» »

Učenje angleščine

Učenje angleščine

Mare3 ::

Zanima me kako bi se najlažje nekdo naučil angleščine s predznanjem seveda. Po mojem je najboljša rešitev ta da se preseliš za nekaj časa v Anglijo recimo tja kjer se govori izključno angleščina. V šoli se učimo neka pravila in to a v praksi jaz osebno teh pravil ne znam uporabljati zato bi se rad nekako naučil samo pogovarjanja v angleščini da bi razumel filme recimo ko bi jih gledal brez podnapisov. Če jih zdej gledam pol filma ne razumem zato mi je čisto brez veze tista varianta glej filme brez podnapisov. Ali obstajajo kakšne skupine v Sloveniji kjer bi se pogovarjal v angleščini in bi me tam pač tisti ki jo obvladajo popravljali in bi se tako naučil pogovarjanja?

Pyr0Beast ::

Poišči si kakšno knjigo v angleščini. Začni se pogovarjati s tujim folkom.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

logit ::

Jaz sem se s pomočjo angleško govorečih filmov. Začneš pa tako da si ob ogledu filma gor naložiš angleške podnapise (kombinacija: zvok, slika, beseda), postopoma jih začneš odstranjevati (povezuješ to kar vidiš in slišiš).
Tako se naučiš angleško. Za sproščeno uporabo jezika, pa je potrebna verbalna komunikacija.

Mare3 ::

Ravno to mi manjka da se ne pogovarjam z ljudmi in niti ne vem kje bi se lahko...

Pyr0Beast ::

Chat roulette :))
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Mare3 ::

Eh tam sem že probal a kaj ko imaš 1% možnosti da najdeš normalnega, potem pa še ta klikne naprej haha :)

dolenc ::

Če si mlad, greš lahko za počitnice delat kam v turizem, kak hotel, kjer boš lahko govoril kolikor ti bo pasalo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

angleščina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5813595 (1193) Grizzly
»

Kako se naučiti tuji jezik tekoče?

Oddelek: Loža
3717159 (13100) lobo_feroz
»

Znam angleško a je ne slišim

Oddelek: Šola
499207 (7313) Pebkac
»

Težave pri angleščini (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5118598 (17863) Phantomeye
»

(NE)znanje angleščine - šole

Oddelek: Loža
233795 (3337) Pyr0Beast

Več podobnih tem