» »

problemi z zvokom win7

problemi z zvokom win7

Schubitz ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem se odločil za windows 7, s katerimi sem zelo zadovoljen problem je le zvok, ki mi ne dela!
Matična plošča (MSI K8N SLI platinum) ima integrirano Creative zvočno kartico, za katero pa žal winwosi ne najdejo gonilnikov! Prebral sem nekaj tujih forumov, kjer je nekaj ljudi potožilo da imajo podobne probleme, tam sem našel tudi nekaj linkov do gonilnikov, ki pa žal tudi niso pomagali. Kasneje sem integrirtano zvočno kartico v BIOS-ih izklopil in vstavil starejšo Creative audigy kartico, za katero pa windows najde gonilnike, vendar mi kasneje javi da je z gonilniki nekaj narobe...
Nazadnje sem kupil kartico Genius SM-Live value 5.1, naložil driverje za windows 7, ki sem jih dobil zraven, še enkrat poskusil da so windowsi sami našli driveje in ponovno ista težava...

Če morda kdo ve v čem je težava, bi mu bil resnično hvaležen za pomoč!

Lp

Cold1 ::

Morda pa bi kazalo ročno poiskati gonilnike za zvočno kartico, ki jo trenutno uporabljaš?
(Pa tudi poslati Microsoftu kako poročilo o težavi z gonilniki, ki ti jih ponudijo Okna.)

Gonilnike za Genius SoundMaker Value 5.1 najdeš na tej strani:
http://www.genius-europe.com/en/produkt...

Neposredna povezava do gonilnika za Okna 7:
http://www.genius-europe.com/treiber/SM...


Opomba 1: pri iskanju o "Genius SM-Live value 5.1" vrne Google predvsem zadetke na "Genius Sound Maker Value 5.1", predvidevam, da se gre za isto kartico.
Opomba2: nič nam nisi povedal o težavi, ki jo imaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

Riff ::

probaj še gonilnik za win visto če za win 7 ne delajo dobro pa gonilnik se mora naložit z setup inštalacijo mislim da ni potrebno ročno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična

Oddelek: Kaj kupiti
141384 (1032) Peccatum
»

Genius SoundMaker Value 5.1

Oddelek: Zvok in slika
51193 (1070) max00slo
»

[problem] zvočna kartica

Oddelek: Strojna oprema
8993 (928) Veron
»

Katera zvočna za proizvajanje MIDI glasbe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
63132 (3132) Djuro
»

Katera zvočna karta je boljša? (ADI AD1985 SoundMAX 6-channel CODEC vs. SB Live Value

Oddelek: Strojna oprema
101194 (1141) Good Guy

Več podobnih tem