» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
22 / 36
»»

Dami ::

Glupo vprasanje, kak veš al maš NFC model al ne? :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

broken/link ::

1zadetek na googlu: "download Z-DeviceTest app, it will tell you what hardware you have"

Wofk ::

mislim da tut na bateriji piše

borges ::

A ima še kdo težave z ICS na Mobitelovemu Galaxy S2? Meni ne prepozna številk, ki jih imam v imeniku z mednarodnim prefiksom npr. +386 41 XXX XXX in mi napiše številko 041 XXX XXX namesto imena kličočega.

Matjaz79 ::

Mi lahko kdo povej zakaj se po nadgradnji na ICS 4.0 SGS2 noče več povezat na Kies?

Vedno mi javi napako: Cannot start service on device. Please disconnect then reconnect device. Telefon je na računalnik povezan kot media device (MTP).
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

gorazdz ::

Upam, da ima mogoče že kdo izkušnje glede povezave na wi-fi. Telefon sem že drugič dobil iz servisa in napaka ni popravljena in sicer mi zelo slabo lovi brezžično omrežje(že če je oddajnik v drugi sobi ne dela), pri novem telefonu je bilo še vse ok, zdaj pa vedno slabše. Kako naj povem ljudem na servisu, da je to zame neuporaben telefon oz. kaj se da narediti?

moxon ::

Po update-u browser zafrkava....

mcgeek ::

moxon je izjavil:

Po update-u browser zafrkava....

V nastavitvah med aplikacijami poišči browser in mu pobriši cache in data. Zatem bo deloval normalno.

francek1 ::

moxon je izjavil:

Po update-u browser zafrkava....

Uporabljaj Opero....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

PINki ::

Na ICSju stock browser nekatere strani slabo "postavi". Naprimer slo-tech v portrait nacinu je neberljiv, ker se tisti zeleni stolpec (moje teme, teme zadnjih 24ur, mali oglasi,...) meša z vsebino na sredini ekrana (tekst). V landscapu pa deluje normalno. Verjetno težava v browserju?

PARTyZAN ::

V STju ja.

moxon ::

Tudi po nadgradnji na ICS se mi telefon ugasa in ponovno zaganja :/

Lion29 ::

nadgradnja mi je cist zjebala kontakte

imenik kontaktov mi prikazuje miljardo kontaktov iz FBja, googla, etc... ce dam tam, da mi prikazuje samo iz googla, je ok... naslednjic ko spet odfprem imenik, imam spet miljardo kontaktov ;(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

pleomax ::

lion: to pa ni kriv ics-to se mora nastavit :)
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

Lion29 ::

pleomax je izjavil:

lion: to pa ni kriv ics-to se mora nastavit :)


ta fook, kje se nastavi?

ko nastavim in grem ven, mi spet da vse naekrat... preberi pozorno kaj pisem... razen ce se kje cistdrugje nastavi, da ne vrze nazaj na default vsakic
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

aljo558 ::

Lion29 je izjavil:

pleomax je izjavil:

lion: to pa ni kriv ics-to se mora nastavit :)


ta fook, kje se nastavi?

ko nastavim in grem ven, mi spet da vse naekrat... preberi pozorno kaj pisem... razen ce se kje cistdrugje nastavi, da ne vrze nazaj na default vsakic


Stiki>Možnosti (leva tipka)>Stiki za prikaz> kliknem moj email..........tko mam jaz naštimano ;)

Lion29 ::

jaz tudi

in ko grem na home screen in nazaj na imenik, je nazaj po stareem
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

aljo558 ::

Potem pa daj v imeniku možnosti>nastavitve>označi (Samo stiki s tel. št.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo558 ()

Lion29 ::

lol, cesa ne razumes... karkoli dam, tisti trenutek dela... ko grem ven in nazaj notri, pa spet ne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

aljo558 ::

Potem ga pa flashaj oz. wipe data/ reset :)

Goody ::

Probaj najprej samo clearat data v aplikaciji Contacts in/ali Contacts storage

DuleKrtola ::

Lion, to je samsungov bug, noben reset ne pomaga

edit typo

Zgodovina sprememb…

aljo558 ::

Naloži si tale ROM gor pa boš imel mir. http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...

Lion29 ::

aljo558 je izjavil:

Naloži si tale ROM gor pa boš imel mir. http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...


bom nalozil def. kak custom rom cez par mesecev... zaenkrat bi rad imel se garancijo bp

aja, pa se to...

v imeniku imam stevilko recimo

041 XXX YYY - John Doe....
Zdaj ko me ta klice mi izpise 00386 40 XXX YYY, brez imena, kot da nebi bil v imeniku...glup ko kanta....

pred posodobitvijo je valda dela cist ok, tudi z drzavno kodo ali brez... bah
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dev ::

Si poskusu predlog od cink44? S tem boš sicer izgubil vse kontakte zato si prej naredi backup na google, potem pa restori in zadevo mora delat.
Če ti ni do nalaganja na google, pa lahko zadevo rešiš tut s kakim drugim programom, važno samo da si shraniš kontakte (npr. s kiesom, če nič druzga). To ti bo rešl tut problem z 041..., 0038641...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Brez Gesla ::

Se komu telefon sam od sebe ugasa? Meni se namrec tudi po dvakrat na dan. Prej z 2.3.5 delal brez problemov, sedaj z 4.0.3 pa taki problemi =/

Wofk ::

ja men se vseskozi od nadgradnje na 2.3.6 in sedaj na 4.0.3 vsaj enkrat na dan resetira

klemenSLO ::

Po novem je 350 ojrov na mobitelu v splošni akciji. Na bolhi pa že rabljenga za 250 dobiš
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Se sploh splača upgrejdat na Mobitelov ICS ? Meni na 2.3.6 nič ne manjka... So kakšni taki bombončki, ki so vredni upgrejda ?

gorann ::

jest sm dal ics gor, ker se mi je vsak dan ugasal, zdj se mi pa ne vec

je pa manj odziven kot prej na 2.3.6

pa internet povezava slabse deluje, naj bo wifi ali 3g

TensorTensor ::

Eno vprasanje glede 2G/3G in baterije....
Baje se malce prispara na bateriji, ce se v network mode
izbere GSM only in se gre na WCDMA le, kadar se rabi hiter prenos
podatkov. Zanima me, ce je enako, ce se uporablja podatkovno povezavo le obcasno?
Torej... je razlika med gsm/umts tudi, kadar podatkovna povezava ni vkljucena?
/

TESKAn ::

Kar se mene tiče, naredi največjo razliko v porabi sinhronizacija podatkov. Z sinhronizacijo mi zdrži 2 - 3 dni, brez nje 4 - 5 dni.

Kdo ve, obstaja kaka aplikacija, ki ti vklaplja/izklaplja featurje po vnaprej nastavljenem urniku? Recimo nastaviš sinhronizacija vklopljena od 6 zjutraj do 10 zvečer in ti potem to avtomatsko dela?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MOBIKING ::

TESKAn je izjavil:

Kar se mene tiče, naredi največjo razliko v porabi sinhronizacija podatkov. Z sinhronizacijo mi zdrži 2 - 3 dni, brez nje 4 - 5 dni.

Kdo ve, obstaja kaka aplikacija, ki ti vklaplja/izklaplja featurje po vnaprej nastavljenem urniku? Recimo nastaviš sinhronizacija vklopljena od 6 zjutraj do 10 zvečer in ti potem to avtomatsko dela?




Probaj GO Power.

MOBIKING ::

TensorTensor je izjavil:

Eno vprasanje glede 2G/3G in baterije....
Baje se malce prispara na bateriji, ce se v network mode
izbere GSM only in se gre na WCDMA le, kadar se rabi hiter prenos
podatkov. Zanima me, ce je enako, ce se uporablja podatkovno povezavo le obcasno?
Torej... je razlika med gsm/umts tudi, kadar podatkovna povezava ni vkljucena?


Je razlika ker se sicer skuša skozi povezat v hitrejše omrežje kar pa se pozna na bateriji. Slabši ko imaš signal bolj se trudi s povezavo večjo porabo imaš.

Jaz si še malo pomagam s tole varjanto ker res največjo hitrost le redko rabiš. Sicer star text ampak baterija ti bo hvaležna, na hitrosti pa skoraj ne boš opazil razlike:

http://touristinparadise.blogspot.com/2...

LP

gorann ::

kaj vam bo tak telefon, ce ga ocitno ne uporabljate dost

kaksnih 2-3 dni baterija??

Lion29 ::

gorann je izjavil:

kaj vam bo tak telefon, ce ga ocitno ne uporabljate dost

kaksnih 2-3 dni baterija??


ja eni uporabljajo tak telefon, samo da so v stanju dosegljivosti in da se lahko pohvalijo, da jim baterija zdrži več kot 24h
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

TESKAn ::

Jaz imam telefon zato, da telefoniram, pošliljam sporočila, pogledam mail, pogledam kaj na internet, da imam dostopno točko, ko nimam kam priklopit prenosnika. SGS2 imam pa zato, ker sem si ga lahko privoščil. Če je kdo zato zelen, me pa ne gane.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

pleomax ::

Ima mogoče kdo izkušnje s to baterijo tukaj? http://etrgovina.mobitel.si/katalog/dod... Verjetno bi morala zdržatr precej-kajne? MEni se ta pokrov od zadaj tako okrog kamere ne prilega 100%,če primerjam s prijateljivimi. Tukaj pa še bi pokrov dobil zraven. Se splača dat za to 27 evrov oz. 30 s poštnino vred? Bilo bi super,če bi baterija zdržala več,čeprav je zdaj tudi čisto spodobna. ORiginal je 1650mAh,ta tukaj pa 2000mAh.
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pleomax ()

gorann ::

ja glej, se in se ne splaca, ce si ze zdaj zadovoljen s sedanjo, po stevilkah je 20% boljsa avtonomija, v praksi pa tud ne more delat cudezev

ce pa rabis dodatno baterijo, pa da gres nekam, kjer ni elektrike, je pa fajn da mas dve s sabo

Lonsarg ::

Mam ravno to baterijo že par mesecev, original od Samsunga je, tako da res kakor pravijo specifikacije zdrži 20% več. Meni pride zelo prav, tisti 1mm več debeline, ki izenači spodnjo ploskev pa ne pokvari oblike, kot to naredijo marsikateri drugi nagravžni extended paketi.

Namreč poleg tega da je 20% večja moraš upoštevati še to, da če imaš mobitel že kako leto, je tvoja baterija že izgubila nekaj kapicitete. Tak da boš pridobil nazaj kar si imel ob nakupu+20%. Leto stara baterija pade za kake 20%, v tem primeru dobiš kake 50% več baterije z tem nakupom.

gorann ::

pol se to splaca kupit po enem letu od nakupa telefona8-)

Fukomuko ::

Se že splača kupit rabljenega S2 za 250 € ali bodo cene še padle v kratkem?

dev ::

Pomoje bodo cene še padle, sploh zdej ko S3 pridobiva na deležu. Drugače pa, da bi baterija zgubila 20% avtonomije v enem letu pa se mi ne zdi ravno. Sicer spet odvisno kako in koliko jo uporabljaš. Rekel bi, da zgubi 20% recimo v 2 letih ob neki zmerni uporabi.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

pleomax ::

Ok-hvala za odgovore ampak ker je telefon star komaj slabe 3 mesece in ker je baterija kar dobra,še posebej če gledamo kakšne iphone 4s,sensatione... V glavnem zaenkrat bom rekel,da je za lepoto potrebno potrpet ker mi je zadek telefona sedaj ful všeč,z novo baterijo pa ne bi bil več tako zelo eleganten,čeprav še vedno lep in ne debel :) Aja,pa toliko za info: V sredini tega meseca pride nadgradnja 4.0.4 ;) MEni se uradna 4.0.3 sploh ne dopade-mi je bil fon boljši na 2.3.6
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

jperc21 ::

Kaj pa pravite na to baterijo? Ima že kdo kakšne izkušnje z njo?

http://www.sikso-shop.com/samsung-galax...

Lep Pozdrav
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Lion29 ::

jperc21 je izjavil:

Kaj pa pravite na to baterijo? Ima že kdo kakšne izkušnje z njo?

http://www.sikso-shop.com/samsung-galax...

Lep Pozdrav


1. ni samsung original
2. s kitajske dobis velik cenej
3. ce ti odgovarja bolj debel telefon, go for it
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DoberDan ::

Ker mi ekran predstavlja 42% vse porabe (vse ostalo je pod 15%), sem vklopil v privzetem internetnem brskalniku opcijo, da ozadje postane črno in črke bele. (nastavitve—dostopnost—obratno upodabljanje). Ni moteče. Problem je samo pri slikah, ki so posledičnp tudi negativne in poleg tega še črno bele. Ker pa sem veliko na netu, mi ta možnost prav pride.
Tako da, se da kako zrihtati, da slike ostanejo normalne, ostalo pa negativno? Ima morda kakšen drug brskalnik to možnost

Problem s porabo sm opisal v tej temi: slo-tech.com/forum/t491396/konec#crta

pleomax ::

Fuj,s to baterijo je pa telefon nagravžen od nagravžnega,pa še ta pokrovček zgleda tak kot ena poceni kitajska roba :S
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

PINki ::

Kar tudi je.

denabiker ::

bi pa sami firmo odprli in začeli z razvojem in proizvodnjo pa bi imeli slovenske telefone z našem lepe dežele :)

samo en problem je, ker smo nesposobni, znamo pa kritizirat, to pa ja. Tipično slovensko...

Zgodovina sprememb…

««
22 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325463 (71973) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275596 (4365) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028490 (22653) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711110 (8690) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123909 (19705) roli

Več podobnih tem