm dat Quit in sm zdej brez OS in nemorm inštalirat, ko pa ga ponovno zaženem mi pa napiše: "Remove disks or other media. Press any key to restart"...in ko pritisnem mi še 1x isto napiše. Pomoč prosim čimprej ker potrebujem PC

Siddh ::

formatiraj ključek, z powerisotom ali nečim poskusi "zapečt" iso na ključek, če seveda tako gre, sam še nisem poskušal, moral pa bi met poweriso neko fukncijo create bootable usb , vsaj se mi zdi da je tako, potem pa v biosu od laptopa nastavi boot from usb
če je v videu, ki ga nisem pogledal opisano enako potem pa ti ostane samo še xp iz "travnika"


Jerry000 ::

Fora je da z tem programom ki je v videu že formatiraš usb in zapečeš gor. Vevem pa zakaj ni še bootvid.dll dau gor.
Ma mogoče še kdo izkušnje s tem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modificiranje WII soft ali hard (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11722559 (734) sandicar
»

inštalacija windows xp s trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
283077 (2217) ngc2392
»

BOOTMGR is missing - inštalacija WIN 7

Oddelek: Operacijski sistemi
102078 (1899) d4vid
»

Formatiranje diska v W10 ne gre v starejše formate (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
568144 (6884) Pithlit
»

Kako win na eepc904hd

Oddelek: Pomoč in nasveti
9961 (807) hojnikb

Več podobnih tem