» »

Plakati - posterji

Plakati - posterji

rezator ::

Pozdarv.

Mene pa zanima kje se mi splača kupit kakšne plakate-posterje. Gledal sem neke spletne trgovine, vendar sem videl da se cene zelo razlikujejo, zato nebi rad tupil tam kjer je najdražje.

Poznate kakšno trgovino (Ljubljana), ali pa spletno trgovino? Lahko Slo ali pa tudi tuja.

Hvala za pomoč.
Some people feel the rain. Others just get wet.
  • spremenil: rezator ()

mirage ::

Jaz sem naročeval tukaj:
http://www.popartuk.com/
Poštnina je par €.

rezator ::

Sem gledal tudi jaz tukaj. Samo rabim pri meni že čez 14 dni, piše pa da je dostavni čas po Evropi 10 delavnih dni. A se spomneš koliko časa je trajalo, da so ti dostavili?
Some people feel the rain. Others just get wet.

rezator ::

KAj pa varianta, da mi natisnejo mojo sliko dimenzije 60X90 cm. A tiskajo kje tako veliko?
Some people feel the rain. Others just get wet.

AndyS ::

rezator ::

Super tole andy. Hvala. A imaš že kakšne izkušnje?
Some people feel the rain. Others just get wet.

mirage ::

rezator je izjavil:

Sem gledal tudi jaz tukaj. Samo rabim pri meni že čez 14 dni, piše pa da je dostavni čas po Evropi 10 delavnih dni. A se spomneš koliko časa je trajalo, da so ti dostavili?


Ne spomnim se več točno, zdi se mi, da je blo okrog 14 dni. Jaz na tvojem mestu ne bi tvegal.

harvey ::

rezator je izjavil:

KAj pa varianta, da mi natisnejo mojo sliko dimenzije 60X90 cm. A tiskajo kje tako veliko?

B1 porezan format ni noben problem natisniti. Vsak malo bolj opremeljem grafični studio ti tole natisne. Cena pa je nekako 12 EUR+DDV, seveda odvisno kakšne želje imaš - papir, platno, folija, kaširanje, uv laminacija
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Storm ::

Če dam neko sliko z neta na poster di delat, kolk more bit velikost in resolucija, da bo lep poster na steni, a je 100dpi dost? Ne rabim 300 dpi fotke, poster se bo gledal z oddaljenosti vsaj 1m.
Markec The Great


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skener resolucija - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
4017314 (16726) moat
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610632 (9981) lexios
»

Kako natisniti plake z običanemu tiskalnikom?

Oddelek: Loža
292519 (1762) Limit-sky
»

Kdo dostavlja za Pixmanio v SLO?

Oddelek: Pomoč in nasveti
184312 (2218) genius11
»

HTML v vektorsko obliko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61231 (1097) Sergio

Več podobnih tem