» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
«
1 / 36
»»

LuGi ::



Spec: Klik
Ker se kmalu bliza izzid 8-)

Očitno so se konkretno potrudili in ni opaziti kaksnega lag-a ter no more RFS 8-)

Pestra izbira posnetkov - retail izvedba?
Klik
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

OldSkul ::

RFS je res sraje, zdej je ext4 :)

Telefon je huud, sam cena bo tud huda

kmetek ::

RFS?

jazbec ::

cena ni pretirana-prej obratno

jazbec je izjavil:

cena v nemčiji-540 evrov+poštnina (samo na zalogi še ni-cena naj se nebi spremenila)
-->http://www.hoh.de/Telekommunikation/Han...

LuGi ::

kmetek ::

hud phone, edino preveč plastičen.

Bananovec ::

kmetek je izjavil:

RFS?

Lahko ti povem samo, da RFS in Samsung ne gresta skupaj > preprosto preveč zlagirano...
RFS > Filesystem
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

V-i-p ::

Ne razumem, zakaj se vsi pritožujete nad lago prvega Galaxya? Imam devet zaslonov aplikacij, na namizju več widgetsov in "števcev" kot kakšen Shuttle, pa res zelo, zelo redko kaj zašteka. Izključil sem edino "animacijo oken", pa niti ne vem ali kaj pomaga, dela pa telefon hitro kot šus (2.2 verzija).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Bananovec ::

Zakaj se pritožujejo? Naloži 2.3.3 JVB (in ext4) verzijo in boš zelo kmalu ugotovil.
Sicer pa ne bi rekel, da telefon šteka, ampak da kakšna akcija za par sto ms zaostaja. In če je možnost da lahko dela bolje, zakaj pa ne ?
Sam sem sicer tip, ki je take narave, da aparat za taki denar izkoristi do maximuma in zato sem že prvi dan naložil zadnjo razpoložljivo verzija sistema na fon.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

LuGi ::

Pustmo SGS 1 na miru ker ta je razred zase ki me je obcutno razocaral..troll v SGS 1 temo.

Dr_M ::

SGS II ne bo dozivel takega uspega, kot SGS. :)) Ce jih bo prodanih 1/10 toliko, kot SGSov, bo to ze odlicno. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Glavno da je ^2 boljsi 8-)

Dr_M ::

Ja sramotno bi bilo, ce nebi bil, ane?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boobiz ::

In apple bo spet tožil samsung zaradi kopiranja videza.
Lahko bi samsung bil malo bolj izviren in naredu boljše ohišje, pri mojem SGS zadnja plahta rahlo škriplje, volume rocker ma lufta preveč pa tista kvazi krom obroba mi na robovih kjer je krivina poka, pa telefon ni bil niti enkrat vržen po tleh. All in all ne dvomim, da bo SGSII hardversko dober, tudi softversko ko se znebiš touchwiza in odurnih stock samsungovih romov. Nebi pa dajal spet dajal toliko casha za all plastic body. Rajši bi videl da je 20g težji in ima vsaj backplate iz aluminija, ali pa če že tako radi kopirajo druge bi lahko pokopirali sistem ki ga ma DHD, da snameš samo en delček zadnjega dela ki je aluminijast in ne škriplje.

LuGi ::

Dr_M je izjavil:

Ja sramotno bi bilo, ce nebi bil, ane?

Žalostno tudi 8-O

js osebno ::

@memoz pusti poleti aluminijast telefon na soncu za 10 minut in ga nato uporabljaj. Naredi enako z plastičnim telefonom. See?

JayKay ::

in potem boste spet do neskončnosti čakali da Samsung izda OS updejt....

LuGi ::

To je tudi res glede nato da sem ditchal enko samo zaradi tega.. ampak enka v startu ni letela kot tale masinca.. =)

Bomo pa prodali, simpl ;)

Boobiz ::

js osebno je izjavil:

@memoz pusti poleti aluminijast telefon na soncu za 10 minut in ga nato uporabljaj. Naredi enako z plastičnim telefonom. See?



Seriously? S tem ti to opravičuješ? Kaj delaš v marketingu, da take bučke serješ? No da ne bo pomoje, štekam kaj hočeš povedat ampak se mi ne zdi, da je samsung pametnejši kot so pri HTCju, Applu in recimo še Nokii, ki po noben delajo all glass ali aluminum ohišja. Vsakemu svoje, mene ne boš prepričal, da je samsungova škrtost v bistvu ravno njihova iznajdljivost. Plastika se kolikor vem tudi zelo rada ogreje in je lahko kar konkretno vroča, spekel se sicer še nisem. Dvomim da je z aluminijem kaj drugače. Tistih par desetink milimetra kot so backpanele debele se hitro ohladi, če ga umakneš iz direktnega sonca.
Jst svojega telefona nočen extra crispy in ga ne izpostavljam soncu nič več kolikor je to pač potrebno, tudi za baterijo ni dobro in se kar konkretno pozna na dischargu če je baterija ogreta.
Poleg tega pa je samoumevno da ni ravno najboljše izpostavljat stvari soncu. Ti lahko moja soseda konkretno pove kaj se ji je zgodilo ko se je usedla z zelo kratkimi hlačkami na havbo svojega avtomobila ki je bil cel dan na najhujšemu soncu. Vosu gre samo enkrat na led.

jazbec ::

ti kr mej aluminij ša težkega
js mam rajši plastik pa lahkega

Dr_M ::

Mas tako ohlapne hlace, da ti jih 30g tezji telefon dol potegne? :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jazbec ::

ne imam tako oprijete, tako, da lažji in tanjši ko je boljše je;)

itak, pa je ta plastika še kr dobra (sgs)
iphone4 mi je enkrat na tla padu pa se je steklo polomlo
sgs pa je padu že 3x pa se je samo malo plastika spraskala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

Dr_M ::

Jest sm mel SGS samo na mizi, pa mi je plastika pocla. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Mmm ko bi le lahko zamenjal plasticno ohisje za ALU.. mam raje malenkost tezji aparat in vem kaj drzim v roki =)

Kitajcki na delo in naredite ALU ohisje!! :))

Boobiz ::

Jaz lahko zraven svojega SGS v žepu nosim še 15dg posebne salame, ker me teža niti ne moti. Moti me pa debelina vsega skupaj, tako da se strinjam da more bit telefon tanek, ker to je edina stvar ki je važna za dober občutek v žepu.

js osebno ::

@memoz
??
Ne delam v nobenem marketingu, čeprav se do nekdaj precej oglaševal Nokije ;) kakorkoli že, steklo na iPhonu je uredu. Prejšnje generacije so bile itak plastične. Ampak ni nihče jokal zaradi tega. HTC pa AFAIK še ni predstavil popolnoma aluminijastega telefona - še vedno je zraven nekaj plastike ali gume.
Drugače se prav nič ne hecam, tale postopek s sončenjem naredi z kakšno Nokio N8 ali E7. Boš videl.

moxon ::

HTC Legend je bolj kot ne cel iz aluminija razen spranje za menjavo baterije in okoli focusa in leče :)

JayKay ::

PacificBlue ::

Jest sm mel SGS samo na mizi, pa mi je plastika pocla.


:))

Galaxy s se mi ne zdi plastic fantastic..imam ga pa ze skoraj leto dni. Je precej trpežen, uporabljen v ekstremnih razmerah, ne uporabljam torbice..ima nekaj manjsih prask, tudi po zaslonu..sam ni hudega. Odgovarja mi velik zaslon, in kolikor vidim po youtube videih bo sgs se vecji..poleg tega da bo dvojedrni proc..well sounds good.

OldSkul ::

Na engadget je dobil telefon 9/10, kar je za neapple telefon na engadgetu dobra ocena.

djordjevic ::

V bistvu so zaključili review s tem, da je trenutno najboljši pametni telefon.
No grave is deep enough to keep us in chains.

LuGi ::

OldSkul je izjavil:

Na engadget je dobil telefon 9/10, kar je za neapple telefon na engadgetu dobra ocena.


Neverjetno! =)

Keyser Soze ::

Design HTC in drobovina Samsung. Pa bi bla zmagovita kombinacija. Imam tudi sam rajši konkreten telefon v roki.

IMO bom iPhona zamenjal za Galaxy II al pa Sensationa. Sam sem mal skeptičen do slednjega kako se bo obnesel.
OM, F, G!

keitai ::

LuGi je izjavil:

OldSkul je izjavil:

Na engadget je dobil telefon 9/10, kar je za neapple telefon na engadgetu dobra ocena.


Neverjetno! =)


Ni neverjetno, Topolsky je odšel z engadgeta (+Atrix in Evo 4g sta dobila 9/10).

LuGi ::

Aha torej on je glavni jabulcek tam =)

Keyser Soze ::

LuGi je izjavil:

Aha torej on je glavni jabulcek tam =)

Sej je vedno mal čudn deloval. >:D
OM, F, G!

JayKay ::

Topolsky je ocenjeval Atrix-a btw

823483 ::

Če hočete Samsung s kvalitetnim ohišje imate na izbiro samo Omnio 7, drugo je navadno plastično sranje.
Pa še OS je boljši :>

LuGi ::

Škoda ker je HW dosti slabši :|

js osebno ::

Sej je sistem toliko lažji, da je Omnia 7 povsem enako/še bolj odzivna :)

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

Ok dost offtopic ;)

SGS 2 tema..8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

denabiker ::

plastično sranje??? ma ja de, razumel bi, da govoriš za nokio, ker je mnogo modelov škripalo, zijalo vmes, recimo nokia 5800, katastrofa itd

HTC imam sluzbenega, privat ima galaxy S, punca prav tako, meni osebno je prav fajn telefon, resda imam etui, ker skačem dosti po terenu, pa športam itd.
Ne bom razpravljal o drugem, ampako ohišju. Saj je res fancy alu ali drugo kovinsko ohišje, ali kakšne obrobe, samo ko je govora o teži, ni šans, da bi moral imeti težji telefon. Hvala inženirjem, da so uporabili plastiko in tako privarčevali na teži. Sploh ni slaba plastika!!! Zdaj res ne vem kakšne telefone imate, ali so ponaredki na trgu ali kaj, ampak najina galaxy-ja sta prav fajn. Nokia je pa poden to pa ja. Enkrat na začetku TS telefonov pri nas, sem kupil nokio 5800 zame in za punco. To pa je sranje od plastike. Škripa, vmes luft-nekvalitetna izdelava, ali pa recimo nokia N95, katero sem tudi imel, naj bi bil takrat top telefon, ampak ohišje v riti, luft v sliderju - cheap izdelava (samsung - ne spomnim se oznake, kateri je bil skoraj isti kot N95, je bil mnooogo boljsi), zadnji pokrovček katastrofa, kar miga mal, potem se tisti zatiči takoj zlomijo, saj so tako tanki in krhki, da bog pomagaj itd.
Skratka Samsungova ohišja so mi boljša od HTC-jeva.

Dr_M ::

Se pravi, imas rad skripajoca in pokajoca ohisja? Hecno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LuGi ::

Dvojka baje da ne skripa (tako kot je enka) vsaj tako pravijo uporabiki na XDA..

denabiker ::

pri dveh galaxy s kar sta pri hiši, ne škripa ohišje, niti ne poka. Se mi pa zdi to neko prepucavanje tako kot pri avtih BMW VS AUDI, imam pa tudi občutek, da nekateri komentirajo o telefonih katerih sploh nimajo.

eieieie1 ::

Vbistvu je to bol chevrolet corvette (samsung), ki ima dosti konjev in cel s plastike, proti kakemu EU športnemu avtomobilu (apple), ki je iz kvalitetnega materiala in ima dosti konjev... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eieieie1 ()

PINki ::

Kdaj pride do naših operaterjev, sem nestrpen :D

BigSmoke ::

PINki je izjavil:

Kdaj pride do naših operaterjev, sem nestrpen :D

v mobitel do konca meseca

LuGi ::

Menda ze v sredini? Naslednji teden?

bf4ed ::

Meni SGS na tla padel iz 1m višine direkt na ekran. Seveda je počil... še dobro da sem na ebay-u nabavil za 75€ novega in si sam menjal. Zdaj so pa cene malo više... 125€ se začne. Jaz sem to nabavljal januarja...

Bi pa rad mel SGS2 8-)
««
«
1 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325509 (72019) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275600 (4369) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028500 (22663) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711111 (8691) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123916 (19712) roli

Več podobnih tem