» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
2 / 36
»»

jazbec ::

sgs2 bo na voljo že ta ali drugi teden
js ga grem iskat na debitel

BigSmoke ::

kolikšna je cena na debitelu?

Lonsarg ::

V prosti prodaji ni nič pretirana cena, kakor so nekateri strašili:)
http://mobisvet.si/index.php?main_page=...

jazbec ::

BigSmoke je izjavil:

kolikšna je cena na debitelu?

43x12 oz nevem še kako je na paketu moj d

Lonsarg ::

Debitel ne samo da ne subvencionira, še fajn obresti nabije na obročno odplačevanje, torej če si na debitelu je najceneje v prosti kupovat. Še Mobitel ima bolj ugodno:)

Mr Hilter ::

jazbec je izjavil:

sgs2 bo na voljo že ta ali drugi teden
js ga grem iskat na debitel


Sem upal, da je datum te objave že prejšni teden :'(

jazbec ::

po vsej verjetnosti pride enkrat drugi teden:D
ta teden žal še ne

somebody110 ::

Glede na to, da redna cena ni visoka, je nekje v rangu novih HTCjev LG Optimusa 2x in ostalih, je možno da bo pri mobitelu recimo paket Džabest normalna cena, nekje do 250 € ali bojo nabil glede na to, da je težko pričakovan popolnoma nov telefon?
Recimo Optimus 2x je spodobnih 210€ :D

bond007 ::

Recimo Optimus 2x je spodobnih 210€ :D

Ja, ampak moraš vzeti še mobilni internet premium, torej skupaj 39€/mesec za naročnino...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Lonsarg ::

Ja, mobitel je začel zlo fajn zavajat, ko ti vrže v katalogu vn ceno za telefon, če vežeš gor drag dodatni paket.

Na Džabest je Optimus X2 kar lepo 400EUR, pri Vesolje je 300EUR, pri orto v nulo pa 330EUR. Čeprav za normalno uporabo tega telefona(beri če si tak ornh telefon kupil ga tut uporabljal al pa kaj cenjšega nabavi) itak moraš tako pri Orto kot pri Džabest dokupit internet paket, tako da na koncu imaš te opcije za Optimus X2, za Galaxy S2 pa o treba prišteti tam 50-100EUR, pri mobisvetu je namreč Galaxy 100EUR dražji od Optimus, ampak operaterji draga telefone včasih bolj subvencionirajo, tako da mrbit bomo imeli srečo in bo samo 50 EUR več.

Opcije za Optimus X2 (za mlade, če nisi mlad je Tušmobil itak edina izbira v sloveniji):
- Džabest 19EUR + Mobilni internet Premium 500MB 15EUR = 34EUR/mesec + 260EUR optimus = 1076/2 leti
- Džabest 19EUR + Mobilni Internet 500MB 9EUR = 28EUR/mesec + 400EUR optimus = 1072/2 leti
- Orto 10EUR + Midi Plus 300MB 12EUR [+5EUR 200minut] = 22[27]/mesec + 180EUR za optimus = 708[828]/2 leti
- Vesolje 20EUR + .. = 20EUR/mesec + 300EUR optimus = 780/2 leti

Opomba: Če se nima WIFIja doma, zna biti Simobilovih 400MB premalo in je treba računat še 6EUR več na mesec, pravtako cena brez dodatnih +5 ni realna, ker vsakdo vsaj malo tut v druga omrežja kliče, si upam rači, da večino folka kar mora teh +5.
Opomba2: Simobil je privlačen za tiste, ki jim starši naročnino plačujejo, aparat pa sami hehe:)

Torej Tušmobil in Simobil, šaltam na tistega, ki najprej ponudi SGS 2:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

somebody110 ::

Prave lisice so tile na Mobitelu ;) s tem Mobilnim Internetom je pa potem čisto druga pesem, kar se cene tiče...
Hvala.

urban99 ::

ravnokar prebral, da verzije z NFC čipom (ki je še tanjša) še lep čas ne bo na izvenkorejskih trgih. Vprašanje, če bo v Sloveniji sploh kdaj.
Sem kr mal razočaran :(

Lonsarg ::

NFCja itak ne boš v sloveniji še kakih 5 let rabil, da se kdo kaj zgane. Še v Ameriki je tega samo za pokušino.

urban99 ::

To vem... ampak zadeva je v EU že v poskusni fazi. American Express, Visa in Mastercard. Stvar utegne biti hitrejša, kot bi si mislili - neodvisno od tega, če Slovenija spi ali ne.
Poleg tega je v Sloveniji že kar nekaj podjetij, ki s tem eksperimentrirajo. Bomo videli...

LuGi ::

To pa je cena http://www.debitel.si/zasebni-uporabnik...

43 € x 12 = 516EUR - Vezava 24 mesecev

:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

btree ::

Ga je že kdo sprobal? Je velika razlika v primerjavi s prvo serijo?

LuGi ::

Nisem ga se drzal v rokah ampak po stevilu prebranih review je zadeva top notch.. En svez review - http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g...

jazbec ::

LuGi je izjavil:

To pa je cena http://www.debitel.si/zasebni-uporabnik...
43 € x 12 = 516EUR - Vezava 24 mesecev
:|


js ga grem kupit na debitel (po vsej verjetnosti ta teden če ga dobi)

Matjaz79 ::

Ko so začeli s prodajo Galaxy S II v Južni Koreji je imel ceno 240 EUR. Pri nas ga Debitel prodaja za več kot 2x toliko. Res dvomim, da je vmes toliko dajatev oz. carin, da bi opravičil takšno ceno 43€ * 12 = 516€.

Vsekakor predrago zame!
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

jazbec ::

drugod po evropi je tudi cena od 500 naprej

Lonsarg ::

Debitel NE subvencionira. On pač razreže ceno telefona, da ga odplačaš po delih. Medtem ko drugi operaterji krijejo del cene telefona z naročnino, se Debitel ne gre tega modela, pa ima raje nižje naročnine pa brez subvencije(kar je v končni fazi za kupca enako, res pa je, da folk nima zadost možganov ponavadi pa gleda samo na začetno ceno)

Poleg tega WTF, Debitel ni mišljen za smartphone uporabnike. Pri ostalem so še konkurenčni, pravzaprav takoj za tušmobilom po cenovni ugodnosti glede SMS/klici (če ne štejemo posebnih paketov za mlade seveda) pri podatkih ne morejo biti kaj preveč ker jim mobitel predrago zaračuna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Matjaz79 ::

na O2 z 24 mesečno vezavo:

- 149,99GBP (172 EUR) z mesečno naročnino 16,5GBP (50 min + 250 SMS)+ minimalno 3GBP 100MB (6GBP = 500MB, 10GBP = 1GB) = 19,5GBP (22 EUR)
- 104,99GBP (120 EUR) z mesečno naročnino 21,5GBBP (100 min + 500 SMS)+ minimalno 3GBP 100MB (6GBP = 500MB, 10GBP = 1GB) = 24,5GBP (28 EUR)
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matjaz79 ()

LuGi ::

Se mobitel
Dobro jutro vsem, imamo eno super novičko. Od danes naprej je Samsung Galaxy S2 tudi v naši ponudbi. Cene bodo v kratkem objavljene tudi na spletni strani, lahko pa potrdimo, da bo najnižja cena v Splošni akciji 1 EUR z Izbiro NAJ NAJ (19). Ugodnost je torej takšna kot lani

btree ::

berem, da naj bi oktobra prišel že sgs3, imel bo dvojedrnik 1,8 ali 2ghz. Bom kar počakal, sgs1 dela odlično.

d0rK ::

Se ze kaj ve kdaj pride k Tušu? Pa katera verzija je sploh pri nas Exynos/Amoled ali Tegra/SuperLCD?

Matjaz79 ::

LuGi je izjavil:

Se mobitel
Dobro jutro vsem, imamo eno super novičko. Od danes naprej je Samsung Galaxy S2 tudi v naši ponudbi. Cene bodo v kratkem objavljene tudi na spletni strani, lahko pa potrdimo, da bo najnižja cena v Splošni akciji 1 EUR z Izbiro NAJ NAJ (19). Ugodnost je torej takšna kot lani


Če bo isto kot pri prejšnjem modelu, torej 24 x 19€ = 456€ grem takoj po njega.

MOBITEL: v Splošni akciji stane 469 EUR, z Izbiro NAJNAJ 19 pa 1 EUR. Če se spomniš lanske akcije z Galaxy S, je letošnja podobna. Cene in podrobnosti bodo v kratkem objavljene tudi na spletni strani.
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matjaz79 ()

kmetek ::

Matjaz79 je izjavil:

na O2 z 24 mesečno vezavo:

- 149,99GBP (172 EUR) z mesečno naročnino 16,5GBP (50 min + 250 SMS)+ minimalno 3GBP 100MB (6GBP = 500MB, 10GBP = 1GB) = 19,5GBP (22 EUR)
- 104,99GBP (120 EUR) z mesečno naročnino 21,5GBBP (100 min + 500 SMS)+ minimalno 3GBP 100MB (6GBP = 500MB, 10GBP = 1GB) = 24,5GBP (28 EUR)


21,5Ł za 100 min pogovorov? :))

onitam ::

Rabim zdaj pomoč pri izbiri paketa pri Mobitelu, ker kupujem to čudo in mi je pravkar potekla tudi naročnina.
Zaenkrat sem preračunal le 2 možnosti:
1. Džabest; 469€ za SGS2 + 432€ naročnine (24x19€) + dodatna poraba 0€ = 901€ pričakovano v 2 letih.
2. Osnovni; 619€ (ali 539€ pri mobisvetu) za SGS2 + 216€ naročnina (24x9€) + poraba cca. 240€ = 1075€ (995€) pričakovano v 2 letih.

onitam je izjavil:

Rabim zdaj pomoč pri izbiri paketa pri Mobitelu, ker kupujem to čudo in mi je pravkar potekla tudi naročnina.
Zaenkrat sem preračunal le 2 možnosti:
1. Džabest; 469€ za SGS2 + 432€ naročnine (24x19€) + dodatna poraba 0€ = 901€ pričakovano v 2 letih.
2. Osnovni; 619€ (ali 539€ pri mobisvetu) za SGS2 + 216€ naročnina (24x9€) + poraba cca. 240€ = 1075€ (995€) pričakovano v 2 letih.


3. MOžnost najanaj k osnovnemu apaketu: 1€ + 216€ + 240€ + 456€= 913€ pričakovanih stroškov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: onitam ()

Lonsarg ::

Ali misliš imeti kar izklopljen stalni internet, pa ročno preverjat maile, itd? Dvomim. Namreč možnosti z Džabest imaš samo 100MB podatkov, pa če ne boš imel teh stvari izklopleno boš nujno rabil še dodatnih 500MB(9*24=216).

-Džabest se ti izplača samo, če imaš stroškov z SMS+klice več kot 16 eur(osnovni je 3EUR mesečno)
-NAJNAJ pa končne računice ne spremeni, vse kar naredi je, da plačuješ po obrokih, tvoja izbira kako ti je ljubše.

Sicer pa, lahko počakaš na ostale operaterje, boš precej prišparal:)

Lion29 ::

a kdo ve, kdaj bo pri simobilu?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

onitam ::

Lonsarg je izjavil:

Ali misliš imeti kar izklopljen stalni internet, pa ročno preverjat maile, itd? Dvomim. Namreč možnosti z Džabest imaš samo 100MB podatkov, pa če ne boš imel teh stvari izklopleno boš nujno rabil še dodatnih 500MB(9*24=216).

-Džabest se ti izplača samo, če imaš stroškov z SMS+klice več kot 16 eur(osnovni je 3EUR mesečno)
-NAJNAJ pa končne računice ne spremeni, vse kar naredi je, da plačuješ po obrokih, tvoja izbira kako ti je ljubše.

Sicer pa, lahko počakaš na ostale operaterje, boš precej prišparal:)



Povezavo na net preko domačega interneta oz. wi-fi tudi zaračunavajo ali samo prenos podtakov iz Mobitelovega omrežja?!

LuGi ::

Logicno da samo prenos podatkov preko Mobitelovega omrezja ;)

Lonsarg ::

Jaz sem porabil 600-700MB mesečno, nič posebnega delal. Zdaj ko imam WIFI doma tam okoli 300. Na samo 100MB ne boš prišel z stalnim internetom, boš moral vsakič ko greš zdoma izklopiti background data in sync(oziroma kaki aplikaciji prepustit, da to opravla namesto tebe)

Nekako je to glavni point operaterjev, če želiš uporablati smarthphone tako kot se zagre, moraš razen pri Vesolje povsod še dodatni data paket vzeti.

Nekaj me je pa razočaralo pri mobitelu. NAJNAJ 19 ne moreš vzeti na enotni paket, ki je 3 EUR, lahko samo na osnovni, ki pa je 9EUR... Pa sem že imel idejo, da bi enotni+NAJNAJ vzel SGS2, pač kredit za telefon. Uporablal bi pa tušmobil Vesolje paket:) 19+9EUR=28EUR, kar je 672EUR, kar pa ni več tako dober kredit hm, škoda:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

janezJ ::

Glede 100MB mesečno, moram ovreči predhodno trditev. Osebno imam ravno 100MB paket, stalno vključeno vso sinhronizacijo, mail, koledar, programi, skratka vse, kar je ponujeno, pa pridem normalno čez mesec, še cca 8MB ostane. Normalno, če pa dosti brskaš po netu, pošiljaš velike datoteke prek maila, pa youtube itd, pa obvezno wlan, na katermu pretočim cca 400MB mesečno.
Uporabljam pa aplikacijo z marketa za kontrolo prometa in čist lepo šiba zadeva.
Lp!

gimnazija123 ::

jutri si grem po ta telefon in ker zjutraj nobeden od staršev ne more priti zraven me zanima, ali lahko podaljšam naročniško razmerje in plačam kar sam, ali pa morajo biti zraven starši?

LuGi ::

Verjetno rabis starse poleg ce nisi polnoletn..

gimnazija123 ::

LuGi je izjavil:

Verjetno rabis starse poleg ce nisi polnoletn..

pardon nisem napisal da sem 16, drugače pa hvala :)

gslo ::

da na bom diplomiral na mobitel.si iz njihovih paketov in opcij, me zanima samo naslednja informacija: torej lahko z itak đabestom podpišem pogodbo s hudičem za 2 leti, dodam NAJNAJ 19 in za extra 19e na računu naslednjih 24 mesecev odnesem galaxy S 2 za 1e? za premislt.

BigSmoke ::

v primerjavi s htc sensation kater je boljši

LuGi ::

Oba sta tam tam.. http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Pocakaj na izzid sensejsna in se bo videlo kako dober je in kako se odreze proti drugim (ker mislim da so testirali le pre-release verzije)

Lion29 ::

a kdo ve za simobil?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LuGi ::

Pomoje da nihce in preden se nebo pojavil na njihovo stran kot "NAPOVEDUJEMO" lahko samo ugibamo..

Mobitel si je nakopal dobro zalogo

gslo ::

zalogo že majo, samo v prodajnem centru Ajdovščina (center LJ) me je skenslala za ta teden. bom še mal poklical okol po ljubljani, da vidim če ga lahko kje danes vzamem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

LuGi ::

Verjamem ker kolega je dobil tudi samo enga v trgovino :|

gslo ::

no v mobitel centru citypark mi je zagotovila, da galaxy S II nima noben mobitel center v ljubljani danes, dobijo ga pa v sredini drugega tedna spet..

če bo kdo izvedel kakšno drugačno informacijo naj shara tukaj. :)

JerryP ::

S ponedeljkom naj bi tudi pri Simobilu prišu v prodajo, kako bo pa z zalogo pa ni še nč informacij.

BigSmoke ::

simobil ga dobi 23.5 cena v paketu orto u nulo bo 440€

gimnazija123 ::

ma to ni res, na ptuju so bili trije in tip ki je prišel pred mano not kakih 15 sekund prej ga je še dobil, jaz pa več ne. zopet pa jih dobijo v sredo, če koga zanima.

kmetek ::

BigSmoke je izjavil:

simobil ga dobi 23.5 cena v paketu orto u nulo bo 440€


ne morem verjeti, da vedno dajo najnižjo ceno paketu, pri kateremu najmanj zaslužijo....mi, ki plačujemo več pa najebemo.

Lion29 ::

gimnazija123 je izjavil:

ma to ni res, na ptuju so bili trije in tip ki je prišel pred mano not kakih 15 sekund prej ga je še dobil, jaz pa več ne. zopet pa jih dobijo v sredo, če koga zanima.



kje na ptuju? v qulandiji?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
2 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325463 (71973) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275596 (4365) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028490 (22653) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711110 (8690) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123909 (19705) roli

Več podobnih tem