» »

Novoletna lokacija?

Novoletna lokacija?

ChiefThunder ::

Zdravo!

S kolegom se spravljava organizirat "veseli december" za zadnjih par dni tega leta, pa rabiva primerno lokacijo. Vsak s svojo deklico, pa nekak še 10 folka. Najboljš bi bil kakšen apratma, bungalov ali kaj podobnega. Zato sprašujem vas, če imate kakšne uporabne informacije glede tega oz. kam naj se obrnem, svoje izkušnje... karkol.

Pa še kakšen vaš predlog ali alternativa je dobrodošla. :)

lp in hvala.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mercier ::

Alternativa?

Da se naspiš ko človk. :D (po celem letu buljenja v monitor se bi najbž prileglo)

Izkušnje
Če hočem kaj bolj "intimnega" - je rezervirano, če hočem maso raje - me zebe ko cucka.

Mogoče se bom šel "alternativo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Misty ::

Najcenej varianta je kakšen apartma prek firme, pogoj je, da maš koga v firmi seveda, ki ti to zrihta. Drugač pa Salomonov oglasnik, maš notr tud ene par ponudb. Vse je odvisno kolk si prpravlen razkirat $$.

yabadak ::

Pozdravljen romantik!
Mislim, da si kar malce prepozen.Toda nič hudega.Mi smo se sicer pred enim mesecem menili preko zveze turističnih kmetij slovenije in nam je uspelo dobiti eno za novo leto.:D zveze turističnih kmetij:)
Torej vso srečo!
Poletje je toplo in zima je hladna

bobby ::

mi bomo šli v sredini decembra v Porentov dom v Kranjski gori. komplet dom bomo mel zase ker takrat glih ne bo nobenih gostov. ampak to bomo mel sam od petka do nedelje. ti bi pa po vsej verjetnosti glih za novo leto (30.12-1.1.). pozanimaj se. mi smo si zrihtal za full pocen (6čukov s prevozom vred+zajtrk in kosilo ali večerjo).

samo predlog,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo leto za dva

Oddelek: Loža
61241 (848) Massacra
»

Ideje za družinske izlete in druge aktivnosti z malčki

Oddelek: Loža
172659 (2336) Unknown_001
»

Razlika PORABE med GASTRO in gospodinjskim zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
171988 (1601) d4vid
»

Domači sladki muškat

Oddelek: Loža
3610101 (7062) jizzer
»

Piknik prostor v bliznji okolici ljublane

Oddelek: Loža
158261 (6149) KruceFix

Več podobnih tem