» »

Piknik prostor v bliznji okolici ljublane

Piknik prostor v bliznji okolici ljublane

hamax ::

mogoce kdo pozna ksn fajn piknik plac v blizini ljubljane?
to bo razredni piknik, zato more bit predvsen pocen.
recimo tko da ma ene 3 klopce pa prostor, kjer lahko pecs.

hvala za odgovore

Freezy ::

Hmmmm... ob Nemški cesti maš en plac, mi rečemo kar Pr brunarci. Maš pa vse od tenis igrišča do nudl plaže.

murphyboy11 ::

Ja no pri brunarici med nemško in savo maš ogromno placa klopce mize ..... za piknik moraš pa zgodaj priti ker je drugače vse zasedeno...

murphyboy11 ::

aja pri brunarici se pa reče zato ker je tam dejansko brunarica .

hamax ::

ok tnx za to :D

bom su pogledat kako zgleda, pa se bomo zagrebl :)

no pa med tednom mamo pomoje kej vec sans.

dolenska ::

mi smo mel tm piknik in je kr fajn. tenis lahko spilas..pa pečeš...
sicer je pa naprej od tm se ena brunarca k je pa bolj mir.

SkIDiver ::

Da malce obudim temo. Iščem piknik prostor v okolici Ljubljane za zaključeno družbo, ki šteje med 25 in 40 ljudi.
Išče se prostor, ki ima pokrit prostor kjer se lahko izvede piknik v primeru dežja, elektriko s hladilnikom, vodo, sanitarijami in parkirnim prostorom.

PS: Lahko gre tudi za gasilski dom, lovski dom, ribiški dom, ... itd. Starostno območje udeležencev piknika je od par let do 45.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

bajsibajsi ::

http://www.piknias.si/

Strehe drugace nimajo ravno velike. Tako da v primeru dezja ni zelo primerno za vecje stevilo ljudi. Ostalo od nastetega imajo pa urejeno. Za pijaco, hrano in musko komot poskrbis sam.

SkIDiver ::

Mislim, da nimajo več prostega termina, ki jih imam na voljo. Ravno tako ne v Dragomlju ne, kjer je zaprt toplar z umetnim ribnikom.

MIHAc27 ::

Iški Vintgar?

Drugače pa:
http://www.pikniki.si/Piknik+lokacije?r...

harvey ::

Recimo malo vzhodnega dela Ljubljane Turistična kmetija Lazar, Gostilna pri Peclju,
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

SkIDiver ::

MIHAc27 hvala za idejo, vendar Iški vintgar ne pride v poštev zaradi samega prostora. Spletno stran pa sem tudi že presurfal celo in preklical kar je blo interesantnega.

k4harvey najlepša hvala za informacije. Bom poklical.

IvoJan ::

mi smo enkrat imeli piknik malo naprej od Dolgega mosta v eni lovski koči blizu zavetišča Gmajnice. Se splača pozanimat ker imaš veliko prostora, privat parking, v koči je dosti prostora, in tudi vzunaj pod streho.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

SkIDiver ::

tKBurek imaš mogoče kakšen kontakt? Sliši se idealno.

EDIT: Našel! Hvala ti za tole!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Mavrik ::

Fatje, držmo se teme prosim :)
The truth is rarely pure and never simple.

KruceFix ::

Zdravo!

Da še jaz malo osvežim temo ...

Mogoče kdo pozna v Ljubljani oz. smer Domžale - Kamnik, kakšno brunarico, topler (karkoli) za rezervacijo (+ nočitev). Namreč rabimo za "razredni" piknik. Lahko je zraven kakšno igrišče ni pa nujno. Bolj nam je važno, da je prostor odmaknjen + da je cenovno ugoden ..

Na spletnih straneh sem pregledal vse, imajo pa vse nekakšne animacije, nam pa se gre da dobimo samo prostor (žar, wc-ji, prostor za spanje,..)saj bomo že sami poskrbeli da nam nič nebo manjkalo!

Hvala za vse informacije!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koča/hiša za žurko GORENJSKA

Oddelek: Loža
53119 (2485) rokp
»

Prostor za piknik

Oddelek: Loža
143583 (2411) Bezukhoff
»

Piknik plac blizu LJ

Oddelek: Loža
83907 (3716) Highlag

Več podobnih tem