» »

Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy S II

««
17 / 36
»»

ladoslo ::

cukl je izjavil:

@ladoslo Izklopi USB debuging v nastavitvah.


A lahko malo bolj podrobno opišeš? Ker nimam pojma kaj je to. -.-
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

dev ::

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

smash ::

mat11 je izjavil:

Če prav razumem je nov? Počakaj par ciklov polnenja bo boljše. Sam ga veliko uporabljam in imam zvećer še približno 50%. Ga pa vsak dan polnim.
3G in BT skoz vklopljen.


lahko vprašam kako dolgo zdrži baterija če imaš vklopljen še wifi nonstop čez dan?

Sba ::

smash je izjavil:

mat11 je izjavil:

Če prav razumem je nov? Počakaj par ciklov polnenja bo boljše. Sam ga veliko uporabljam in imam zvećer še približno 50%. Ga pa vsak dan polnim.
3G in BT skoz vklopljen.


lahko vprašam kako dolgo zdrži baterija če imaš vklopljen še wifi nonstop čez dan?

2 dni, WiFi + 3G pa en dan. Se ga pa da tudi na 3 dni spraviti z normalno uporabo (WiFi in 3G po potrebi).
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

francek1 ::

Ne vem, kaj je enim tak problem vsako noč priklopit telefon na napajanje? Vržeš ga sem gor in mirna Bosna....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

smash ::

francek1 je izjavil:

Ne vem, kaj je enim tak problem vsako noč priklopit telefon na napajanje? Vržeš ga sem gor in mirna Bosna....


kdo pravi da je problem...problem je če ne zdrži en dan!!!

zato me še zanima ali zdrži en dan z vklopljenim vsem, torej 3G, wifi in bluetooth? in kolk hitro skuri zadevo še vklopljen GPS?

ladoslo ::

dev je izjavil:

@ladoslo preberi: http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...


Nikjer nobenega rumenega klicajčka. :(
Sploh telefona mi ne šmirgla ko da ni nč. A na telefonu se pa veselo napiše da je povezan.
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 16 GB ram / Fractal D7
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case /

francek1 ::

smash je izjavil:

francek1 je izjavil:

Ne vem, kaj je enim tak problem vsako noč priklopit telefon na napajanje? Vržeš ga sem gor in mirna Bosna....


kdo pravi da je problem...problem je če ne zdrži en dan!!!

zato me še zanima ali zdrži en dan z vklopljenim vsem, torej 3G, wifi in bluetooth? in kolk hitro skuri zadevo še vklopljen GPS?

En dan ti bo zdržal, če ne boš vmes 5 ur igric špilal...GPS pa itak uporabljaš večinoma v avtu in ga tam daš na napajanje, ne?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DuleKrtola ::

DuleKrtola je izjavil:

1. A obstaja kak uporaben ICS rom, pri katerem deluje ves hardware? Tisti leakani samsungovi mi niso všeč.

2. Uporablja kdo google video talk? App Vtok mi je še delal kaka 2 meseca nazaj za videoklic med telefonom in PCjem, pred parimi dnevi pa ni več šlo.


Si bom sam odgovoril:
1. tale rom
2. gtalk video je native v ICS

Lonsarg ::

Zakaj bi uporabil jetAnotherStockBasedROM, če pa imaš Cyanogen 9 ALFA, ki je res ornh zadeva. Pri CyanogenMOD vsaj veš, da bo po parih mescih izdana končna verzija, na katero updajtaš kar iz mobitela preko ROM Manager magari. Končna verzija pa je finalna/garantirano stabilna.
Za razliko od drugih ROMov na xda, ki se tudi ko so "končani" vsake tok časa kaka nova verzija pojavi in pol nikol nisi ziher kaj naložiti, ker včasih z novo verzijo kake funkcije dodajo in tudi kaj pokvarijo.

Uradna stable verzija Cyanogen pa si še bolj ziher kot uradni ROM od proizvajalca. Zaenkrat daš ALFA 9ko gor(ne dela video recording, pa video playing kot youtube ma malenkost artefaktov, vse ostalo kul) če se ti mudi, men se je:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

DuleKrtola ::

(ne dela video recording, pa video playing kot youtube ma malenkost artefaktov, vse ostalo kul)


Eh vidiš, pri andyju to dela. Bom pa seveda naložil cyanogen, ko bo stable.

DuleKrtola ::

Azgard, bi mi naredil eno uslugo? Ustvari en kontakt in ga shrani na SIM kartico. Nato pa
Contats->"menu"->Contacts to display->Customize...->odčekiraj SIM->potrdi s klukco zgoraj desno...
Greš nazaj v Contacts in v search vtipkaš ime kontakta na kartici, ti ga prikaže?

Ne bi ga smelo in na 2.3.6 mi ga ni, tukaj pa ja. Tudi v phone aplikaciji ne bi smel prikazovati kontaktov iz SIM, pa jih vseeno :S

TehDucky ::

Meni pa delajo problemi MMSi, namreč ko jih pošiljam mi enkrat pošlje, drugič pa se obesi na "pošljam" in ne naredi nič. To je bilo že par dni nazaj, pa se mi je danes updejtal pod sporočilih, da sem ga poslal šele. Pač take fore me mal pogrejejo. Pa me zanima čemu ta problem ? Sem telefon restartal in pa ugasnil ter na novo vzpostavil povezavo z mobitelom pa ni nič. Je pa šlo tudi čez vse 3 signale (EDGE,3G ter HDSPA) pa še vedno ni hotelo poslati, čeprav so se včasih pokazale puščice za upload.

Če ima kdo idejo kako bi lahko rešil, da bi mi zanesljivo pošiljajo mms-e se priporočam. Z smsi ni problemov.

Lp

Lonsarg ::

@DuleKrtola, uporaba SIM kontaktov leta 2012?:)

No sem šel sprobat pa sploh ne vidim opcije shrani na SIM kartico. Edina možnost je google račun, ker imam pač samo google račun dodan.

@TehDucky, Glede MMSa pa zna en od problemov bit, če je vkloplen WiFI, še večja možnost pa je, da nimaš prav APN nastavljenega v nastavitvah, pejdi na spletno stran svojega operaterja pa rpeveri.

DuleKrtola ::

ja, ker si komaj zapomnim stevilko svojih cevljev, hocem met na sim kartici 10 važnih telefonskih stevilk, v slucaju da mi telefon crkne oz. imam prazno baterijo in si pac od nekoga sposodim fon ter vstavim svojo sim. Ravno zato hocem da bi moj fon ignoriral kontakte na sim, kar je na prejsnjem romu delovalo.

Samson ::

A mislite da nebi slo spremenit v nastavitvah imenika spremenit KATERE naj prikaze in KATERE ne? Men dela to fino ze nevem kolk casa...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Lonsarg ::

No seveda, da se da, a ni debataa sam o tem, če se to da na CM9 alfa ROMu? Ki ima to zgleda zbugano.

DuleKrtola jaz sploh ne morem na tem ROMu ustvarit SIM kontakta, čudno da ti potem sploh vidiš te kontakte.

ziga1990 ::

a pozna kdo dobro cestno navigacijo za s2 ki ni plačljiva?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ziga1990 ::

zakaj mi wi-fi ne dela normalno če pa modem resetiram pa dela za neki časa?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mare3 ::

ziga1990 je izjavil:

a pozna kdo dobro cestno navigacijo za s2 ki ni plačljiva?


iGO

DuleKrtola ::

Azgard, uporabjaš kaj gtalk? Tale native app Talk mi malo nagaja. Vsake toliko se zgodi, da ko pošljem sporočilo, v textboxu ostane zadnja beseda. Recimo da napišem "hey you" in stisnem send, bi se moral input textbox spraznit, pa notri vseeno ostane "you". Se tebi to dogaja? Se mi zdi čudno, da bi bil to bug samo v tem romu, glede na to da je ta aplikacija stock ICS

Lonsarg ::

Uporabljam Gtalk 24/7 pa nimam nobenih problemov. Še več vse Facebook kontakte mam importane v gTalk preko transport serverja, tak da še več razlogov, da bi mi kaj zaštekalo pa vse dela tko kot mora.

nx6325 ::

Je kdo opazil na s2, da ko je zaslon malenkost zatemnjen in prevladuje bela podlaga na zaslonu, ta kar malo utripa oz se pojavljajo vodoravne migetajoče črtice?

PINki ::

Mislim, da se meni to ne dogaja. Morda imas napako v zaslonu. Sam tega se nisem opazil. Moti me pa ko gledas belo podlago in pogledas telefon pod kotom s strani se rahlo bela spreminja v modro.

_sem_ ::

Kaj pa rumenkaste fotke na soncu (tj slab autoWB)?
Pa roza liso v osrednjem delu slike pri šibki svetlobi in belem ozadju? Za slednjo sem najprej mislil da je samo z lgcamera, potem pa sem jo včasih zalotil tudi z vgrajeno foto aplikacijo.

moxon ::

Toliko o uradni nadgradnji na ICS 1.3.2012 :))))

nurmaln ::

Ja, navleka, nč ni.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

krajcar ::

Nadgradnja 15.3.2012

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krajcar ()

klemenSLO ::

DuleKrtola:

jst mam ANdyx Rom 6.2 (na xda-dev so zaprl temo :) ) in lahko rečem da dela BP. Hitr, odziven, baterija zdrži.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

francek1 ::

A vse deluje in je v slovenščini?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

DuleKrtola ::

Klemen, kaj pa to?
Tale native app Talk mi malo nagaja. Vsake toliko se zgodi, da ko pošljem sporočilo, v textboxu ostane zadnja beseda. Recimo da napišem "hey you" in stisnem send, bi se moral input textbox spraznit, pa notri vseeno ostane "you". Se tebi to dogaja? Se mi zdi čudno, da bi bil to bug samo v tem romu, glede na to da je ta aplikacija stock ICS


Sem pa včeraj probal Illusion_ICS, pa tega problema zaenkrat nisem opazil. Je pa zamenjan font in precej nagraužen, tko da leti dol. Bom probal zadnjega andyja. Škoda da CMjevcem ne rata zrihtat kamere.

Klemen, bi lahko uploadal 6.2 na dropbox ali kaj podobnega? Dev uporablja nek zanič filehosting...

moxon ::

Uradna posodobitev na ICS bi naj bila jutri 10.3. :)

ziga1990 ::

moxon je izjavil:

Uradna posodobitev na ICS bi naj bila jutri 10.3. :)


samsung pravi da nov jutri
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

nurmaln ::

moxon je izjavil:

Uradna posodobitev na ICS bi naj bila jutri 10.3. :)

source? link?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Lion29 ::

@nurmaln: vsepovsod je, poglej na engadget recimo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

urbybaby ::

Update: Samsung's just tweeted that March 10th date is (sadly) wrong. It added that once the upgrade schedule is concrete, it'll confirm through its dedicated Twitter account.

nurmaln ::

a še kdo vsako jutro ko se zbudi pogleda na telefonu če je že update? :D
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Lion29 ::

ne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

nurmaln ::

slab geek si
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

urbybaby ::

update-a še ni:))

pleomax ::

pinki-to z ekranom meni čisto enako dela na wave-u :S Ampak mi je vseeno,ker drugi teden šibam po s II :) In upam,da bo tam vse šimalo :D KAj vi uporabljate za zašćito? Jaz bi imel silikonski etui ampak takega,da se ful esno prilega na telefon pa da ni nek debel. Drugače pa kolikor zgleda na youtube,ta telefon ni nekaj občutljiv na padce...za razliko od iphone 4/4s :)

FireSnake ::

Evo, pa smo dočakali ajskrim sendvič:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Zanima pa me, kdaj bo zadeva na voljo prek keissa pri nas (M@)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

pleomax ::

mislim,da so rekli da konec marca-torej bom jaz na gingerbreadu samo pol meseca pa že 4.0 xD
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

klemenSLO ::

Super uradna verzija je tu. Zdej pa čakamo na dobre predelavo :)

francek: jst sm že z andyx rom 6.3 zlo zadovoljen. Baterija čez noč pade 5 %. SLo jezik je...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

FireSnake ::

pleomax je izjavil:

mislim,da so rekli da konec marca-torej bom jaz na gingerbreadu samo pol meseca pa že 4.0 xD


Zgoraj na linku je uradna verzija, ne leakana .....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Info: zadevo sem naložil.
Na prvi pogled niti ni veliko novega, če je imel uporabnik prej naloženo eno zadnjih verzij gingerbreada, če je pa uporabnik prej bil na kaki 2.3.3 verziji je pa razlika ogromna.

Več je animacij, zadeva deluje gladko (ali pa se samo meni tako zdi). Font je rahlo spremenjen.
Aplikacije se nalagajo hitreje (testiral Contract Killer).

Pri nastavitvah je pa zdaj več opcij. Enih niti ne pogrešaš, dokler jih ne vidiš. Lep primer je tresljaj, ko se klicoči oglasi.

Baterija; po štirih urah 99% ... 2G, brez GPS in WiFi. Glede baterije bom še poročal ... a zadnja verzija (LA2 ... no LA4 je bila čisto tazadnja, a je nisem naložil) 2.3.6 mi je držala tudi po 5 dni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sba ::

FireSnake je izjavil:

Pri nastavitvah je pa zdaj več opcij. Enih niti ne pogrešaš, dokler jih ne vidiš. Lep primer je tresljaj, ko se klicoči oglasi.

Ta funkcije je že lep čas.

Jaz bom verjetno počakal na M@ verzijo.
V primeru, da ne bom čakal imam par vprašanj. Je tudi že SLO jezik? Kako je z nastavitvami MMS in dostopnimi točkami? Ročna konfiguracija?

Glede na to, da je uradna verzija verjetno ni težav z garancijo? Vem, da je bilo že 300x napisano, pa vendar.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

wini ::

Sem mnenja da je trenutno najboljši rom Ressurection ICS remix avtor westcrip. Trenutno sem na 9.6 verziji + patch siyah kernel SiyahKernel ICS-R(etouched) 3.0alpha4-LPH
Ko je telefon v spanju mi je pokuril 3% v 9urah čez noč (vklopljen data 3g + exchange push)

Za tiste ki se bojijo rootat telefon zaradi izgube garancije je pa chainfire spisal aplikacijo za ICS ki resetira števec (enako kot če bi uporabili usb jig za reset števca). TriangleAway v1.25
link: http://forum.xda-developers.com/showthr...

Čakam na novo mod na bazi LPQ official in dodatki, ki jih westcrip in ostali dodajajo kot npr:
crt off efekt
odstranjen napis swipe to remove v zaklenjen zaslonu
15 opcij v statusbaru
vertemus theme pure ics
optimiziran gps za hitrejše povezovanje
boljša kvaliteta fotografij in videa
itd ...

dbevfat ::

Sba je izjavil:

Jaz bom verjetno počakal na M@ verzijo.

A sigurno pride? Po moje bolj ne, ker je to za operaterja all pain and no gain.
nvr2fat

FireSnake ::

Sba je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Pri nastavitvah je pa zdaj več opcij. Enih niti ne pogrešaš, dokler jih ne vidiš. Lep primer je tresljaj, ko se klicoči oglasi.

Ta funkcije je že lep čas.

Jaz bom verjetno počakal na M@ verzijo.
V primeru, da ne bom čakal imam par vprašanj. Je tudi že SLO jezik? Kako je z nastavitvami MMS in dostopnimi točkami? Ročna konfiguracija?

Glede na to, da je uradna verzija verjetno ni težav z garancijo? Vem, da je bilo že 300x napisano, pa vendar.


Jaz te funkcije nisem opazil. Uporabljam pa intratechove ROMe, ker se drži izključno uradnih releasov in se ne ukvarja z leakanimi zadevami.

Pozabil sem še omenit, da je zdaj več animacij, kar luštno moram priznat.

Sem pa prepričan, da bo M@ dala ICS update prek Keiss. Ampak, jaz nisem mogel čakat :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
17 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325351 (71861) 21kiss
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275586 (4355) bdoxx
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028473 (22636) leiito
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711109 (8689) Lonsarg
»

Samsung naslednji teden predstavlja osveženi Galaxy S II (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9123897 (19693) roli

Več podobnih tem