» »

HTC Desire HD

HTC Desire HD

gepard69 ::

Neki sem si mislil nabavit ta aparat, pa vidim na bolhi da bi se jih kar neki radi znebil. A so tok slabi al kaj? Si lasti kdo kakega, da mi mal pove s prve roke..al pa z druge.... Thanks

Drugače grem raje po Samsung Galaxy S II....
  • spremenil: gepard69 ()

GeForce ::

Ga ima prijatelj, in ima kar nekaj problemov z zadnjim pokrovčkom (ker je nekako povezan s anteno oz. nekaj takega) in precej škriplje zadaj. Nevem, možno da ima le on probleme, ampak v vsakem primeru moraš vedeti da je ta model kar precejšna "opeka". Napram Galaxy S2 je, precej težji in debelejši. Tako nekako iz druge roke.
Aja, če pa ti oblika in teža nista pomembni, pa ti lahko povem da ima naložen nek custom ROM (nevem točno katerega) ampak telefon ne laga, in dela vse zelo tekoče. In kolikor jaz vem je za Desire HD kar precej custom ROMov na voljo, tako da glede delovanja pa nimam pripomb.

EDIT:Videl da razmišljaš o Galaxy S2.....jaz bi definitivno vzel slednjega (sem ga tudi že preizkusil) saj je precej bolj future-proof kot Desire HD, sploh sedaj ko bo Android nekoliko bolje optimiziran za 2 jedri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

gepard69 ::

...sem se odločil, da Galaxsy S2 ter HTC HD odpadeta, ker sta res malo prevelika za v žepu nosit....
V igri so sedaj Samsung ACE, HTC Desire ter HTC Desire S. Nagibam se k slednjemu, zaradi večjega displeja od Ace. Odločila bo samo baterija...ker res pa nebi vsak dan mel na polnilcu....

BladE_ ::

Vzami Desire S, ker ma boljši procesor kot Desire in veliko boljšega od ACEa. Po drugi strani pa ti res toplo priporočam, da vzameš Desire HD ali S2 in nikoli več ne boš hotel imeti manjšega zaslona! Zadevo boš pa moral obvezno nositi v žokcu negelde na to kaj boš vzel, popravila zaslonov so 100-150EUR+ !

Sam imam DHD in sem neskončno zadovoljen, nič ni prevelik za v žep!!! :D

EDIT: glede baterije se boš moral navaditi, da boš telefon polnil praktično vsak dan... kar koli vzameš bo 1-2dni zdržalo na več ne računaj...
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

gepard69 ::

Glede baterije...sedaj sem navajen na 3 dni - Nokia XM5800, pri normalni uporabi.....tosepravi brez Bluetooth, Garmina, muske....Zgolj pogovori in SMSi.... Mimogrede, imam jo 2 leti in nimam nobenih težav z njo ;-) Razen ko mi Garmin zamrzne WTF!
Novi telefon kopujem samo zaradi službe, ker moram večkrat kaj poslikat za arhiv.. zgolj zaradi večjih slikic.... torej obvezno vsaj 3,5 inch.

BladE_ ::

Si slabo prebral? Ne računaj več kot 2dni! Ubistvu lahko ampak, če boš telefon imel v žepu 3+dni brez uporabe... Kupuješ pametni telefon in funkcije kot so WiFi, GPS, mobilni internet in pa še kakšno faking zasvoljivo igrico(na marketu jih je malo morje) boš 100% uporabljal/igral... Na začetku je malo moteče potem se navadiš in postane normalno...
Akcija - Reakcija

gepard69 ::

Zanima me samo še , kako je z GPSom pri teh mobitelih. Je potrebno čakati 15 min da se uklopi , tako kot pri Nokiji? In pa, se dobi prgram, da je fleš uklopljen za uporabo kot pomožno svetilko, tako kot pri Nokiji....

no, 2 dni bi še nekako šlo....znam biti varčen....zelooo malo interneta (zato imamo pri nas prenosnika) , WiFi še manj, ...sem imun na igrice....sploh pa na telefonih :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gepard69 ()

BladE_ ::

Odvisno... prvič, ko se GPS vklaplja zna malo trajati(par min) nasledjni vklop je hitrejš. Jaz imam rootanega in z dodatnimi programčki se vklopi/poveže v nekaj sekundah. Je pa GPS zelo zelo požrešen, baterija zdrži nekje 10ur z vklopljenim GPSom...

Lučko lahko vklapljaš z že default aplikacijo "Flashlight" ali pa potegneš iz Marketa nekaj kar ti bolj ustreza(malo morje aplikacij).

Igreic je toliko, da te bo kakšna 100% zasvojila :)
Akcija - Reakcija

gepard69 ::

BladE_ thanks....
...glede igric pa: Ne bo vam uspelo, to je Jelovica!! 8-)

...tehtnica se nagiba na Samsung Galaxy ACE ... BATERIJA najmočnejša....baje...

GeForce ::

Lej baterije 2+ dni ne pričakuj pri sodobnem smartphonu....v tem segmentu bi pogledal še za Xperia Ray...sicer ima manjši zaslon 3,3 , ampak ima standardno resolucijo 480×854 kar pomeni da ima najlepšo sliko (na ekranu) in pa tudi fotoaparat pri Sonyjih me še ni razočaral....če pa je 3,3 premali zaslon, pa vzami Desire S, ki ima sicer nekoliko manjši PPI in malo slabši fotoaparat ampak kar občutno večji zaslon...

gepard69 ::

GeForce thanks...
Odločit se bo treba med ACE in njegovo bolšo baterijo ter Desire S zaradi 3,7 inch......kvaliteta slik, teža...ni pomembno...

BladE_ ::

Z Desire S nimaš kaj zgrešiti... Avtonomija baterije na obeh telefonih je cca 2 dni. Desire S ima več RAMa, več ROMa, boljši proc, boljša "grafična", 720p snemanje, večji in boljši zaslon in na koncu še Sense interface, ki je zakon...

Primerjava
Akcija - Reakcija

Tomson ::

Sam sem bil tudi v dilemi ali nabaviti HDja ali ne, sploh zaradi velikosti. Ampak danes lahko vsaj zase rečem, karkoli manjšega bi bilo premalo! :) resno, človek se hitro razvadi!

Sicer pa je telefon super super zadevca. Prav danes je prišel še uradni updejt na Sense 3.1 in izgleda fenomenalno in odzivno.

Kar se slabih strani telefona tiče je pa tako:
- baterija mi zdrži 1dan ali manj, če ga res uporabljam. Surfanje, telefoniranje, kakšna igra, itd.
- 1x na 14dni mi javi da ne zazna SIM kartice, ga zadaj odprem malo potisnem kartico navzgor in je spet ok. Kr neki ...
- tipka za glasnost je na res nerodnem položaju, jo večkrat na dan po pomoti pritisnem

Vse ostalo pa je takšen užitek da je veselje. Vsaj zame.

PS: Problema s pokrovom pri mojem še nisem zasledil. Nič ne škriplje, lepo drži, skratka BP.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

BadB0y ::

U super update.. ravno vceraj sem iskal če že bo počasi kaj pa nisem nič zasledil.. Pozitivno presenečen


damjan1980 ::

samo so pa bedniki največji pri htcju z temi updejti. Sense 3.0 je neuradno na voljo za ta telefon že par mesecev, uradno šele danes, ko je pred vrati že neuradni 4.0 :)

zmaugy ::

Zvočnik pri mojem ni kaj prida. Drugače vse deluje zelo dobro in kar se mene tiče ne rabim novega nekaj let. Ohišje je trdno (aluminij), na steklu ni prask, čeprav ne uporabljam etuija.
Telefon brez problema prenašam tudi v hlačnem žepu ali žepu suknjiča.
Precej ga uporabljam tudi kot wifi dostopno točko na katero se poveže računalnik za ogled youtube vsebin na velikem zaslonu ali za službene prezentacije, kjer je internet nuja.

BladE_ ::

Tomson je izjavil:


- 1x na 14dni mi javi da ne zazna SIM kartice, ga zadaj odprem malo potisnem kartico navzgor in je spet ok. Kr neki ...


Tudi meni se je to dogajalo na vsake toliko časa... zadevo sem rešil z 1x1cm selotejpa in zalepil preko sim kartice, od takrat niti 1x več! :)
Akcija - Reakcija

Tomson ::

enostavno & efektivno torej! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

retrox ::

Zdravo,

rabil bi pomoč... Imam Desire HD in mi je deloval povsem normalno dokler nisem včeraj naložil novega system updatea. Ko me kdo kliče javi kao napako in ne morem dvigniti, potem mi za sekundo izgine tudi signal, potem pa spet deluje normalno naprej... Ima kdo podobno težavo oz. jo ve rešiti?

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18528856 (17214) fishy12
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549405 (7346) krneki0001
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407189 (4244) freesty
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320390 (12901) Mrakw
»

HTC predstavil Sensation

Oddelek: Novice / Android
4312266 (8391) bauci

Več podobnih tem