» »

WinME - Win2000

WinME - Win2000

nando ::

kaj je razlika med njima?

alien-w ::

win2k so bazirani na NT sistemu, winME pa na 9x.

ChiefThunder ::

Win Me so imajo poudarek na multimediji, so naslednik oken 95 in 98. Namenjeni so širšemu delu populacije. Okna 2000 pa so nekakšen naslednik Win NT. Namenjeni so pa predvsem resnim uporabnikom, saj podpirajo večprocesorstvo in ostale napredne funkcije. So pa predvsem dosti stabilnejši od oken Me.

kuntek ::

Win2000 so za bolj resno uporabo. Če uporabljaš računalnik samo za domačo uporabo (igre, internet, pisanje......) pol raje mej gor WinME.

whatson ::

huh.. razlika je na srečo ogromna... če si igričar raje uporabljaj win ME (ali 95/98) ... win 2000 je nadaljevanje odlicnih NT4 ...

PaJo ::

mapk kljub vsem ucitkom so w2000 kar cool tudi za spile, saj do sedaj od kar jih uporabljam(1,5 let) sem naletel na pescico iger ki nebi delale pod w2k:D Drugace pa imam slabe izkusnje z WinME, saj recimo na bratovi masini enostavno niso hoteli lepo delat, pa sem ziher ze mnogo masink instaliral. Druage pa sem mu zdaj w2k nalozil pa spila ko urca:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

rookie ::

WIN ME so bolj za multimedijo tako kot je ze en prej napisau ( WIN ME - Multimedia Edition) :) .Win 2000 so pa zakon v primerjavi z WIN ME.Seveda ce bos v win 2000 igral spile bos rabu kar nekaj rama, !:\:))
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

jetam ::

Win ME - Multimedia edition ta je pa dobra...hehe. Tisti ME pomeni kvečjemu Millenium Edition ne pa Multimedia. Sicer pa pod multimedijo se v Win ME razume samo kakšno gledanje DVD pa kakšna igrica za drugo pa ta OS ni...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

andrej ::

w2k je pravtako dober za multimedijo kot ME - v bistvu je se boljsi, ker ziher nebos uporabo win ME ob video obdelavo ali obdelavo velikih slik... edina prednost ME pa je vecja kompatibilnost s starejsimi igrami...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221858 (1472) daylight
»

Win ME in 2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
191512 (1335) Dalmatinc
»

ccc.. vsi s težavami z M§ WinME

Oddelek: Programska oprema
221192 (998) lordgreg
»

WIN ME ?

Oddelek: Programska oprema
201530 (1354) blue96
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585302 (4444) andrej

Več podobnih tem