» »

Google mail

Google mail

IceBoX ::

Danes hočem odpreti mail in sporočilo:
V vašem računu smo zaznali nenavadno dejavnost. Če želite nemudoma obnoviti dostop do računa, vnesite telefonsko številko spodaj.

Včeraj zvečer je še vse normalno delalo, zdaj pa je "nenevadna dejavnost". Ali res ne obstaja drugi način kot to kar mi priporoča (Google mi pošlje kodo na mobilni telefon).
Huh...

amigo_no1 ::

Ne moreš obnoviti dostop preko Security question ali drugega maila ?

Če te tako skrbi kupi predplačniško kartico za 5 E.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

zee ::

Vdrli so ti v email. Podobno se je naredilo meni pred casom. Stori tako, kot ti predlagal Google, nato pa si obvezno zamenjaj geslo s cim dolgim in zapletenim.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

IceBoX ::

Ne, drugih možnosti nimam.


Možnosti preverjanja
Kratko sporočilo
Google bo na vaš mobilni telefon poslal kratko sporočilo s kodo za preverjanje.
Glasovni klic
Google vam bo prek samodejnega glasovnega klica poslal kodo za preverjanje.

Pa kdo bi meni v mail vdrl? Prav nič pametnega ni gor, je bolj sekundaren e-naslov.
Huh...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IceBoX ()

IceBoX ::

Ja, res so mi vdrli v mail. Imam tudi IP tistega ki mi je vdrl. Izvira pa iz španije. Ali se da kaj glede tega narediti
Huh...

gslo ::

ja, zamenjat geslo in pogledat kakšno sranje vse se potika po tvojem računalniku. simple.

IceBoX ::

Geslo sem zamenjal. Sranja na računalniku pa sigurno nimam
Huh...

_marc_ ::

Tudi meni se je pojavilo to opozorilo!!! Si dal svojo tel. številko ali si uredil kako drugače?

IceBoX ::

Številko sem dal, dobil sms sporočilo s kodo in to kodo vpisal. Potem ko sem gledal iz katerih IP so bile prijave, sem videl da je bila prijava iz Španije. Še geslo sem moral zamenjati in me je spustilo naprej. Še vedno pa ne vem, kje so meni dobili geslo. Windowsi nimajo virusa, so originalni, nikjer drugje se nisem prijavljal, četudi sem se, sem zbrisal podatke :|
Huh...

amigo_no1 ::

Keylogger v Španiji ?

IceBoX ::

Nope :)
Huh...

kazzap ::

IceBoX je izjavil:

Številko sem dal, dobil sms sporočilo s kodo in to kodo vpisal. Potem ko sem gledal iz katerih IP so bile prijave, sem videl da je bila prijava iz Španije. Še geslo sem moral zamenjati in me je spustilo naprej. Še vedno pa ne vem, kje so meni dobili geslo. Windowsi nimajo virusa, so originalni, nikjer drugje se nisem prijavljal, četudi sem se, sem zbrisal podatke :|


ojla,
meni se je isto zgodilo, pa me zanima kako pogledam iz katerih ipjev so bile prijave?
Hvala

amigo_no1 ::

Spodaj desno boš (na glavni gmail strani) našel "Details" povezavo.

IceBoX ::

Odpreš gmail in prav spodaj desno imaš povezavo "podrobnosti". Tam imaš vse prijave
Huh...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v gmail nujno prosim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3710020 (7472) Phantomeye
»

Gmail - obvestilo po sms

Oddelek: Omrežja in internet
266706 (4723) wiwa
»

Vdori v e-mail account

Oddelek: Pomoč in nasveti
142739 (2343) solatko
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420145 (18902) Joze_K
»

Gmail opozorilo

Oddelek: Pomoč in nasveti
131786 (1075) luka46

Več podobnih tem