» »

Sharecash v Mediafire (ali kakšen drug)

Sharecash v Mediafire (ali kakšen drug)

Mozi 111 ::

Oprostite, če sem tole napisal v napačen forum, ker nimam pojma v katerega bi to pasalo.
Moj problem je, da bi rad iz Sharecash-a downloadal 3 text datoteke (0.06 KB vsaka) in bi rabil končati anketo. Pri vsaki anketi pa te prosijo za telefonsko številko in poslati bi moral SMS tega pa res nočem. Ali ima kdo Sharecash Premium account ali pa pozna pot, kako downloadati brez izpolnjevanja anket. Na internetu (google, youtube) sem že našel veliko programov ampak vedno se zgodi nekaj od tega:
- Antivirus mi najde virus
- Program ne dela
- Link do programa pripelje do strani Sharecash
Probal sem že z HotSpot Shield-om ampak, ker ga ljudje na internetu ne hvalijo in ker mi vedno javi napako, sem ga potem zbrisal in nekim drugim programom, ki bi me povezal na ameriški proxy pa tudi ni delalo (dobil sem ameriške ankete ampak mi je kasneje izpisalo, da ni namenjeno moji državi).
Prosim, da mi, če poznate kakšen program ali če imate premium account, pomagate.
Če ima kdo premium account mu bom kasneje poslal linke do datotek, da mi jih downloada in uploada na zastonj stran (Mediafire, itd.).
Hvala za pomoč.

Mozi 111 ::

Prosim premaknite v prvi forum?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8815325 (3440) Doew
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915759 (7011) ziga1990
»

Zevera multihoster (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
729228 (5415) hdx
»

Prenos zadnjih verzij programov

Oddelek: Programska oprema
61380 (1267) Karlos
»

megaupload acc

Oddelek: Pomoč in nasveti
71113 (961) jan01

Več podobnih tem