» »

HTC desire S ali Samsung galaxy S

HTC desire S ali Samsung galaxy S

aljaz201 ::

lp,
prišel je čas, da tudi jaz zamenjam stari monilnik.Kot prvo me zanima razlika med wildfire in desire S, ali je desire S dejansko vreden 170€ več, drugače se pa

Odločam med HTC desire S (340€) HTC desire HD in samsung galaxy S (360€) in nikakor se ne morem odločit katerega

prosim za pomoč, hvala

pharaon ::

Na tvojem mestu bi vzel desireHD, če se ti ne zdi prevelik. Galaxy S pa bo počasi zamenjan z dvojko, tako da se ti ga po moje ne splača kupovat ravno zdaj.
Galaxy S tudi nima bliskavice, kar osebno velikokrat uporabljam. Imam pa navadnega desireja.

cukl ::

Počakaj še par dni na Galaxy S II

BigSmoke ::

galaxy s II pride v mobitel do konca meseca predvidena cena v splošni akciji bo 499€ to so mi povedali včeraj pri mobitelu cena pa je pretirano visoka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

aljaz201 ::

ja cena je potem res visoka.. 500€ nisem pripravljen dat.

BigSmoke ::

lahko počakaš da vidiš koliko je to res, ker to ne pomeni da bo res taka cena
to je samo okvirna cena

kmetek ::

če bo cena 500 je ok....tujina je 550€, brez omejitev.

jazbec ::

500 evrov je odlična cena za s2

med temi v naslovu-galaxy s

aljo558 ::

pa kakšna je razlika sploh med desire s in galaxy s? Velikost zaslona, s-amoled vs lcd, led lučka...še kj?

KuntaKinte ::

tudi sam kupujem nov mobitel,samsung s je zdaj že okrog 200 eur na bolhi,nov,zapakiran,ko izide S2 bo cena še padla,sam se najbolj nagibam k desire HD

aljo558 ::

KuntaKinte je izjavil:

tudi sam kupujem nov mobitel,samsung s je zdaj že okrog 200 eur na bolhi,nov,zapakiran,ko izide S2 bo cena še padla,sam se najbolj nagibam k desire HD


Kje si pa ti najdu za 200 novega? :O

KuntaKinte ::

slovenc5 ::

galaxy s vzami (je najboljši telefon z enojedrnim procesorjem)

vlkišef
galaxy s je boljši od desire hd (iz prve roke)

aljo558 ::

vlkišef: huh mater tole je pa res pocen. Sam ne razumem pa folka ko nabije ceno 380€ za s-a ko ga pa novega nabavis ze za 350€ :S

BigSmoke ::

kmetek je izjavil:

če bo cena 500 je ok....tujina je 550€, brez omejitev.


500€ je akcijska cena in ne redna cena

Bananovec ::

KuntaKinte je izjavil:

220 eur, http://www.bolha.com/telefoni-samsung/s...

Wow, spoštovanja vreden oglas - NOT. Niti osnovnih podatkov ni napisanih in iz tega jaz sklepam, da je to nateg. Če je to tudi v resnici, pa me sploh ne briga glede na to, da se mudel sploh ne potrudi napisati enega poštenega oglasa.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jazbec ::

BigSmoke je izjavil:

kmetek je izjavil:

če bo cena 500 je ok....tujina je 550€, brez omejitev.


500€ je akcijska cena in ne redna cena


v prosti prodaji je pa 540 ( na hoh je 530+poštnina)
-->http://mobisvet.si/index.php?main_page=...
js ga bom pr debitelu vzel, ker že mam naročnino tam

SleepLess ::

Jaz sem iz mobitela slišal ravno drugačne podatke, da bi naj bil SGS2 ob izidu cenejši kot je bil SGS1 ob izidu pri mobitelu.

Pomoje se ti splača počakati na Galaxy 2, če pa se ti mudi pa ti priporočam da si ogledaš tudi Nexus S-a. Cena je enako 360€ (pri Simobilu) pa ima telefon veliko več stvari kot Galaxy in ostali (bliskavica, NFC, 16gb internega prostra) pa še Google developer phone je, kar pomeni da dobiš vse Android update-e instanto :)

urban99 ::

mogoče bo Galaxy 2 imel NFC čip. Ne bo na voljo na vseh trgih sicer.

Lonsarg ::

Mogoče eni še ne veste, ampak akcijska cena pri mobitelu splošna akcije je ponavadi kar redna cena tujina/mobisvet. Torej lahko Tušmobil vesolje ali simobil orto za okoli 350 EUR pričakujemo jeej:)

aljaz201 ::

kdaj pa se pričakuje izid galaxy s2 ?

BigSmoke ::

do konca meseca

aljaz201 ::

ali se splača dat 60€ več za desire HD(400€) ali raje desire s

Vanadium ::

primerjava sem bil v enaki dilemi sem se odločil za desire s ker nerabim cigla za katerega rabis dovoljenje za nošenje :D moje mnenje da se ne splača

dukedl ::

jz se tut odločam za ta dva gsma..me pa zanima neki..frendi majo HTC Desire..in majo dost problemov ker jim zmanjkuje placa za inštalacijo aplikacij...a je pr Desire S to kej bolj poštimano? Ker mi je pa res bedno, da zamnjkuje placa, spominska kartica je pa še "prazna"
lp dukedl

martincek1 ::

Dobr če bi tvoji frendi znal root-at, bi blo tud drgač...

Sicer pa ja.. če izbiraš telefona poglej kakšno primerjavo.. in Desire S ima 1GB internega spomina. :) Plus na Gingerbreadu sploh ni s tem problema.

dukedl ::

Moji frendi/sodelavci majo telefon out of the box in tut pričakujejo, da tako dela. Ne da bi mogl zdej rootat al pa karkoli počet z njim, da bi ga lahko uporabljali...ql?

Tut to sm vidu, da ma 1.1gb internega spomina, hvala..

Ne bi pa glih želel, da bi mi recimo po pol leta(ni pa nujno da bom dal gor 1001 aplikacijo) zmanjkalo spomina in ne bi mogu inštalirati še kakšne...torej, kako je s tem?
lp dukedl

Nikonja ::

micro sd kartice in dobiš placa kolk ti paše...

dukedl ::

Nikonja, krasno :)...tega nebi sam nikol pogruntal

Pa se da aplikacije inštalirat gor brez kakršnihkoli modov, rootov ipd? Delujejo/tečejo s kartice bp?
lp dukedl

St235 ::

V desire S so odrpravili problem s spominom, ker ga ima sedaj na voljo 1gb, kar je več kot dovolj.

Kar se pa tvojih prijateljev tiče, lahko pa veselo dalje jamrajo ali pa preberejo eno ali dve strani na netu in bodo hitro ugotovil, da je to zelo enostavno rešljiv problem za katerega ne rabiš roota.

MicroSD kartica sama po sebi ni rešitev, če aplikacija ne podpira move to SD. Ampak vedno več jih. Tiste, ki pa ne, se jim da pa pomagat brez da rootaš telefon in reskiraš garancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549493 (7434) krneki0001
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407245 (4300) freesty
»

HTC Desire HD

Oddelek: Mobilne tehnologije
181750 (1416) retrox
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
92767 (2470) HDvideo
»

HTC Desire S ali LG Optimus 2x

Oddelek: Mobilne tehnologije
263789 (2927) OldSkul

Več podobnih tem