» »

Genius SoundMaker Value 5.1

Genius SoundMaker Value 5.1

DirtyS ::

Dobil sem zvočno kartico Genius SoundMaker Value 5.1, vendar pa ko poskušam namestiti driver se pojavi okno:
 PrtScrn

PrtScrn



Nameščene imam Windowse 7 (x64), je mogoče problem v tem?

shinko ::

Kartico ti zazna? Poglej v upravitelja naprav. Sumim da je slab kontakt. Vzami jo vn, malo spihaj kontakte in ponovno not.

DirtyS ::

že deluje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DirtyS ()

shinko ::

kaj je bilo narobe?

klemen1975 ::

Pozdravljeni.
Kupil sem nov računalnik PCX Extian R62 3,1 GHz na mimovrste. Imam pa problem z zvočno kartico.
Kartica je Genius sound maker 5.1. Vse dela normalno ko pa v nastavitvah za kartico nastavim na 6 zvočnikov se mi pojavi zvok kot na starih kasetah ko je malce zavijal. Probal sem že naložiti nove gonilnike integrirana karica je v biosih izklopljena zvok pa je še vedno popačen.Zvočniki so logitech Z906.

max00slo ::

klemen1975 je izjavil:

Pozdravljeni.
Kupil sem nov računalnik PCX Extian R62 3,1 GHz na mimovrste. Imam pa problem z zvočno kartico.
Kartica je Genius sound maker 5.1. Vse dela normalno ko pa v nastavitvah za kartico nastavim na 6 zvočnikov se mi pojavi zvok kot na starih kasetah ko je malce zavijal. Probal sem že naložiti nove gonilnike integrirana karica je v biosih izklopljena zvok pa je še vedno popačen.Zvočniki so logitech Z906.


Klemen,zvočnike imaš odlične ampak se mi zdi da zelo izgubiš na sami kvaliteti zvoka ob tako nizko cenovni zvočni kartici. Priporočam da rizkiraš še kakšnih 20€ in kupiš recimo da Creative Audigy SE 7.1 ali še boljšo Creative SB X-Fi Xtreme Audio in bodo problemi odpravljeni. Lahko je pa da je vedno problem v zvočnikih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvok na računalniku ne dela!

Oddelek: Pomoč in nasveti
152652 (2503) drzni86
»

Katera zvočna karta je boljša? (ADI AD1985 SoundMAX 6-channel CODEC vs. SB Live Value

Oddelek: Strojna oprema
101148 (1095) Good Guy
»

Čudni zvoki v slušalkah

Oddelek: Pomoč in nasveti
141234 (1063) Razerzone
»

Kje je problem ? (AC3-zvočna-5.1 zvočniki)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91199 (1027) DJ-DUST
»

Katero zvočno ?!?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
71025 (918) jRk0

Več podobnih tem