» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
27 / 36
»»

CaqKa ::

krho je izjavil:

Pozor tistim, ki še niso updejtali telefonov: http://www.h-online.com/security/news/i...

še en dialer si inštaliraš pa je zadeva delno rešena.

CaqKa ::

RejZoR ::

Ja, pa bomo dejansko dobil update? Uradni je pri nas še vedno Android 4.0.3 (Mobitel in Simobil) za SGS2 kar je idiotsko glede na to da je 4.0.4 zunaj že celo večnost. Tko da imam velike dvome če bo pri nas sploh kaj iz tega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

[Michael] ::

Samsung has seemingly confirmed the Galaxy S II Android 4.1 Jelly Bean update for November.

VIR
http://www.gottabemobile.com/2012/09/12...

CaqKa ::

RejZoR je izjavil:

Ja, pa bomo dejansko dobil update? Uradni je pri nas še vedno Android 4.0.3 (Mobitel in Simobil) za SGS2 kar je idiotsko glede na to da je 4.0.4 zunaj že celo večnost. Tko da imam velike dvome če bo pri nas sploh kaj iz tega.

lahko bi link prebral ki sem ga prilepil.

RejZoR ::

Sej sem ga bebo. In sem tud imel pred tem drugega Samsunga kjer so takole isto obljubljal update, ki ga potem nisi nikoli dobil zato ker si imel "napačen" CSC telefona oz je prišel skoraj 1 leto kasneje kot ga je dobil preostali svet.
Zato imam dvome, da bo sploh kaj, še manj pa da bo dejansko Novembra. Če bo, me bo Samsung presenetil na celi črti...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

je kdo našel nekaj podobnega samo boljšega + možnost filanja baterije istočasno?

ECR-A1A2BEGSTD

Samsung Sound Station for Galaxy S II

medenko ::

JamesQ ::

Živjo.

Je že kdo kupil uradno večjo baterijo za Galaxy SII? Se to splača?

LDŽ

kmetek ::

jaz jo imam, zadovoljen......imam en komplet viška sedaj...2x 2000mah ne rabiim....info na ZS.

Lonsarg ::

Tudi jaz jo imam, in prav tako zadovoljen, ker na zlo eleganten način izravna zadnjo stran telefona. Poleg dodatnih 20% baterije pa pridobiš še dodatne %, ker je prejšna baterija že obrablena po kakem letu, tak da je razlika zelo očitna.

Da ne omenjam da je original in hkrati ceneje kot večina extended baterij, ki se dobijo.

RejZoR ::

Mene bolj skrbi, da pol ne bi mogu uporabljat S-Wave bumperja/ovitka, ker je narejen za tanko verzijo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bond007 ::

Lahk pa probaš dat gor ovitek brez pokrovčka.

Assass1n ::

Bumper meni ne gre gor...na xda je tema z kompatibilnimi ovitki za to baterijo.
Jaz jo imam skoraj leto dela super :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Map ::

Drugo leto maja nameravam kupit nov telefon. Gledam galaxy s II, s III mi je še predrag. Če bo takrat s III stal toliko kot danes s II, bom najverjetneje vsel s III. Če pa bojo cene enake tem danes, se mi splača takrat vzet s II. Če se ne motim, bo star okoli 3 leta, izdelujejo pa ga ne več. Je to sploh smiselno?

CaqKa ::

če nimaš pojma zakaj bi ga sploh vzel, potem vzemi rajši htcja...
htc sense je nekaj kar samsungov touchwiz še dolgo ne bo.

Map ::

Ne da nimam pojma, samo nevem če je sploh smiselno kupit 3 leta star telefon, ki ga ne izdelujejo več. Verjetno tudi ne bo več toliko posodobitev,...

DuleKrtola ::

ah drugo leto... a je treba ze zdaj planirat kaj bos kupu cez 3 mesce+?

drugace sem pa zadovoljen uporabnik roma cm10 jbmali mod. leti kot sneto :). priporocam

Alessio983 ::

lol, pa ne moreš za več kot pol leta naprej planirat. Če ga maš namen kupiti zdaj, ga kupi, ker za 260 € mislim da ne boš dobil boljšega telefona. Drugo leto bo pa druga pesem. Potem bojo s3 že stare nekatere skoraj 1 leto in bodo precej bol poceni, kot tudi s2.

RejZoR ::

Map je izjavil:

Ne da nimam pojma, samo nevem če je sploh smiselno kupit 3 leta star telefon, ki ga ne izdelujejo več. Verjetno tudi ne bo več toliko posodobitev,...


Jah, izdelujejo ga mogoče ne več ampak če pogledaš iz strojnega vidika je zadeva še vedno več kot zmogljiva. Marsikateri mid end nov telefon se ne more primerjat s starim SGS2. Pa bi pričakoval, da bojo po vsem tem času dohitel stari flagship z novim mid rangem.

Tud ko sem iskal telefon sem gledal, da ima podporo za Cyanogen. Ker po 2 letih itaq noben ne releasa updejtov, ker jim dol visi, Cyanogen pa je skoz svež.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Če so govorice prave je vse kar rabiš en Nexus certified telefon z Android 4.2 in boš vse updajte dobival direkt od Googla:) Zna pa še trajati, preden bodo Nexus certificirani telefoni začeli ven prihajati, če bo kak Samsung sploh hotel to..

keitai ::

Rumour mill vleče trenutno na LG nexus, ki naj bi prišel še letos (kljub googlovi napovedi, da bodo prihodni nexusi prišli s strani večih izdelovalcev). We'll see.

denabiker ::

Map je izjavil:

Drugo leto maja nameravam kupit nov telefon. Gledam galaxy s II, s III mi je še predrag. Če bo takrat s III stal toliko kot danes s II, bom najverjetneje vsel s III. Če pa bojo cene enake tem danes, se mi splača takrat vzet s II. Če se ne motim, bo star okoli 3 leta, izdelujejo pa ga ne več. Je to sploh smiselno?


hja glede cen. S2 se ne splača kupit, ker je predrag. S3 je kolega ubodel pred kratkim za 350 1 mesec starega, kot nov. S2 se pa prodaja star po leto dni in še več po nekih 260, 280,... eurov.
Ni logike

francek1 ::

Je, logika, je. Nekdo še 250 € skupaj težko spravi, pa S2 je še kljub vsemu odličen telefon. Marsikomu je pa S3 prevelik. Vse to vpliva na odločitev o nakupu.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Alessio983 ::

francek1 je izjavil:

Je, logika, je. Nekdo še 250 € skupaj težko spravi, pa S2 je še kljub vsemu odličen telefon. Marsikomu je pa S3 prevelik. Vse to vpliva na odločitev o nakupu.


res je tako, sam sem si pred 1 mesecem kupil novga s2 (270 € ) , pa bi lahko odštel še par € za s3 ,samo enostavno je prevelik. Je pa tudi res, da so 1 leto stari telefoni PREVEČ ocenjeni, realna cena bi bila recimo polovico novega (200 EUR )

Zgodovina sprememb…

medenko ::

kdo pa pravi, da je nov s3 400? redna cena je še vedno 599€+....razen tujina nekje 500€...

denabiker ::

pri nas so norci, ali pa recimo nexus I9250 hehe? Za nexusa vem, ker ga ima kar nekaj mojih znancev in sedaj tudi ostale kar mika (predvsem zaradi posodobitev). Hja, glede cen, pri nas se rabljeni prodajajo toliko kot so novi v Avstriji???
Ali pa naši operaterji, banditi na kvadrat. Vem, da je bil nexus pri Mobitelu noro noro dražji z 2 letno vezavo (itak džabest), kot je nov v Avstriji brez vezave. Pri nas so takšni nateguni od fizičnih do pravnih oseb.

denabiker ::

medenko je izjavil:

kdo pa pravi, da je nov s3 400? redna cena je še vedno 599€+....razen tujina nekje 500€...


Po informacijah kolega, ki dela v Grazu je cca. S2 360, S3 480, to je prosta prodaja, torej brez obveznosti.

KeXX ::

Zanima me, če kdo ve kje bi se dalo dobit 2000mAh baterijo z NFC podporo pri nas.

Sem se pozanimal pri RAM2 in oni nimajo 2000mAh NFC baterij ampak samo navadne za i9100...

francek1 ::

Da je podpora za NFC v bateriji pa prvič slišim...misliš anteno?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Dr_M ::

francek1 ::

Sem že našel tule, vendar tega nisem vedel.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

CaqKa ::

KeXX je izjavil:

Zanima me, če kdo ve kje bi se dalo dobit 2000mAh baterijo z NFC podporo pri nas.

Sem se pozanimal pri RAM2 in oni nimajo 2000mAh NFC baterij ampak samo navadne za i9100...

kje točno pa misliš nfc uporabljat?

sam se za odsotnost nfc v mojem galaxy note in v iphonu tolko ne sekiram, ko še nima neke uporabne vrednosti, vsaj jaz je do zdaj še nisem zasledil.

torej pri čem misliš to uporabljat?

KeXX ::

Imaš prav. Nikjer trenutno v Sloveniji ni NFC uporaben še. Je pa res, da imam telefon, ki to funkcijo podpira in zakaj bi kupoval baterije za drug model. Sicer kolikor berem po raznih forumih ima edino korejska različica 2000mAh baterije podporo NFC.

Telefon pa sem ravnokar kupil in ga nameravam imet vsaj 2 leti vmes pa možno, da bo tudi pri nas že v uporabi kaj za NFC.

dbevfat ::

NFC podpora nima nobene veze z baterijo. Če je baterija za SGS2, potem gre v SGS2. NFC ni drug model telefona, samo notranji update.
nvr2fat

Daniel ::

Pri S2 brez podpore NFC manjka v notranjosti telefona čip za NFC. S2, ki pa ima čip za NFC pa mora imeti baterijo, ki ima vgrajeno anteno za NFC (piše na bateriji), drugače stvar ne bo funkcionirala.

tommy boy ::

Oj. Kolega ima S2, problem pa je pri zaklepu zaslona. Pod nastavitvami ima možnost le pin, vzorec ali geslo, možnosti za odstranitev zaklepa pa ni možno izbrati (je sivo obarvana). Obstaja kakšna možnost za rešiti ta problem?

Daniel ::

Če ima nameščene certifikate od kakšne banke je možnost onemogočena zaradi tega, naj jih izbriše pa bo. Če je kaj drugega pa -> Factory reset.

tommy boy ::

Ja imel je eduroam nameščen, vendar ga je danes izbrisal... No vsaj pod certifikati je dal odstrani certifikat. Ostane še kje kakšna stvar od certifikata za dokončno odstanitev?

medenko ::

fantje, katere bluetooth slušalke, pa da imajo še mikrofon? za trimčkat itd.

Daniel ::

Vbistvu mislim, da mora v meniju pisati odstrani poverilnice. Lahko da je še kje kaj drugega nastavljal.

minitech ::

Prosim, a mi lahko kdo mal svetuje (ne bi rad bral vse za nazaj...)

Nameravam kupit Galaxy S2. Ker veliko telefoniram zunaj, me zanima, kakšna je slišnost zunaj, na odprtem, ko je hrup od prometa ipd in kakšen je volume in če zadošča za normalno komunikacijo.
Prebral sem tudi, da se slabo sliši zvonec, ko baterija ni čist polna (80%)... pa ne vem če je čist res...
Če ima kdo kakšen nasvet glede tega ali svojo izkušnjo bo dobrodošlo...

lp

moxon ::

Speaker je dober in dovolj glasen, jakost lahko uravnavaš tudi med klicem s stranskimi gumbi. To, da se zvonenje ne sliši pri ne čisto polni bateriji je kar nekaj, na kakšnem pokvarjenem mogoče. Skratka kupi SGS II, ne boš razočaran. Baterija pa več kot 1 dan uporabe telefona ne bo držala.

medenko ::

ja baterijo kar pocuza....proti htc desire 1x hitreje :8)

RejZoR ::

Men baterija drži po 7-10 dni :P Je pa res da ga zdele ne uporabljam neki velik in čez noč se mi avtomatično preklopi v Flight način, da varčuje z baterijo, takrat ga itaq ne rabim...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Nikonja ::

7-10 dni tudi če bi 24ur bil na flight modu ne bo zdržala - sam testiral !

Če ga skoraj res nič ne uporabljaš (par klicev, nekaj sms, snyc na off), zvečer v flight mode, več kot 4 dni ni šanse.

moxon ::

RejZoR je izjavil:

Men baterija drži po 7-10 dni :P Je pa res da ga zdele ne uporabljam neki velik in čez noč se mi avtomatično preklopi v Flight način, da varčuje z baterijo, takrat ga itaq ne rabim...


Nikoli! :-)

RejZoR ::

Battery Indicator mi kaže 125 ur delovanja, imam pa še 52% baterije... do the math... je pa tko kot sem rekel, ga zdele v tem trenutku mal uporabljam. Vglavnem kakšen klic vsak dan, vsak dan preverim updejte aplikacij in pa sem in tja uporabim kakšen programček (kalkulator & stuff).

BT, WiFi, 3G in ostalo vklapljam po potrebi.

Če pa ga mal bolj uporabljam pa ene 2-3 dni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

moxon ::

Ah kje. To ni mogoče. Razen če telefon priklapljaš na polnilec in ga odklopiš preden je baterija polna potem ti ne resetira števca, ki kaže kdaj je bil telefon nazadnje napolnjen... Skratka avtonomija baterije 7-10 dni pri neintenzivni uporabi in 2-3 pri intenzivnejši uporabi telefona je laž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

RejZoR ::

Vmes ga nikoli ne polnim, vedno ga spraznim dokler mi ne začne kazat rumene baterije (~15-20%). Tud ne vem kako lahko rečeš da je laž če pa jasno vidim kaj mi gor piše in koliko časa ga že nisem polnil (toliko, da sem že pozabil kateri dan je bil)... Tud timer se takoj resetira čim ga priklopiš za minuto na charger, tko da umetno podaljševanje časa ni možno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
27 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747324254 (70764) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028316 (22479) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711064 (8644) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123726 (19522) roli

Več podobnih tem