» »

Napoleon Total War-koda

Napoleon Total War-koda

Seljak ::

Pozdravljeni.Obračam se na vas,ker imam problem.omenjeno igro sem kupil,jo inštaliral po nekaj urah pa tudi zbrisal.Ker pa se mi je na njej nabiral prah sem jo podaril kolegu in ko jo on želi inaštalirati in seveda registrirati z kodo,ki je zraven nastane problem,saj mu javi,da je igra že registrirana z to kodo.Zanima me,če obstaja rešitev,da si jo tudi on inštalira in registrira preko Steam-a,kot sem jo jaz.Kot sem že napisal igre nimam inštalirane,da ne bo pomote.
Za vsak nasvet in pomoč bom zelo vesel :)
Lp

BALAST ::

Steam ima DRM, ki preprečuje prodajo ključev in iger, tako da to ne bo šlo. Lahko mu pa daš nasvet da travniška verzija tega DRM ne pozna ampak bo moral malce pogooglat kako in kaj, ker tule na S-T te ne smemo šolat.

Seljak ::

Ok,travnik je pomojem piratstvo 8-) ,da bi igro crack-al mi ne pride v poštev!! Drugače pa se ne da obid DRM zaščite kolikor vem.Kaj pa če mu dam moj acount in jo preko njega registrira oz. vnese kodo??Je lahko v tem primeru kaj narobe??

ahac ::

Ko si ti vpisal kodo v Steam se je vezala na tvoj account. Če mu torej daš svoj account bo igra že registrirana in bo lahko inštaliral (kot tudi vse ostale igre, če jih imaš na tem accountu). Ampak, samo en od vaju bo lahko istočasno logiran notr.

Dal bi se sicer naredit tko, da on inštalira igro in se connecta na internet samo takrat, ko Steam to zahteva (za potrditev), drugače je pa offline (torej se boš lahko takrat ti connectal gor in igral druge igre, če jih imaš).

Sicer pa Steam ne dovoli prodaje in menjave accountov tako, da to je tko... sivo območje... ;) (mislm, da če vaju dobijo lahko fašeta ban in boš ostal brez vseh iger na accountu).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Seljak ::

Ne me zezat :'( Ja super,ker ste mi malo razjasnili zadevo ;) Bo pa vrnil igro in mu bom dal eno,ki ni vezana na Steam.
Najlepša hvala za razjasnitev in pomoč.Zelo sem vam hvaležen.
Lp

Berserker ::

Sam pogosto posojam account dvema prijateljema, do zdaj še ni bilo problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941874121 (12100) oo7
»

Origin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14325618 (8949) mailer
»

PS4, Xbox 720 obe brez možnosti preprodaje ali najema iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
11727183 (21287) bojsi
»

Microsoftovec o DRM-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
8220191 (17884) nekikr
»

Poljski založnik pravi, da DRM zgolj vzpodbuja k piratiziranju iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9521239 (18521) BigWhale

Več podobnih tem