» »

Arnes - php, mysql

Arnes - php, mysql

zelodko ::

Pozdravljeni!
Že nekaj časa brskam po Arnesovi strani, pa še zmerom mi ni uspelo ugotoviti, če lahko "navadni" uporabniki (npr. dijaki) pridobimo možnost uporabe PHP in MySQL na Arnesovem strežniku (za postavitev spletne strani) ali je ta možnost omejena le na organizacije (šole).
Če kdo ve odgovor, se mu zahvaljujem. :)

MrBrdo ::

mislim da ne... za mysql sem v to skoraj prepričan. že dolgo nazaj ko sem še imel arnes account vem da tudi php ni bilo možno. sicer imaš pa zdej toliko enih alternativ, da to res ni problem (VPSi po 5$/mesec, v končni fazi si pa lahko kar doma postaviš strežnik).
MrBrdo

zelodko ::

Aha, hvala.
Z raznimi tujimi "alternativami" imam žal slabe izkušnje, tako da sem hotel malo uporabiti Arnes, če imam že ravno račun tam. Ampak potem bo pa najverjetneje kar strežnik doma nastal...

arnesHD ::

Pozdravljeni!

Gostovanje dinamičnih spletnih strani je trenutno pri Arnesu na voljo samo za upravičene organizacije. Več o tem si lahko preberete na strani http://www.arnes.si/pomoc-uporabnikom/p... . Za posameznike pa je v pripravi nova storitev katera temelji na sistemu Wordpress in bo na voljo tudi posameznikom kateri so upravičeni do Arnesovih storitev za postavitev bloga oziroma predstavitvene strani.

LP ArnesHD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arnes kot ISP

Oddelek: Omrežja in internet
61609 (1254) BIG_Yack
»

Dvočrkovne .si domene razgrabljene (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8823245 (18915) Soprano
»

Mnenje: 100 milijonov tolarjev?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
415816 (3665) poweroff
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316982 (16982) Bakunin
»

free hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
131498 (1163) alesrosina

Več podobnih tem