» »

Humble Indie Bundle vol. 3

Humble Indie Bundle vol. 3

Slo-Tech - Od včeraj je na voljo že tretji komplet cross-platform, drm-free, pay-what-you-want indie igric, Humble Frozenbyte Bundle. Tokrat ponuja tri dokončane igre neodvisnega finskega razvijalca Frozenbyte - Trine, Shadowgrounds in Shadowgrounds: Survivor, konceptno igro Jack Claw in prednaročniško verzijo Splota. Več o njih v tem kvalitetnem trailerju:

Za igre lahko plačate poljubno vsoto, del zneska pa donirate v dobrodelne namene (fundaciji EFF in Child's Play). Povprečen znesek za vseh 5 iger se giblje pri 5 dolarjih, oz. 10 dolarjih s strani očitno bolj radodarnih Linux uporabnikov. Prejšnja kompleta Humble Bundle sta zbrala 1 oz. 1.8 milijona dolarjev in s tem pokazala, da tovrsten model distribucije iger deluje.

Zdaj pa nazaj [:)] k igranju Braida.

40 komentarjev

Mipe ::

Hm, bolj uboga izbira. Ampak no, drobiž je drobiž.

opeter ::

Lepo, meni zelo všeč. Vsekakor bom prispeval.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BALAST ::

Že od izzida Trine sem si je želel imeti in to je idealna priložnost za nakup. Nakazilo sem pa 100% namenil razvijalcu.

buneech ::

Sem ravno včeraj prispeval.

Putr ::

Kupil za cent na takratnim povprečjem Linuxsašov. Kupil že prejšnjega, morem rečt, awsome sistem. Špili iz v3 mi ne delajo, ampak so se na supportu takoj odzvali in mi pomagajo odpravit errorje.
Support HumbleBundle.

@Mipe
Osebmno ti lahko rečem, prejšni HB je bil neverjeten, večina špilov je bila res originalna (ne pa te hollywoodske streljačine in drug podn) in če pogledaš posnetke Trine na youtube boš vidu da je že trine vreden 10$, čene celo več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Putr ()

jlpktnst ::

Je pa zanimivo kako je povprečje na windows najnižje na linux pa precej višje. Čudno da se nihče ne spravi izdat kakšnih linux eksluziv :D Saj linux je free in ga lahk vsak bumbar inštalira. Mogoče bi lahko bil celu bundlan linux poleg igre za pospeševanje linuxa?

Bor H ::

Mislim da je še najbolj verjetna teorija da na Linuxu laufa precej manj špilov in tudi ni nekih hudih akcij tipa Steam za Linux in so zato linuxaši precej bolj srečni ko to vidijo.

RejZoR ::

Trine sem kupil pred časom na Steamu, drugo me pa nekako ne pritegne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mavrik ::

jlpktnst je izjavil:

Je pa zanimivo kako je povprečje na windows najnižje na linux pa precej višje. Čudno da se nihče ne spravi izdat kakšnih linux eksluziv :D Saj linux je free in ga lahk vsak bumbar inštalira. Mogoče bi lahko bil celu bundlan linux poleg igre za pospeševanje linuxa?


Daj zmnoži število prodanih kopij s ceno pa potem sanjaj ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Mipe ::

Putr je izjavil:

@Mipe
Osebmno ti lahko rečem, prejšni HB je bil neverjeten, večina špilov je bila res originalna (ne pa te hollywoodske streljačine in drug podn) in če pogledaš posnetke Trine na youtube boš vidu da je že trine vreden 10$, čene celo več.

Saj imam tudi prva dva bundla :)

techfreak :) ::

jlpktnst je izjavil:

Je pa zanimivo kako je povprečje na windows najnižje na linux pa precej višje. Čudno da se nihče ne spravi izdat kakšnih linux eksluziv :D Saj linux je free in ga lahk vsak bumbar inštalira. Mogoče bi lahko bil celu bundlan linux poleg igre za pospeševanje linuxa?

Za domačega uporabnika je tudi Windows zastonj. Torej problem očitno ni v tem.

raufnk ::

techfreak :) je izjavil:

jlpktnst je izjavil:

Je pa zanimivo kako je povprečje na windows najnižje na linux pa precej višje. Čudno da se nihče ne spravi izdat kakšnih linux eksluziv :D Saj linux je free in ga lahk vsak bumbar inštalira. Mogoče bi lahko bil celu bundlan linux poleg igre za pospeševanje linuxa?

Za domačega uporabnika je tudi Windows zastonj. Torej problem očitno ni v tem.

Od kdaj je zastonj? :O
lp raufnk

823483 ::

raufnk je izjavil:

techfreak :) je izjavil:

jlpktnst je izjavil:

Je pa zanimivo kako je povprečje na windows najnižje na linux pa precej višje. Čudno da se nihče ne spravi izdat kakšnih linux eksluziv :D Saj linux je free in ga lahk vsak bumbar inštalira. Mogoče bi lahko bil celu bundlan linux poleg igre za pospeševanje linuxa?

Za domačega uporabnika je tudi Windows zastonj. Torej problem očitno ni v tem.

Od kdaj je zastonj? :O

Od kar zna v google vtipkati "Windows torrent"

raufnk ::

Če znaš krasti, še ne pomeni, da so vsi izdelki v trgovini zastonj.
lp raufnk

Mipe ::

Nekdo je pa mnenja, da vsi hodimo na travnik po programje in špile...

nUUb ::

Mipe je izjavil:

Nekdo je pa mnenja, da vsi hodimo na travnik po programje in špile...

Očitno si edini, ki nima problemov z windowsi :)
Jaz po drugi strani nikoli nisem in nikoli nebom dal centa M$ju. Enostavno to ni to. Razlaga, problem: restartam pc, "interrupted operation, insert recovery CD", dam notri stistnem startup repair, najde problem, restartam spet enak error msg, probam še 1x, napiše da DVD (CD) ne ustreza inštalaciji. bootrec ne pomaga. Zdaj pa povem zakaj nebi vleku s travnika, ko bi pa plačal bi se pa še bolj za glavo držal. Nevem katera verzija windows 7ke sede na 700Mb CD.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

RejZoR ::

Pretiravat pa spet ni treba no...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

techfreak :) ::

Govorim o tem, da večina ljudi (vsaj pri nas) uporablja nelegalno nameščen Windows, Microsoft pa se vsaj zaenkrat še ne sekira toliko okoli tega, ker primarno služi na poslovnih uporabnikih.

@nUUb: Boot loader se ne pokvari kar tako, si že moral kaj zafrkniti.

nUUb ::

techfreak :) je izjavil:


@nUUb: Boot loader se ne pokvari kar tako, si že moral kaj zafrkniti.

Jaz imam kar navado na nekaj mesecov na novo namestit vse, ker enostavno ni stabilno. Nazadnje je bilo decembra. Pa ne klikam raznih .exe datotek :)
Hec je ravno v tem. Nekaj so me zajebavale mrežne kartice in sem restartal po nekaj časa. Sem prvo mislil da je problem trdi disk, ki je že napol crknjen.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

DOOM_er ::

nUUb če ti ni všeč pa dej gor linux :)) . Tko sm jst naredu in zdej laufam na tem :>
Robots will steal your job. But that's OK

levaky ::

Kako vam uspe? Meni sedmica lavfa po urca odkar je prišel RTM ven. Enkrat naložil in stvar teče... A se vi prov trudite zjebat sistem?

Matej

revvs ::

Indie igrice sem največ v življenju igral, FP, TP ni ravno zame, izometrično pa že bolje. Zdaj pa vprašanje če ta bundle da ali ne, čeprav me pokvarjeni arnold nagovarja da da. Čeprav to ni ravno indie, če že ima tako spektakularno reklamo, ponavadi igram igre ki redko imajo opis na straneh, prave indie ali pa emuliram kakšno stvar.

ShowDown ::

Po mojem boš s Trine-om več kot zadovoljen. :)

Mipe ::

techfreak :) je izjavil:

Govorim o tem, da večina ljudi (vsaj pri nas) uporablja nelegalno nameščen Windows, Microsoft pa se vsaj zaenkrat še ne sekira toliko okoli tega, ker primarno služi na poslovnih uporabnikih.


Velika, res velika večina jih uporablja prednaložene Windowse. Koliko pa misliš, da jih lahko prenese nelegalno verzijo, jo zapeče in zalaufa? Ne vem, če je večina OEM Windows nelegalnih, ampak dejstvo je, da ljudje ne prenašajo piratskih kopij v trumah.

Res ni potrebno stigmatizirati celega ljudstva samo zaradi enega stereotipa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

jlpktnst ::

Zakaj je ideja neumna? Ala "uberpack" iger za linux s priloženim linux. Lahko celo ubuntu pa da vse deluje s cdja in zna zhranit na usb ključ/fajl na disku.... možnosti so zanimive imo.

techfreak :) ::

Velika, res velika večina jih uporablja prednaložene Windowse.

Pri nas? Večina namiznih računalnikov je še vedno prodanih brez OEM Windowsa, razen če ga kupec kupi ob nakupu računalnika. V nasprotnem primeru pa rečejo sosedu ali sorodniku, ki se spozna na računalnike.

st0jko ::

evo. Odlično porabljenih 10$.
keks?

r0ker ::

ma daj no.. epic trailer, igre izgledajo super. i am sold.
10$ se mi zdi še premalo za taki bundle :S

ps: so kake informacije kako je šla prodaja Machinarium?

zeleni ::

@Nuub
Vec kot ocitno je, da ni problem v sistemu ampak v uporabniku ali hardwareu (cenen ram in podobno). Saj verjetno ne mislis, da firme reinstalirajo sisteme vsako leto? Jaz ga na 3 leta, ko menjam cel sistem. Doma podobno.

Igre me niso prepricale. Sicer izgledajo lustno, samo so si prevec podobne in niso moja zvrst.

opeter ::

Trine-a sem že vedno hotel igrati, ostala dva iz serije Shadowgrounds pa sta tudi fenomenalna!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Tale Frozenbyte mi je že od začetka zelo simpatičen, pravtako Jasper Kyd, ki je naredil soundtrack za Trine, sem v velike pričakovanju Trine-a 2, opažam pa da so ostali špili pravtako simpatični, saj je engine FrozenByte oz. grafika njihovih iger vizualno in prevsem barvno zelo všečna. Doniram prez zadržkov.

Phobias ::

Veš da treba to kupit :)
Thank you. We're all refreshed and challenged by your unique point of view

Mipe ::

Hmph, tisti prvi Shadowgrounds nima widescreen ne windowed načina, tako da ne paše ravno na 1920x1080... Še dobro, da Survivor to omogoča.

Imajo pa res soliden fizični pogon, ki je razviden tako v Trine kot Shadowgrounds.

McGregorSL ::

Ali imajo ti špili tudi multiplayer? npr. coop?

Zgodovina sprememb…

nodrim ::

mah Trine no :) sej je ok, samo Lost Vikings zmagajo Trine na celi črti :)

Silver ::

Haha, Lost Vikings so mel pa itak najboljšo igralnost ever!

Drugač pa po trailerju sodeč zgleda, da so kar napredoval iz pack ver.2, bo treba tudi trojko sprobat vidim. :)

veqlargh ::

Škoda da ne delajo na intel integriranih grafičnih. Za laptope pač... za zabijat čas so super.

Mipe ::

Nič se bat, sedaj bojo nove generacije integriranih, ki bodo take igre poganjale BP.

opeter ::

McGregorSL je izjavil:

Ali imajo ti špili tudi multiplayer? npr. coop?


Informacija za Shadowgrounds je tukaj:
http://shadowgroundsgame.com/new/index....

Mipe je izjavil:

Nič se bat, sedaj bojo nove generacije integriranih, ki bodo take igre poganjale BP.


Res je. Recimo na kombinaciji AMD E-350 in Radeon 6130 deluje Trine kot v sanjah (poreizkušeno na resoluciji 1366 x 768 pik)!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

nUUb ::

zeleni je izjavil:

@Nuub
Vec kot ocitno je, da ni problem v sistemu ampak v uporabniku ali hardwareu (cenen ram in podobno). Saj verjetno ne mislis, da firme reinstalirajo sisteme vsako leto? Jaz ga na 3 leta, ko menjam cel sistem. Doma podobno.

Igre me niso prepricale. Sicer izgledajo lustno, samo so si prevec podobne in niso moja zvrst.

To bo bolj verjetno, saj sem dobil 2Gb bolj leve firme.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Igre: podarim kodo (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Igre
2097387757 (899) 111111111111
»

Humble Indie Bundle #3 uspešno zaključen

Oddelek: Novice / Igre
83427 (2865) Spura
»

Naprodaj tretji Humble Indie Bundle (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5118569 (17061) rdecaluc
»

Humble Indie Bundle vol. 3

Oddelek: Novice / Igre
4010905 (9195) nUUb

Več podobnih tem