» »

Eurosong/Evrovizija 2011

Eurosong/Evrovizija 2011

1
...
3 4
5
»

Gregor P ::

Komentator je dejal, da je to prvič, da nam je Hrvaška dala 12 točk; očitno so se nam zahvalili za Piranski zaliv:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nor-mal ::

Ma kaki prvič, kje pa živite. Komentator je očitno padel z lune. Hrvaška nam je že nekajkrat dala 12 točk, mi pa tudi njim, če je le skladba bila vsaj približno na nivoju. Pa z Bosno smo si izmenjali točke, kar je tudi kul.

mojsterleo ::

zelo dobra evrovizija po dolgem cajtu. nemci so se res potrudili. glede zmagovalca pa: dobili so kar so hoteli. evrovizija se seli v eksoticne kraje. njihova pesem pa se mi ni zdela nic posebnega. nekako mi je na pamet kapnil duo platin. mi smo dobili o pik,oni pa zmgajo? ocitno so pobrali nekaj turskih tock,ker turcije v finalu ni bilo. ampak se vedno najmanj prepricljiva zmaga zadnjih let. najvecji wtf je seveda italija,drugo mesto?? sem se rodil z usesi hvala. aja pa hvala za o tock. vesel sem da smo prisli na 13. mesto kar sem tudi napovedoval in to je nas realen domet na tem tekmovanju. hecno je da je publika izzvizgala medsosedske delitve tock,ko je pa nemcija dala avstriji 12je bilo pa vse ok. lena je bila secks ampak zmage pa niti nisem pricakoval.
najvecje razocaranje: finska

Karaya 52 ::

Predlagam da naslednje leto povabimo Libijce, Kenijce in Zimbukaulitanvijce na Eurovizijo. Katastrofa.

mojsterleo ::

ni nemogoce. evrovizijo pripravlja ebu,katere clani so tudi libija,tunizija ipd. samo to bi pa zadevo res prevec razpotegnilo. ze te vzhodne evrope je obcutno prevec. pa bi tudi rekel da komisije niso najbolje opravle delo letos. verjetno se je pricakvalo da bodo ocenjevale nekako nevtralno, a se je lepo vidlo da jabolko ne pade dalec od drevesa. bolj al manj medsosedska obdarovanja tudi s strani komisije.

Gregor P ::

Prvič tudi lanski eurosong je bil dober in drugič Italija je bila resnično dobra; ne rečem, da bi morala zmagati, ampak si je pa zagotovo zaslužila visoko uvrstitev; na tvojem mestu bi dal ušesa na pregled ker dokaj očitno nekaj ne štima;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

zenith1 ::

Ne morem verjet kako je Madžarska zafušala komad, from hero to zero.

Studijski nastop:


Finalni nastop:


Za moje pojme sta bila najboljši Slovenija, Italija in UK. Pa Stefan Raab ga je dobr zažgal z otvoritveno točko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zenith1 ()

tsh2 ::

zmagala je država, ki leži najbolj izven evrope in ki še nastopa na evroviziji. :) sicer pa je zmagala tipična pop pesem, ki gre hitro v ušesa. dobra, ampak precej preprosta. italija je bila tudi dobra, ampak malce čudna. naša pa je zasedla realistično mesto. bili bi še precej nižje brez bratske balkanske pomoči.

LordTado ::

Mislim da bi dost bolš kotirali če bi april poslali tja...

mojsterleo ::

ce ne bi bilo bratske pomoci,bi bili rezultati evrovizije itak povsem drugacni. tako pa se cela zadeva rola okoli tega. vceraj je bilo precej preprosto uganiti kam gre 8,10,12 pik od vsake drzave. sem mislil da bodo komisije to kaj spremenile,pa so tudi same glasovale podobno kot publika.
april pa ne bi dosegla nic kaj vec od maje. upostevaj da smo z balkana dobili skoraj maksimalen iztrzek od drugod pa po pricakovanju drobtine. koga mislis da bi april lahko uspesneje prepricala??

Tarzan ::

LordTado je izjavil:

Mislim da bi dost bolš kotirali če bi april poslali tja...

Jo bomo pa naslednje leto poslali in spet popušili še pred finalom.

Kdor pa primerja Duo platin z letošnjima zmagovalcema je pa po mojem slep in gluh. Nekateri hvalite angleški in irski komad. Polomija! Tudi komad Italije je bil precej slabši od česar koli, kar se tam trenutno posluša. Da ne omenjam Grčije, ki zame osebno iz leta v leto pošilja slabše komade, pa čeprav vsakič rečem, da slabše pa sploh ne more več biti.

dark_coffee ::

Mene pa prav zanima, koliko ljudi (turistov) se bo naslednje leto odpravilo v Azerbajdžan gledat prireditev?! :D

Zgodovina sprememb…

Samuel ::

Če hočete malo prešerne balkanske zabave, jo je tukaj neomejeno:
http://www.index.hr/forum/default.aspx?...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

BigWhale ::

Pravilo, ki bi pravilo, da lahko drzava da tocke samo eni (ali dvema sosedoma) bi bilo fun! :)) Jest sem se po pol ure glasovanja ze kar naglas smejal, potem se mi pa ni vec ljubilo gledati. :)

dark_coffee ::

Jaz bi samo še nekaj povedal glede komentatorjev, ki podeljujejo točke:
men je bilo ful škoda, da so Polesa zamenjali s Slakonjo, ker se mi zdi Poles velik bolj zanimiv in smešen. Tale Slakonja je bil včeraj prav beden, pa še ful je zaostajal... recimo, ko so se na ekranu izpisale točke, se je on kar nekaj zajebaval, namesto da bi najavil podeljene točke. Luzer!!

USS Liberty ::

Samuel je izjavil:

Če hočete malo prešerne balkanske zabave, jo je tukaj neomejeno:
http://www.index.hr/forum/default.aspx?...


komentarji hrvatov, večinom na račun bosancev, trgajo gate...:D
ni čudno, da bo na balkanu kmalu spet vojna, ko pa se še zarad evrovizije skoraj pobijejo med sabo...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Keyser Soze ::

Jest pa nisem gledal. Iz principa. Ker je Miša Molk zraven. Pa ker se vsi prilizujejo drug drugemu s talanjem točk.

Če je komad dober, ga bodo vrteli na radiu in ga bom tudi kupil, če zmaga na Eurosongu je pa samo nekaj posiljenega. Prvo kuhinja doma, pol pa še na Eurosongu. Dvakrat razkuhano. :D
OM, F, G!

Gregor P ::

Mislim, da lahko komade kupiš že na uradni spletni strani Eurosonga;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Blazz ::

sam ne zastopim, kako je lahko STROKOVNA komisija/žirija Portugalske namenila toliko pik Španiji da je ta nato še s 50% voti Portugalcev dobila 12 pik. Pred temi 12 pikami s strani Portugalske je Španija imela 13 pik, dobljenih od okoli 25 držav.

To je več kot očiten pokazatelj da beseda 'strokovna' komisija tu niti približno ni na mestu. Tudi ob poimenskem imenovanju naše strokovne žirije s strani komentatorja, mi drugega ni preostalo, kot da sem se ornk nasmejal...

Eurosong bi moral imeti 1 strokovno komisijo sestavljeno iz glasbenih mojstrov oz. profesorjev glasbe, morda še kakega za ples in šov, ki bi dodala točke kreativnosti, vendar bi oba dodala maksimalno 10% od žirije. Ti bi nato dali točke šele po finalnem nastopu, ocenjevalo bi se tudi fušanje, vse skupaj pa bi doprineslo 50%. Ostalo pa gledalci s svojimi sosedskimi odnosi.

Verjetno pa bi tak način zmanjšal število klicev, kar ob 0.84 centa per klic zna bit ekonomsko nesprejemljivo.

Najbolje pa da se Slovenija razcepi na 10 držav, pa si potalamo točke med seboj. Nekako tako sedaj zgleda mačeha Rusija in njene bivše hčere...

Samuel ::

Saj rabimo še Vojvodino, Istro, Sandžak, Črno Goro, Kosovo, Republiko Srbsko...

in bomo med top 5.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

dark_coffee ::

Tukaj je še razpored prvih dveh predizborov:

Sims ::

Zmagovalna pesem mi je všečna. Že lanska od Azerbaijan ("drip drop" :))) mi je bila všeč. Se je samo meni zdelo, da ko sta zapela zmagovalno pesem na koncu, je ženska tako pela, kot da prvič poje?

Sims

galu ::

Sims je izjavil:

Se je samo meni zdelo, da ko sta zapela zmagovalno pesem na koncu, je ženska tako pela, kot da prvič poje?


Ne, ni se samo tebi tako zdelo. Še sreča da jo je tisti tip zraven nje reševal, kajti ona je fušala totalno!
Tako to gre.

Meizu ::

Verjetno je bla cela v hypu zaradi zmage, in jo je adrenalin spravil do fušanja.

mojsterleo ::

Blazz je izjavil:

sam ne zastopim, kako je lahko STROKOVNA komisija/žirija Portugalske namenila toliko pik Španiji da je ta nato še s 50% voti Portugalcev dobila 12 pik. Pred temi 12 pikami s strani Portugalske je Španija imela 13 pik, dobljenih od okoli 25 držav.

To je več kot očiten pokazatelj da beseda 'strokovna' komisija tu niti približno ni na mestu. Tudi ob poimenskem imenovanju naše strokovne žirije s strani komentatorja, mi drugega ni preostalo, kot da sem se ornk nasmejal...
tako je. pa saj že ves čas to lapam, da s temi komisijami zaenkrat niso ravno naredili jakega preboja, in ga bo tudi težko, ker narave in melosa ljudi pač ne moreš spremeniti. nekam logično je, da bo slovencu (tudi članu komisije) bolj padla v uho kakšna pesem s hrvaške, srbije, bosne, kot pa iz portugalske ali moldavije. enako bo francozu bolj blizu kakšna španija ipd. takih presenečenj letos ni bilo ravno veliko. mogoče grčija franciji 12 točk, pa še par takih.

sicer pa se mi zdi da so evrovizijo preveč razpotegnili na vzhod. že itak je v vzhodni evropi kopica majhnih držav, na robu evrope oz. bivše sovjetske republike pa dodajo samo še več, kar je že preveč. ampak ok, itak je zadeva predvsem šov blišča in glamurja. če bi šli resno nekaj ocenjevat, je en zmagovalec oz. ena kategorija absolutno premalo.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evrovizija 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9615982 (10775) Pac-Man
»

Evrovizija 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705973 (4077) oo7
»

EMA 2011

Oddelek: Loža
385784 (4692) mojsterleo
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712549 (10690) Spc
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410586 (6698) Matev

Več podobnih tem