» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
13 / 36
»»

Lonsarg ::

Jaz sem enkrat na Marketu zlovdal en App, ki prek interneta/lokalne mreže pošilja sliko, da jo vidiš preko browserja. Če boš malo pobrskal po marketu boš ziher tudi kak program za USB varianto našel. Boš pa najbrž moral kak program še na PC naložit.

Lion29 ::

ma sej mi je vseeno ali je wireless ali usb... sam da dela spodobno

thanx, bom scekiral
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FireSnake ::

Ker sem bil v zakotni državi (severna Koreja) sem telefon pustil doma.

11 dni in 12 ur (s prejetimi SMSi in veliko zgrešenimi klici) je bateruja na 38%.
Se mi zdi, da zadeva dozoreva.

Ob normalni uporabi pa polnim na 2 do 3 dni.

Če pa igram igre .... pol je pa jasno, kako je z baterijo :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Bananovec ::

Lion29 je izjavil:

eno vprasanje, na kjerega ne znam poiskat odgovora....

rad bi uporabljal sgs2 kamero, in direktno to prikazoval na PCju, tako kot to pocne vsaka obicna kamera...

kako to naredim?

Cameroid
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Lion29 ::

Bananovec je izjavil:

Lion29 je izjavil:

eno vprasanje, na kjerega ne znam poiskat odgovora....

rad bi uporabljal sgs2 kamero, in direktno to prikazoval na PCju, tako kot to pocne vsaka obicna kamera...

kako to naredim?

Cameroid


si ziher? na marketu ni, google mi pa vrze neko applikacijo s katero uupravljas webcam prek browserja
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bananovec ::

Đizs, se posipam s pepelom. Droidcam je prav.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

CaqKa ::

natasa73 je izjavil:

No, pa da nehamo fantazirat, a mi mogoče kdo lahko pove, zakaj mi videocall ne dela? In zakaj mi videe s flv končnico noče predvajat? Naložila sem si flash player, ga tud nekajkrat vrgla dol, pa na novo naložila in ne dela. ( samo ne me spet kregat, da neumno sprašujem. Poskusila sem vse, kar ste(so) mi svetovali, pa ne dela. ) :)

morem rečt da videoklica še nisem nikoli uporabljal...
ker pa kot že rečeno sgs2 nimam, pa ker tudi s slik tega nedvoumno ne razberem... ima sgs2 sploh 2 kameri, torej eno spredaj in eno zadaj?
poleg tega.. niti nevem, če android sploh podpira video klice preko nativnega omrežja. po guglanju najdem sicer video klice preko fringa in skype... o tem preko nativnega protokola pa nič kaj ne najdem.
kolkor berem bo šele gingerbread (nova različica android sistema s katerim laufajo android telefoni) podpiral videoklice: http://androidandme.com/2010/10/news/vi...

čeprav kot zgleda je samsung naredil svojo implementacijo video klica: http://android.modaco.com/topic/316996-...

lahko razložiš kaj na videocall pa ti ne dela?
pomagamo lahko le tako, če je napaka podrobno opisana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

PINki ::

Meni videoklic dela normalno tako, da nevem s čim ima problem. Moralo bi delovati out of the box.

dzinks63 ::

Samsung Galaxy S III, bo zmogljiv že skoraj kot PC računalnik pred parimi leti:



Galaxy S III bo opremljen z štiri jedrnim procesorjem, delavnega takta 2GHz, SuperAMOLED zaslonom velikosti 4,65 palca in ločljivosti 1280x1024 slikovnih točk. Kar se tiče pomnilnika, bo telefon opremljen z 1,5 GB delovnega spomina in 32 GB notranjega pomnilnika za shranejvanje različnih vsebin. Baterija bo izjemno močna in sicer kar 2250 mAh, kar bi moralo zadostovati za cel dan uporabe ob polni intenziteti.
Senzor kamere bo premogel 10 milijona slikovnih točk in bo sposoben zajemati video v ločljivosti 1080p z 60 slik na sekundo. Poganjal ga bo operacijski sistem Anroid - Ice Cream Sandwich, s tehnologijo TouchWiz 5

Nikonja ::

a ku....c ih gleda, zakaj rabimo 4jedrne procesorje na mobu ???? Komaj ga izkoristim na pc-u !

$%&/() ::

1280x1024? WTF, to je 5:4, skoraj kvadrat.

d0rK ::

En kreten nekaj napiše na 4CHAN in potem debilni časniki razglašajo to naokoli. Idiocracy.

Lion29 ::

mah resolucija zagotovo ne bo taka.... vse ostalo pa bi znalo bit

in folk se pritozuje, da je prevelik... ta fak? sej je cel kuo manjsih telefoniov...zakaj bi lih tko vlkega kupli? nekako pa se mi zdi logico, da v vecji telefon lahko spravis vec stvari...

sicer sem tudi sam mnenja, da bi raje imel bolj debel telefon pa zmogljivejsi (recimo baterija)...kot pa tanek pa ze (pre)velik

sicer ,emo se je sgs2 tudi zdel prevelik...ampak se zlo hitro navadis, vsaj jaz sem se... edimno pr laufanju me moti...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikonja ::

velikost ni problem, sam se hitr navadil ampak res nebi imel večjega, po meni je to res max ekrana ker če rabim večjega si bom tablico kupil. Edina želja je da naredijo baterijo katera zdrži en teden ampak hardcore uporabljanja.

Lonsarg ::

Kaj rabiš mobitel za na kampiranje, pa hočeš, da zdri en teden? Tedensko poljenje je bil en največjih problemov zame, k sm mel še dumb phone. Dostkrat mi je crknu al pa kaj podobnega, kako se naj jaz ravno vsake 5 dni spomnim polnit wtf. Edina rešitev zame je vsakodnevno polnjenje ko spim, tak ne pozabiš, ker je vsak dan. polnit dam, tut če je baterija še na 80%.
Tedensko polnjenje hočeš samo zato, ker te matra navada železna srajca, ne ker rabiš. Rabiš kvečjemu 2 dni, če te kak dan ni doma, to bi tut jaz imel, ampak bi še vedno dnevno polnil.

moxon ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj rabiš mobitel za na kampiranje, pa hočeš, da zdri en teden? Tedensko poljenje je bil en največjih problemov zame, k sm mel še dumb phone. Dostkrat mi je crknu al pa kaj podobnega, kako se naj jaz ravno vsake 5 dni spomnim polnit wtf. Edina rešitev zame je vsakodnevno polnjenje ko spim, tak ne pozabiš, ker je vsak dan. polnit dam, tut če je baterija še na 80%.
Tedensko polnjenje hočeš samo zato, ker te matra navada železna srajca, ne ker rabiš. Rabiš kvečjemu 2 dni, če te kak dan ni doma, to bi tut jaz imel, ampak bi še vedno dnevno polnil.


no ja... :)

natasa73 ::

PINki je izjavil:

Meni videoklic dela normalno tako, da nevem s čim ima problem. Moralo bi delovati out of the box.

Preprosto noče klicat.Ko stisnem tipko za videocall in želim pklicati preko te opcije ( seveda IMA "nasprotnik" možnost videoklica ) preprosto ne preklopi.Samo napiše na ekran,da klica ni mogoče izvesti.To je to. :)

Nikonja ::

3G imaš vklopljen ?

FireSnake ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj rabiš mobitel za na kampiranje, pa hočeš, da zdri en teden? Tedensko poljenje je bil en največjih problemov zame, k sm mel še dumb phone. Dostkrat mi je crknu al pa kaj podobnega, kako se naj jaz ravno vsake 5 dni spomnim polnit wtf. Edina rešitev zame je vsakodnevno polnjenje ko spim, tak ne pozabiš, ker je vsak dan. polnit dam, tut če je baterija še na 80%.
Tedensko polnjenje hočeš samo zato, ker te matra navada železna srajca, ne ker rabiš. Rabiš kvečjemu 2 dni, če te kak dan ni doma, to bi tut jaz imel, ampak bi še vedno dnevno polnil.


Tale simptom za "nepolnjenje" se pojavlja samo pri tebi, verjemi.

Ostali bi vsi raje filali enkrat na teden ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

OChack ::

1,5 GB delovnega spomina in 32 GB notranjega pomnilnika je edino kar je uporabnega :) 4 jedra pa 32 bit.............LOL :) ko bo 64bitni OS v uporabi bo tale galayx že stara šara, drugače pa impresivna zadeva, ni dvoma da gre za jabolčno prešo za izdelavo mošta :)
Int€l inside, IDIOT Outside

natasa73 ::

Nikonja je izjavil:

3G imaš vklopljen ?

Ja.Mam. :)

FireSnake ::

Zgleda, da bo 2.3.5 končno tu:
http://androidflip.com/install-android-...

To je menda sicer leakan ROM, ampak, če imajo leakane zadeve, bodo uradni tudi sledili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

$%&/() ::

Kolega je razbil ekran na svojem SGS2. Mogoče kdo ve, kje bi se omenjeno zadevo najbolj splačalo popraviti in približno kolikšen račun lahko pričakuje?

Lion29 ::

meni je samo pocu zadi pr sgs1 pa so rekli na RAM2 da vsaj 120e

dobis na ebayu veliko bolj poceni zasloncke in pol se gres DIY
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

$%&/() ::

Zadaj? Misliš pokrovček? 120e za 5g plastike? A prov razumem? :D Ker na mimovrste npr. so 3 pokrovčki 15e.

LuGi ::

Ne, misli LCD ki je "zadaj" touchscreena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

$%&/() ::

Aha. No, kolega se je pozanimal pri nekem levem servisu in so mu servirali cifro 170€, ima pa počeno steklo + LCD. Se mu pa še vedno odziva na touch baje.

LuGi ::

Evo komplet - http://www.ebay.co.uk/itm/LCD-Display-T...

Za 105€ @UK

Ali pa kar celoten sestavljen paket.. le zamenjas http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Galax... obstaja moznost da mu na carinski nabijejo davek

ebay it =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

moxon ::

Danes dobil posodobitev na 2.3.4. verzijo, pravkar upgradelal, razen home screen, ki prikazuje polnjenje telefona in power control widgeta ne vidim nekih sprememb. Ve kdo kaj so bistvene razlike ped prejsnjo 2.3.3. in zdajsnjo 2.3.4. verzijo?

FireSnake ::

To si dobil prek Keisa?

Katero verzijo, točno imaš? XXKG5?

V grobem je tole:
Enhancements in Gingerbread 2.3.4 XXKG5:

There are not many enhancements when compared to the ones which came up in the last version and remains almost same enhancements like better battery life and also some other minor changes which are listed below.
Last time we saw that by installing the version of XXKG2 you can experience better quadrant ranks but this takes the quadrant ranks to a next level where you can further experience the speed on the XXKG5 firmware.
Some of the users are still not happy with the GPS as it doesn't latch up properly and for all those this version of XXKG5 might just help as minute changes have been done on the GPS front.
Some of the applications were having issues like force close errors which now have been fixed. There was an issue with the cache which was sorted out.
Also, most importantly you can now enjoy error free downloads after updating with this version as some users were having issues with the slower internet speeds.


-----------------------

Feedback from samfirmware.com users -

Better Battery backup
better internet than old XXKG2
Some portrait or landscape video issue fixed
Review picture after I taking fixed
built in SIP calling
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

moxon ::

Baseband version: I9100XXKI1
Kernel version: 2.6.35.7-I9100XWK14-CL575468
Build number: XWKI4

aja... novost zraven zgoraj nastetih je se, da nimam vec moznosti video klica v google talk-u :/

FireSnake ::

Ja, veliko userjev se punta, da z novimi verzijami video klic v googlu ne deluje več.

Ampak k verzije, ki jo omenjaš (XXKI1) google nič kaj pametnega ne navrže ...

moxon: a si to posodobitev dobil preke keis-a?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

sumadinac ::

FireSnake prek kies-a se posodobi na 2.3.4 traje pa okoli 10 minut

FireSnake ::

Hvala za info!

Upam, da se bojo hitro zganli z 2.3.5 :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Redkvica ::

Upam, da bo tole moje vprašanje oziroma prošnja vsaj približno pristalo v pravi temi:

Zanima me, če mi lahko kdo priporoči eno primerno zaščito za telefon samsung galaxy mini, ki se ga bo nosilo v žepu. Sicer sem pobrskala po netu in ugotovila, da obstajajo etuiji, silikonske zaščite brez zaščite zaslona, pa take z zaščito zaslona,... Prosim pa za nasvete na osnovi praktičnih izkušenj.

Najlepša hvala.

dev ::

1. Zaščitna folja prek zaslona (poskusi dobit 3 plastno - iz mojih izkušenj najboljše in tudi najbolj preproste za nanos)
2. Silikonski ovitek / bilokakšen drug etui (dobiš vsepovsod).

Vse dobiš prek bolhe precej poceni, tako da ti svetujem da tam pogledaš. Pomoje tako maksimalno ohraniš telefon.
Lp
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

sumadinac ::

FireSnake je izjavil:

Hvala za info!

Upam, da se bojo hitro zganli z 2.3.5 :)


Saj je ze zunaj 2.3.5 za Samsung GS2

urosh ::

eni pa smo že na 2.3.6 (nexusu s) :)

Lion29 ::

jaz imam 2.3.3. pa mi ne predlaga nobenega updejta ...grr
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sumadinac ::

Saj ti ga tud nebo. Uporabi pa Kies na PCju in ti ga bo

Lion29 ::

lol, sej mam kies na PCju, pa mi ne ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

JerryP ::

urosh je izjavil:

eni pa smo že na 2.3.6 (nexusu s) :)


Eh 2.3.6 je že passé, trenutno aktualna verzija je 2.3.7 :-D

d0rK ::

Samostojna posodobitev z uradnim romom pomeni izgubo garancije?

FireSnake ::

sumadinac je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Hvala za info!

Upam, da se bojo hitro zganli z 2.3.5 :)


Saj je ze zunaj 2.3.5 za Samsung GS2


Jaz čakam na uradni ROM, ne leakane variante.

d0rK je izjavil:

Samostojna posodobitev z uradnim romom pomeni izgubo garancije?


lAhko flešaš nazaj, pa z JIGom resetiraš flash counter, pa je.

Drugače so na RAM 2 nekaj komplicirali pri uveljavljanju garancije, če si imel kak čuden ROM gor.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Galaxys2 ::

1. Kako uradno posodobit telefon (očitno prek Kiesa, ampak mi napiše da ni posodobitev...)?
2. A je po posodobitvi še vedno v Slovenščini :D ?

Hvala

moxon ::

Meni je prek Kies-a našlo posodobitev :/ po posodobitvi je telefon še vedno v SLO ampak jaz vseeno uporabljam v ANG jeziku :)

fabled ::

Pozdravljeni. Zanima me, če ve kdo kaj je fora tega: Mam 2 tedna star S2 in mi baterija drzi max. 36 ur. Glede na neko aplikacijo, ki sva jo s kolegom naložla vsak na svoj S2 (telefona nista rootana ali karkoli, nastavitve približno enake itd.) so bili podatki takšni: sam sem imel 45% polno baterijo in nekaj manj kot 18 ur do prazne. Kolega pa je imel pri 60% še 2 dni in 12 ur do prazne baterije. To je 60 ur. Baterija mu drži od 4-5 dni. Meni kot sem napisal max. 36 ur ko telefon napolnim do 100%. Na začetku sem si mislil, da jo bom hitrej pokuro saj sem ga vlk uporablo. Zdaj pa ga vseeno ob majhni uporabi filam vsak dan. Svetlost zaslona imam na najmanj, aplikacije mi v ozadju ne lavfajo, nimam nobenih hd ali "živih" ozadij. Wi-fi, gps in ostalo izklopljeno. Fora je tudi, da se baterija približno isto pokuri če imam wi-fi nonstop vklopljen ali če je izklopljen.
Saj verjamem da glede na tak display in da je to smartphone baterija ne more držat tolk dolgo kot neki navadni foni. Ampak ni mi jasno, kako lahk nekaterim drži 3x ali še večkrat dlje kot ostalim.

roCkY ::

Ena (vsaj) aplikacija ga zeza. Tvojga bolj kot drugega.

Gre kot aprilsko vreme. Nadgradnja dol, čas baterije pa gor ali dol.

S tem sem se kak teden po nabavi nehal ubadat. Gre na polnilc vsak večer.

Bil pa je pa en ekstrem, ko se je baterija začela greti in ni zdržal več kot 3 ure. Čez kak dan pokrpana nadgradnja in OK.

Suma sumarum pa imam občutek (??? morda le subjektivno), da mi v zadnjem času več zdrži. Je morda SW malček bolj spoliran.

fabled ::

Aplikacija ne verjamem da zeza, ker njemu dejansko drži 4-5 dni meni pa tut samo 36 ur (sem gledal na uro :D).

TESKAn ::

Maš isti SW? Meni je original zdržala dan, mogoče dva, po nadgradnji mi zdrži tri (telefoniranje, SMSi).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
««
13 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747324237 (70747) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028303 (22466) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711064 (8644) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123724 (19520) roli

Več podobnih tem