» »

HTC predstavil Sensation

HTC predstavil Sensation

engadget - Na včerajšnji prireditvi HTC ni predstavil 10-palčnega tabličnega računalnika s Honeycombom, o čemer že krožijo govorice, temveč so predstavili popolnoma svež mobilnik, ki bo v njihovem naboru Android mobilnikov predstavljal sam vrh ponudbe. Gre za HTC Sensation, ki je pravzaprav naslednik Desire HD, saj si z njim deli 4,3-palčni zaslon. A podobnosti se tukaj večinoma končajo, razen morda aluminijastega ohišja iz enega kosa, ki pa je tako ali tako postal stalnica za mnogo HTC-jevih izdelkov. V primerjavi z Desire HD ima Sensation boljši procesor, boljši zaslon, novejšo različico tako Androida kot vmesnika Sense, itd.

Procesor je zdaj dvojedrni Qualcommov Snapdragon s frekvenco 1,2 GHz, pomnilnika je 786 MB, medtem ko so pri HTC-ju končno začeli vgrajevati nekoliko več pomnilnika za shrambo podatkov, katerega je zdaj 1,5 GB (vgrajen pomnilnik je glavna hiba prvega Desireja, saj ga ima le 512 MB, katerega se izredno hitro zapolni z operacijskim sistemom, aplikacijami in drugimi podatki). LCD matrika zaslona ima ločljivost qHD oz. 960 x 540 pik (četrtina ločljivosti FullHD), nameščen operacijski sistem Android 2.3 (Gingerbread) pa je preoblečen v Sense 3.0. A brez skrbi, tudi lastniki Desire HD (in ostali člani družine Desire) bodo kmalu deležni podobne nadgradnje. Fotoaparat slike zajema z 8 milijoni točk, medtem ko je video posnet v polni HD ločljivosti tudi pri 30 sličicah na sekundo. Za boljše slikanje v temi kot fleš poskrbi par LED diod.

Sensation ima sicer zelo podobne specifikacije Evu 3D, ki je bil izdelan kot naslednik Eva 4G za ameriški Sprint. Francoski predstavnik HTC-ja je na Twitterju izjavil, da Evo 3D prihaja tudi v Evropo, a bi to znal biti kar Sensation. Specifikacije so pravilne, a mu manjka 3D prikaz vsebin na zaslonu. HTC naj bi Sensation v Evropi začel prodajati sredi maja, medtem ko naj bi prav tako v maju, točneje 9. v mesecu, začel prodajti 7-palčni tablični računalnik HTC Flyer.

43 komentarjev

Lonsarg ::

Dva top telefona prihajajočih mesecev:)
http://blog.gsmarena.com/htc-sensation-...

smash ::

a kdo ve kaj je bolje, S-LCD ali SAMOLED?

FireSnake ::

Hja, zdaj bo pa počasi treba menjat mojega HTC p3600 :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jaffa ::

SENSE se da izklopiti na HTCjih?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

gendale ::

lahko naložiš rom brez sensa
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

djordjevic ::

Ne vem, kako se zdi kaj vam, ampak meni so te +4" beštije občutno prevelike.
No grave is deep enough to keep us in chains.

MonkeyHead ::

djordjevic je izjavil:

Ne vem, kako se zdi kaj vam, ampak meni so te +4" beštije občutno prevelike.

+1.

Drugače si lastim Desire-ja unega tra prvega :P sodelavec pa ima Desire Hd pa je isto ko cigl v žepu :P.

LuGi ::

djordjevic je izjavil:

Ne vem, kako se zdi kaj vam, ampak meni so te +4" beštije občutno prevelike.


Se strinjam..tja do 4" še nekako gre.

Lonsarg je izjavil:

Dva top telefona prihajajočih mesecev:)
http://blog.gsmarena.com/htc-sensation-...


Galaxy spet "plastic fantastic" raje robusten aparat kot skripajoca cheap plastika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

PrimozR ::

Ma če ne dobimo na Desire Gingerja s Sense 3.0 bodo padale glave! Nekateri novi fičrji so zakon (nov lockscreen recimo).

djordjevic ::

Mislim, da bo spet best buy desire-s. V primerjavi z inrediblom in sensation (engadget) je prava miniatura, sicer pa verjetno ravno prav za v žep, pa še dovolj zmogljiv bo za poganjanje novotarij.
No grave is deep enough to keep us in chains.

index ::

Če maš kolko tolko normalno "moško" roko je delo z Desire HD fanatastično, sem imel tudi prvega Desireja pa sedaj moram rečt za HD-ja da prvič odkar obstajajo mobilniki zares ne rabim letet domov zvečer na računalnik da kaj naredim. Če pa bi gledo kako gre v žep pa bi se moral vrnit par let nazaj in samo klic ter sms bi mi bil dovolj. Kakor komu na koncu paše, naslednji pa bo tak Sensation, že komaj čakam :-)

djordjevic ::

Sploh ne rečem - za delo je gotovo boljši (velik zaslon ja ima svoje prednosti), toda za napisat mejl, pobrskat po spletu in še kaj pa bi bil (vsaj zame) desire-s povsem dovolj. Konec koncev se mi res ne ljubi povsod vlačiti zraven neke taške in rad fliknem telefon v žep.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Keyser Soze ::

djordjevic je izjavil:

Sploh ne rečem - za delo je gotovo boljši (velik zaslon ja ima svoje prednosti), toda za napisat mejl, pobrskat po spletu in še kaj pa bi bil (vsaj zame) desire-s povsem dovolj. Konec koncev se mi res ne ljubi povsod vlačiti zraven neke taške in rad fliknem telefon v žep.

Velik zaslon tule je dober ravno zaradi ter pisanj. Ker pomeni večjo tipkovnico. Še vedno pa bi bil sam najbolj zadovoljen z recimo 4" vsaj qHD resolucije s fizično qwertz tipkovnico. V neki normalni debelini seveda.

Ga ni čez dober taktilni feedback in dober pregled nad pisanjem.

P.S.: iPhone že kar kliče po menjavi. Če ne prej pa najkasneje ob širši splavitvi Honeycomba.
OM, F, G!

Lonsarg ::

LuGi je izjavil:


Lonsarg je izjavil:

Dva top telefona prihajajočih mesecev:)
http://blog.gsmarena.com/htc-sensation-...


Galaxy spet "plastic fantastic" raje robusten aparat kot skripajoca cheap plastika.


Čisto kapitalistični pogled na stvar. Plastika je cenejša in zato ni "kul", sam to je razlika, torej v glavah. Plastika naredi telefon lažji(ni tok pomembno) in tanjši-ZELO pomembno vsaj zame. 8.5 proti 11.3 HTC je zame ULTRA prednost. Če je zato "cheap looking" po mnenju nekaterih mi je čisto vseeno, če je bolj funkcionalna je zame plastika bolša.

Jaz sem en teden spremljal kdaj bodo specifikacije HTC Sensation in bil 90%, da bom kupil HTC, zaradi bolše Cyanogen ROM podpore, ki je pravzaprav posledica bolše kernel podpore z strani HTCja. Edini pogoj, da izberem HTC je bil da bo telefon največ 1mm debelejši od Samsunga. Malenkost slabši zaslon,baterijo,RAM, manjšiphone memory bi komot požru, debeline ne:)

Sicer če bo HTC okoli 100EUR cenejši grem še vedno na HTC:) ja ni kej tudi cena je pomembna hehe:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

IvoJan ::

Lonsarg je izjavil:

LuGi je izjavil:


Lonsarg je izjavil:

Dva top telefona prihajajočih mesecev:)
http://blog.gsmarena.com/htc-sensation-...


Galaxy spet "plastic fantastic" raje robusten aparat kot skripajoca cheap plastika.


Čisto kapitalistični pogled na stvar. Plastika je cenejša in zato ni "kul", sam to je razlika, torej v glavah. Plastika naredi telefon lažji(ni tok pomembno) in tanjši-ZELO pomembno vsaj zame. 8.5 proti 11.3 HTC je zame ULTRA prednost. Če je zato "cheap looking" po mnenju nekaterih mi je čisto vseeno, če je bolj funkcionalna je zame plastika bolša.

Jaz sem en teden spremljal kdaj bodo specifikacije HTC Sensation in bil 90%, da bom kupil HTC, zaradi bolše Cyanogen ROM podpore, ki je pravzaprav posledica bolše kernel podpore z strani HTCja. Edini pogoj, da izberem HTC je bil da bo telefon največ 1mm debelejši od Samsunga. Malenkost slabši zaslon,baterijo,RAM bi komot požru, debeline ne:)


a lahko prebereš še enkrat kake neumnosti trosiš? tebi je ULTRAMEGAFAKINGOGROMNA prednost to da je telefon 3mm(MILIMETRE!!!!!!) tanjši, čeprav na račun tega trpi kakovost izdelave ohišja in posledično bo spet telefon navaden plastičen jajc.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Lonsarg ::

Kakovost ohišja povezovat z tem ali je iz plastike ali ne je zelo neprimerno. "filing" neplastičnega ohišje je lahko slabši. Recimo kvaliteta ohija v pomenu besede kako hitro se odrajsa pa nima veliko z plastiko. Bolj z tem kak premaz je gor, moja Nokia E90 je imela ultra super kvalitetno ohišje, težko, trdno. NO1 med telefoni na trgu. Gues what? Bolj porajsanega telefona še v življenju nisem videl!
Kok se kovina hitro rajsa... KOVINA SUCKS Ne vem sicer kaj uporablja HTC, lahko da je bolše od Samsunga, ampak to ni prav nič povezano z tem da je en iz plastike in en ni, komot je samsungovo ohišje bolj kvalitetno, za to bo treba kake natančne reviewe prebrat.

Prednost je 25% tanjši telefon, naenkrat se to sliši malo več kot 3 milimetre ane? Če spustijoše še 3milimetre na 5.5mm bom pa itak orgazen doživu pa kupu tut če je Symbian gor:D
Pač štartal sem iz 21mm Nokia E90, šel na en telefon z 16mm, nato 13mm, so pač imeli vsi tipkovnico, zdaj mam dosti majhnih korakov in grem namesto na 113m na 8.5mm:)
Vsak korak mi je veliko pomenil glede žepnosti, dobro tut Sensation je tanek da ne bo pomote, kar zelo tanek, ampak zakaj ne bi še bolj če lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

bluefish ::

Vse lepo in prav, vendar bi res rad videl, da bi se posvetili baterijam, ki bi vsaj približno dohajale povečano zmogljivost. OK, saj je HTC v zadnjem času optimiziral delovanje in se nekaj pozna na avtonomiji, pa vendar to še ni to.

Lonsarg ::

Motorola ATRIX ima 1930mAh:) Sam ma pa druge razloge, zakaj zame ta telefon ne spada v TOP 2:)

PrimozR ::

Lonsarg je izjavil:

LuGi je izjavil:


Lonsarg je izjavil:

Dva top telefona prihajajočih mesecev:)
http://blog.gsmarena.com/htc-sensation-...


Galaxy spet "plastic fantastic" raje robusten aparat kot skripajoca cheap plastika.


Čisto kapitalistični pogled na stvar. Plastika je cenejša in zato ni "kul", sam to je razlika, torej v glavah. Plastika naredi telefon lažji(ni tok pomembno) in tanjši-ZELO pomembno vsaj zame. 8.5 proti 11.3 HTC je zame ULTRA prednost. Če je zato "cheap looking" po mnenju nekaterih mi je čisto vseeno, če je bolj funkcionalna je zame plastika bolša.

Jaz sem en teden spremljal kdaj bodo specifikacije HTC Sensation in bil 90%, da bom kupil HTC, zaradi bolše Cyanogen ROM podpore, ki je pravzaprav posledica bolše kernel podpore z strani HTCja. Edini pogoj, da izberem HTC je bil da bo telefon največ 1mm debelejši od Samsunga. Malenkost slabši zaslon,baterijo,RAM, manjšiphone memory bi komot požru, debeline ne:)

Sicer če bo HTC okoli 100EUR cenejši grem še vedno na HTC:) ja ni kej tudi cena je pomembna hehe:)

Res? Plastika po defaultu naredi telefon tanjši? A sploh veš koliko plastičnih telefonov je konkretno debelejših od aluminijaste konkurence?

EDIT: IMO brezglavi beg k tankosti ni pretirano pameten, zagotovo obstaja neka optimalna debelina, ki ti da prednosti pri trdnosti samega aparata (Galaxy S se bo brez kake hude čarovnije pri razvoju ohišja/okvirja bolj zvijal, kot sensation), itak pa tanjšaje debeline pomeni, da nam bodo telefoni nekoč rezali prste... Po pravici povednao me 12 mm pri Desire prav nič ne moti, prej bi bil lahko malenkost debelejši,d a bi lepše sedel v roko (zadeva je že hudo ploščata zaradi velikih ostalih dveh dimenzij).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Lonsarg ::

Zakaj pretirano, ker ne znaš malo futuristično razmišljat?:)
Čez 50 let bo mobitel v bistvu epapir z čipom.

PrimozR ::

Mobitel je zaenkrat treba še držati v roki. Zakaj pa misliš da volan avtomobila in belanca kolesa nimata debeline kulija?

Lonsarg ::

Aja časopisa ne moreš v rokah držat ker je tanek? Svašta kake ideje mate, da je stvar kar pretanka. Pa rečte pač, da je tebi vseeno za debelino, saj je stvar subjektivna, jaz sem zraven zelo očitno prilimal besedo "meni" Ne pa da rečeš, da je stvar pretanka za uporabo, kire izjave za smejat:P

Meni je pri Sensation to zelo všeč, da je bolj wide screen, bolj paše na mobitel formate. 1.77 ima Sensation, Galaxy pa 1.66, jaz bi kvečjemu še bolj wide kot Sensation rad videl kdaj na kakem prihodnjem mobitelu. Da ne omenjam iPhone skoraj kvadratast zaslon, ne vem kakšno vizijo so imeli takrat, da bodo mobiteli v prihodnost, meni je jasno, da bo kmalu 95-100% sprednje površine ekran, Apple pa tega ne more narediti, ker je tak format izbral in se fiksiral nanj, da bi ultra grdo zgledalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

PrimozR ::

Ker po časopisu pa res tacaš s prsti in tako upravljaš z njim, kajne?

Mešaš jabolka in hruške.

Lonsarg ::

"8.5mm je pretenko za mobitel"
To izjavo bom shranu in ti jo pokazu čez 5 let HAHA.

"večje od 19inch je preveliko za ekran" "1GB rama bo vedno dovolj" itd.

Jao, a lohk zdej rečem jest iPhone 4 ima preveliko resolucijo? Al pa še kakšno tako cvetko.

smash ::

evo, kako bi lahko zgledala prihodnost...mogoče nekaj tudi o debelini naprav :)

sgdjkdlsugi4 ::

PrimozR je izjavil:

Ma če ne dobimo na Desire Gingerja s Sense 3.0 bodo padale glave! Nekateri novi fičrji so zakon (nov lockscreen recimo).


Na Desire ne bo novega Sense-a, ker ne pase na sistemsko particijo. Bo pa 2.3.3.

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Verjetno bo možno naložiti costum ROM z 3.0....

PrimozR ::

Lonsarg je izjavil:

"8.5mm je pretenko za mobitel"
To izjavo bom shranu in ti jo pokazu čez 5 let HAHA.

"večje od 19inch je preveliko za ekran" "1GB rama bo vedno dovolj" itd.

Jao, a lohk zdej rečem jest iPhone 4 ima preveliko resolucijo? Al pa še kakšno tako cvetko.

Kje sem pa rekel "8.5mm je pretenko za mobitel" ? Točno tega nisem rekel. Za manjši telefon bi bilo kul. Pri 4+ colarju je pa res počasi že občutek, da v roki držiš upogibljiv list papirja.

Seveda je lahko tudi tako tanek telefon narejen primerno, ključ je v oblikovanju robov.

Pa spet mešaš jabolka in hruške. RAM-a nikoli ni dovolj. Col na desktop displeju takisto ne. Ko pa pridemo do ergonomije, prek človekovih fizičnih lastnosti ne moremo. Višja ločljivost na enako velikem zaslonu ni nujno kul, če se temu ne prilagodijo še grafični elementi - če so premajhni, bodo neberljivi. Prekomerna tankost oteži rokovanje s telefonom. itd. itd.

c00L3r ::

Imam originalnega Desire, ki ima 2 velika problema.
1.) Pomakanje prostora (se da rešit z root in a2sd+)
2.) Slaba baterija/prevelika poraba

Kot je že rekel blueFish, se bodo morali proizvajalci malo bolj posvetit baterijam. Nesprejemljivo je, da mi telefon ob vklopljeni EDGE povezavi in sinhronizaciji zdrži max 2 dni. Ponavadi pa manj.

Če vem, da bom drugi dan malo bolj rabil telefon, ga moram dat obvezno polnit.

Sensation, Desire S/Z/HD vsi so zanimivi. A menjat ne mislim, dokler ne zrihtajo baterij. Sicer pa zgleda zelo lično ta Sensation :)

Lonsarg ::

Tvoj point je bil, kako je 8.5 debelina pri Galaxy napravm 11.3 pri Sensation slabost za Galaxy, da je 8.5 že pretenko da bi bilo udobno. Absurd.

Ko bo imel čez 5 let X telefon debelino 8.5 Y pa 5, pa boš rekel, kako je 8.5 lih super 5 pa pretanko, to je bil pa moj point. In podobna zgudba pri 3mm napravm 5 mm.

@c00l3r ja baterija je res kar problem, ampak krivo je nič drugega kot tehnologija baterij, da še ni ponudila kej bolšega, proizvajalci telefona nimajo tok dosti pri temu. Ampak sej dnevno poljenje je čisto normalno, ko se privadiš. Ko sem polnil na recimo 5 dni sem vedno pozabil dat polnit, zdaj ko pa redno vsak dan pa je pač redno vsak dan. Zelo funkcionalno:)
Pravzaprav dam polnit tudi če je še nad 50%, ker pač moram vklopit za nočni profil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

PrimozR ::

SUper, ker druge izbire ne bo.

c00l3r stesitraj Juice Defender.

gendale ::

takoj bi lahko imeli močnejše baterije, če bi se sprijaznili s težjimi in debelejšimi telefoni
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

djordjevic ::

Pogledal kratko predstavitev sensationa. Močno lajkam, kako so spolirali sense. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

Tut na tem področju bi se dalo še kaj narediti najbrž ja, na sami velikosti baterij, ki so zdaj v bistvu prav male, glede na cel telefon. Če bi telefon odebelili za 3mm bi rekel po filingu, da bi podvojili baterijo, sam baterija bi bla zlo čudne oblike, ker bi morala biti velikosti celega telefona, da po celi ploščini doda, bohved, če je to izvedljivo. 3000mAh se sliši fajn:) Čeprav laični del kupcev bohved če bi padel na ta podatek..

LuGi ::

Oh kako rad bi se izognil Samsungu..> SGS 1 ;((

Ampak tole http://www.engadget.com/2011/04/13/gala... 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

PrimozR ::

Lonsarg je izjavil:

Tut na tem področju bi se dalo še kaj narediti najbrž ja, na sami velikosti baterij, ki so zdaj v bistvu prav male, glede na cel telefon. Če bi telefon odebelili za 3mm bi rekel po filingu, da bi podvojili baterijo, sam baterija bi bla zlo čudne oblike, ker bi morala biti velikosti celega telefona, da po celi ploščini doda, bohved, če je to izvedljivo. 3000mAh se sliši fajn:) Čeprav laični del kupcev bohved če bi padel na ta podatek..

Ne vem zakaj vsi sanjate o tej nepravilni obliki telefona... Pač odebeliš telefon in komponente zabašeš v manjšo površino, ki je po volumnu še vedno enaka, ker je višja. Za baterijo tako dobiš večjo površino. Čeprav verjetno je potem že problem PCB, ker bi moral morda biti sestavljen iz več nivojev (par fizičnih tiskanin recimo).

matejdro ::

Lonsarg je izjavil:

@c00l3r ja baterija je res kar problem, ampak krivo je nič drugega kot tehnologija baterij, da še ni ponudila kej bolšega, proizvajalci telefona nimajo tok dosti pri temu. Ampak sej dnevno poljenje je čisto normalno, ko se privadiš. Ko sem polnil na recimo 5 dni sem vedno pozabil dat polnit, zdaj ko pa redno vsak dan pa je pač redno vsak dan. Zelo funkcionalno:)
Pravzaprav dam polnit tudi če je še nad 50%, ker pač moram vklopit za nočni profil.


A nismo že videli en kup novic "revolucionarnih" baterij, ki so obljubljale nevem kakšne izboljšave, potem je vse skupaj izginilo? Tehnologija je na voljo, samo nihče je ne uporablja. Če bi kakšen proizvajalec vložil denar v razvoj novih baterij, bi zagotovo uspeli spraviti kakšno novo baterijo na trg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

Lonsarg ::

Sej tiste novice o revolucionarnih baterijah niso samo larifari, no delno. Gre za to, da tiste baterije stanejo lahko tudi 10000EUR za en sam mobitel, pol je pa malce bolj logično, zakaj boljših baterij ne uporabljamo. Treba kake mini jedrske baterije naredit:D

IvoJan ::

Lonsarg je izjavil:

Sej tiste novice o revolucionarnih baterijah niso samo larifari, no delno. Gre za to, da tiste baterije stanejo lahko tudi 10000EUR za en sam mobitel, pol je pa malce bolj logično, zakaj boljših baterij ne uporabljamo. Treba kake mini jedrske baterije naredit:D

valda :D ti pade telefon po tleh pa gre pol slovenije v k**** :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PrimozR ::

Tiste baterije so razvite, nato pa piljenje in dodaten razvoj traja še nekaj let. In ker je bila ta baterija revolucionarna pred tremi leti, en teden pred njo je prišla ena malo manj revolucionarna novost, en tedne za njo pa še ena malo bolj, je razvoj linearen. Danes imaš v AA baterija dobrih 3000 mAh. Pred 5-10 leti jih nisi imel niti 2000, bolj ~1600 mAh. Torej kapaciteta na volumen se je v nekaj letih podvojila.

DeeJay ::

glede, da je že na voljo, ga kdo ima? Da mal pove pluse in minuse

tone ::

DeeJay oz. kdorkoli, ki ga nakup zanima:
pred nakupom poskusite preveriti že v trgovini najmanj zvok pogovorov in videoposnetkov, ker se zna zgoditi, da boste izjemno razočarani za tako visoko ceno. Eno veliko razočaranje pa je tudi servis...

bauci ::

Imam ga že tri mesece in mešani občutki. Dva problema: prekinja pogovore - sredi pogovora prekine vezo (včasih enkrat na dan včasih enkrat na teden - ni nekega pametnega razloga) in baterija se zelo čudno obnaša. Telefon uporabljam samo za pogovore in pregled e-pošte (nobenih igric, muske, video, ...). Včasih baterija zdrži cel dan ali dan in pol, občasno pa je baterija prazna po nekaj urah. Z nespremenjenimi nastavitvami se je že cca 10x zgodilo, da sem baterijo napolnil zvečer, zjutraj je bil telefon mrtev.
Klical na servis - katastrofa. Do serviserjev ne moreš, ker kao nimajo telefona in te ne morejo prevezati. Na prvo e-pošto so odgovorili po dobrem tednu dni, na drugo pa še po mesecu dni ni odgovora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549433 (7374) krneki0001
»

HTC predstavil Sensation

Oddelek: Novice / Android
4312302 (8427) bauci
»

Sense 3.0 na voljo le za peščico naprav

Oddelek: Novice / Android
328863 (6736) JayKay
»

HTC pripravlja svoj tablični računalnik

Oddelek: Novice / Android
94651 (3697) igor0203
»

HTC-jeva družina Desire po novem s tremi člani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6115034 (13386) PrimozR

Več podobnih tem