» »

Apple podvojil dobiček

1
2
»

murmur ::

opeter je izjavil:


Ustvaril je predvsem potrebo, potrebo, da ljudje kupujejo in se slinijo nad njihovimi izdelki. Ta vrsta marketinga manjka v Sloveniji.


Ma ne vem, meni se to zdi prej za bruhat kot za ploskat. Ustvaril (ok sami so se) in ustvarja popolne debile. Debile, ki vec ne kupujejo izdelke temvec korporacijo. Fak no ze spet letim bruhat.

smash ::

ni ustvaril potrebe ampak je samo zapolnil tržno nišo, ki je zijala kar nekaj let in se je nihče ni upal dotaknit...govorim o tablicah

techfreak :) ::

murmur je izjavil:

opeter je izjavil:


Ustvaril je predvsem potrebo, potrebo, da ljudje kupujejo in se slinijo nad njihovimi izdelki. Ta vrsta marketinga manjka v Sloveniji.


Ma ne vem, meni se to zdi prej za bruhat kot za ploskat. Ustvaril (ok sami so se) in ustvarja popolne debile. Debile, ki vec ne kupujejo izdelke temvec korporacijo. Fak no ze spet letim bruhat.

Mogoče pa ljudje kupujejo različne izdelke istega podjetjeta zaradi tega, ker takšne naprave brez težav delujejo skupaj?

murmur ::

techfreak :) je izjavil:

murmur je izjavil:

opeter je izjavil:


Ustvaril je predvsem potrebo, potrebo, da ljudje kupujejo in se slinijo nad njihovimi izdelki. Ta vrsta marketinga manjka v Sloveniji.


Ma ne vem, meni se to zdi prej za bruhat kot za ploskat. Ustvaril (ok sami so se) in ustvarja popolne debile. Debile, ki vec ne kupujejo izdelke temvec korporacijo. Fak no ze spet letim bruhat.

Mogoče pa ljudje kupujejo različne izdelke istega podjetjeta zaradi tega, ker takšne naprave brez težav delujejo skupaj?


Ja, ko intervjujajo posameznike, ki stojijo v neskoncnih vrstah in cakajo na novi iMore, vsi zatrdijo, da je to zaradi idealne kompatibilnosti izdelkov. Sori sem cist spregledal.

eieieie1 ::

Saj sem jaz tudi skoz in še vedno gledam recimo na mac-e kot precenjene in mi ne nudijo dovolj da bi plačal toliko denarja, medtem ko nek desktop pc, ki si ga sam sestavim deluje boljše za tiste stvari ki jih jaz potrebujem in za manj denarja. (seveda ima mac svoje prednosti)

Isto se mi zdi za ipade in nasploh tablične računalnike... Trenutno mi niso dovolj uporabni da bi sploh razmišljal o tem, če bi si jih kupil. Seveda pa se rad poigram v kaki trgovini z njimi :)

Druga stvar je pa iphone, ki pa me je pač navdušil in verjetno kar dolgo časa nebom odšel z appla (kar se tiče mobilnikov)...

Je pa smešno da 95% ljudi, kateri pač nočejo zapravit toliko denarja za mobitel (in potem kupijo enega za 100-200€ cenejšega), gre jamrat o tem kako so applovi izdelki šit in kako smo vsi uporabniki applovih izdelkov "apple fani" lol

Matev ::

Mhm, Applov dizajn je pa res daaaaaaaaaaaaaleč zadaj za vso konkurenco...


ja
saj so res slabi

/sarkazem on

eieieie1 ::

Ti se kar tolaži, da boš se boljše počutil in lepše zaspal :)

klinker ::

murmur je izjavil:

opeter je izjavil:


Ustvaril je predvsem potrebo, potrebo, da ljudje kupujejo in se slinijo nad njihovimi izdelki. Ta vrsta marketinga manjka v Sloveniji.


Ma ne vem, meni se to zdi prej za bruhat kot za ploskat. Ustvaril (ok sami so se) in ustvarja popolne debile. Debile, ki vec ne kupujejo izdelke temvec korporacijo. Fak no ze spet letim bruhat.


Ne vem kako je z vecino ampak pri Appleu mi je blazno vsec njihov software na prakticno vseh napravah katere sem mel moznost probat. Je pa en frend tudi 1x kupu iMaca za v svojo trgovino samo zato ker je bil takrat edini srebrn monitor na trgu in se je skladal z opremo...zdaj ima se MacBooka ter iPhone-a in pravi da sam ne gre vec na kaj drugega ker je prevec zadovoljen z njihovimi produkti.
Tako da vi eni kar bruhajte ce hocete...jst osebno vem zakaj vecina ko si 1x kupi nekaj od Apple-a, tudi ostane na njem :)

eieieie1 ::

Večina nas ostane na applu, ker smo pač tako presenečeni in navdušeni nad delovanjem naprav... Medtem ko smo za vse tiste, ki si še niso lastili applovega izdelka in vse kar vidijo so specifikacije izdelka, "apple fani".


Meni je pa res vseeno, če bodo cel lajf verjeli v to, da je vse od appla crap in dobijo vse to kaj ponuja apple za pol manj denarja :) Jaz sem preizkusil iphone in vem da se tistih dodatnih par sto € zelo splača investirat. ;)

jlpktnst ::

Meni tudi deluje moj pc :)

driver_x ::

murmur je izjavil:

opeter je izjavil:


Ustvaril je predvsem potrebo, potrebo, da ljudje kupujejo in se slinijo nad njihovimi izdelki. Ta vrsta marketinga manjka v Sloveniji.


Ma ne vem, meni se to zdi prej za bruhat kot za ploskat. Ustvaril (ok sami so se) in ustvarja popolne debile. Debile, ki vec ne kupujejo izdelke temvec korporacijo. Fak no ze spet letim bruhat.


Dobrodošel v dobi potrošniške družbe.

techfreak :) ::

murmur je izjavil:

Ja, ko intervjujajo posameznike, ki stojijo v neskoncnih vrstah in cakajo na novi iMore, vsi zatrdijo, da je to zaradi idealne kompatibilnosti izdelkov. Sori sem cist spregledal.

Ker 100 ljudi predstavlja mnenje vseh uporabnikov tega izdelka?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple odlično

Oddelek: Novice / Rezultati
2811923 (9714) solatko
»

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11830081 (25723) blackbfm
»

Pri Applu nič novega: poslovni rezultat v presežkih, delnice kot kamen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
8528028 (24180) bobby
»

Apple z visokim dobičkom, a nižjim od pričakovanj

Oddelek: Novice / Rezultati
165535 (4371) Invictus
»

Financial Times za osebo leta izbral Steva Jobsa

Oddelek: Novice / Ostale najave
3111893 (10618) OttoParts

Več podobnih tem