» »

Garancija za gsm, že 2x na servisu

Garancija za gsm, že 2x na servisu

Blindeye ::

Zdravo,

sem preiskoval stare teme, pa odgovora nisem dobil. Bral sem ZVPot-UPB2 (Zakon o varstvu potrošnikov), pa mi ni jasno. 2 meseca do konca 24 mesečne garancije je trenutno. GSM (SE) je bil že 2x na servisu, ker se preprosto izključi med pogovorom in ga lahko prižgeš šele čez nekaj časa. Napake po dveh servisih niso odpravili.

Kako je z zamenjavo izdelka? Vem, da je en pogoj, da je več kot 45 dni na servisu. Kako pa je z zaporednimi popravili identične napake? A se na podlagi tega lahko zahteva zamenjava? Ne pričakujem nekega ohinsploh gsm-a, ampak vsaj podobnega, delujočega...

Hvala za odgovore in lep preostanek praznikov vsem!

Blindeye ::

Kdorkoli ima odgovor?

Hvala,
LP.

k4vz0024 ::

Če ti napake niso odpravili, naj ti izdajo potrdilo. Potem pa od prodajalca zahtevaj nov telefon.

St235 ::

Če napake niso odpravili imaš pravico uveljavljati stvarno napako. To uveljavljaš direktno pri prodajalcu.

SkyEye90 ::

Predvidevam da imaš težave s podjetjem Toptime? V tej temi smo razglabljali o enakem problemu, a rešitve ni. Tudi sam jo iščem, imam enak problem
Serviserji ne znajo telefona popraviti

solatko ::

Meni je ravno ta servis na k770i zamenjal celo osnovno ploščo, 14 dni pred potekom garancije in telefon še danes deluje normalno. Verjetno jim SE ne dobavi rezervnih delov. Nesi nazaj in zahtevaj popravilo, meni osebno se zdijo boljši, kot prej Svema, ki so hoteli v garanciji za zmešan softweare, takratnih 5000 SIT pa, če prav ni bila moja napaka. Umirili so se šele ko sem zagrozil z inšpekcijo.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programska oprema z napako

Oddelek: Pomoč in nasveti
284593 (3706) darkolord
»

Stvarna napaka - vračilo denarja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7512352 (8404) ziggy89
»

Ps4 garancija ista napaka

Oddelek: Konzole
192602 (1925) St235
»

Garancija - 45 dni čakanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8813741 (12155) k4vz0024
»

Problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
131773 (1422) ayria

Več podobnih tem