» »

megaupload acc

megaupload acc

k3NzO ::

hey,

ima mogoče kdo Premium akaunt pri MegaUpload za posodit. Nujno bi moral Dnl nekaj mixov. Kdor ima itak pozna v čem je problem če nimaš premium akaunta...

javi na pm prosim

kixs ::

SAMO za Firefox!

Instaliraj Addon, nato pojdi na tisto Megaupload stran in vklopi ta Addon preko Tools Menija -> Megaupload 3 -> Enabled

To je to :D

neres ::

kix97: on sprašuje po nečem drugem.

Sicer pa se tisto stvar (zaobiti Toolbar) da narediti tudi v Operi, brez nobenih pluginov... greš do cookija omenjene strani in spremeniš parametre:


Za Premium account pa ni druge kot da ti nekdo posodi oz. kupiš sam...

k3NzO ::

poznam ta toolbar in firefox dodatek. ampak še zmeraj je omejeno. Rabim nekoga, ki bi mi lahko posodil premium akaunt, ker je kr nekaj zadeve za prenest in ne bi rad sedel cel dan za pcjem :S

vseeno hvala vama za odgovor....

jan01 ::

Imaš dodatek za firefox, a na mozillini strani je zastarela, nedelujoča verzija. Najnovejši najdeš na http://pbreak.byethost2.com/megaupload/

Imaš razne programme, ki znajo automatsko downloadati(prepoznajo kodo). Imajo tudi funkcijo reconnect oz poženejo željeno skripto(če imaš router si narediš bat za curl)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

k3NzO ::

jan01j, vse lepo in prav, ampak ko hočeš prenest več fajlov ne gre več. čakat moreš za vsak file 45s, nato pa ne gre prenest, ker je nek limit kot vidim. zato pa sprašujem če ima kdo premium akaunt za posodit :(

kixs ::

Ko sem kaj potreboval, je tisti Firefox addon vedno deloval. Se vedno moras pocakat 45sekund, potem pa vlece ;)

jan01 ::

Kot sem rekel imaš ene pametne download programe(pogooglaj, ker ni ravno legalno), ki znajo sami automatsko downloadati


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38788741 (1142) Kurzweil
»

"youtube downloader" kateri?

Oddelek: Pomoč in nasveti
238382 (2362) bemfa
»

kako film, ki se predvaja v brskalnuki prenesti na disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6717722 (10739) SLO_Matej
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23572323 (61488) opeter
»

Majhna razlika med linuxom (ubuntu) ter Windowsom

Oddelek: Operacijski sistemi
8890 (802) Jst

Več podobnih tem