» »

Prvi dan skoraj 7 milijonov prenosov Firefox 4

Prvi dan skoraj 7 milijonov prenosov Firefox 4

Slo-Tech - Včeraj splavljeni Mozilla Firefox 4 je v prvih 24 urah dosegel skoraj 7 milijonov prenosov, trenutno je pa že krepko čez osmi milijon, po stopnji približno osem tisoč prenosov na minuto. Natančne statistike lahko spremljate na namenski strani. Večina prenosov, kot ponavadi, prihaja iz Evrope (45%), sledita ji Severna Amerika z 25% in Azija z 20%.

To ni malo, sploh v primerjavi z Internet Explorer 9ko, ki naj bi prvi dan dosegel 2.3 milijona prenosov, kar trikrat manj.



Rekorder za zdaj ostaja različica 3, ki jo je dan po objavi (18. junij 2008) imelo že čez 8 milijonov ljudi. Vmesno izdajo Firefox 3.5 (30. junij 2009) je preneslo okoli 4 milijona ljudi, kakšen mesec po tem pa je skupno število prenosov vseh Firefoxov že preseglo eno milijardo.

60 komentarjev

«
1
2

worf ::

vprašanje koliko ljudi bo dejansko obdržalo firefox na svojem računalniku....

haiku ::

worf je izjavil:

vprašanje koliko ljudi bo dejansko obdržalo firefox na svojem računalniku....

Evropa je znana po najvišji uporabi brskalnika Firefox, tako da bo brskalnik verjetno obdržalo kar veliko ljudi.8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

roCkY ::

worf je izjavil:

vprašanje koliko ljudi bo dejansko obdržalo firefox na svojem računalniku....

Pomoje kar dosti. Trenutno je kot vedno ob novi različici malo luknjasto pri dodatkih. A v par tednih se ponavadi vsi pojavijo. Velika večina pa je že v akciji. Dodatki so pač tisto, ki vsaj kar se mene tiče podpirajo FF v treh vogalih.
Nekaj drobnajij, ki ne špilajo je vedno. Nekaj zadev, ki si jih navajen in so spremenjene pri vsaki nadgradnji moti kak teden...
Prejšnič sem menjal po dobrem mesecu. Sedaj so vsi računalniki že nadgrajeni.

AngelOfDeath ::

haiku je izjavil:

worf je izjavil:

vprašanje koliko ljudi bo dejansko obdržalo firefox na svojem računalniku....

Evropa je znana po najvišji uporabi brskalnika Firefox, tako da bo brskalnik verjetno obdržalo kar veliko ljudi.8-)



Jaz sem ga že dol vrgel in prešaltal na zadnjo verzijo 3.6.* Tole štirkasto hroščato zadevo naj kar obdržijo.
edit: Slovnica

r0ker ::

Facts:
Večina sploh ne ve, da kaj druga kot IE in FF sploh obstaja.
.Večina misli, da je IE samo en in nebo nikoli boljši:
..Večina, ki FF uporablja ve, da je zelo počasen in hroščat:
...Večina teh 8ih miljonov si je FF posodobila zato, ker je bila prejšnja verzija zelo slaba:
....Večina teh 8ih miljonov vidi, da je najnovejša verzija spremenila izgled, hitrosti pa ne veliko;
....Marsikateri od teh 8ih miljonov je najnovejšo verzijo FF izbrisal in si naložil starejšo verzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0ker ()

smash ::

r0ker je izjavil:

Facts:
Večina sploh ne ve, da kaj druga kot IE in FF sploh obstaja.
.Večina misli, da je IE samo en in nebo nikoli boljši:
..Večina, ki FF uporablja ve, da je zelo počasen in hroščat:
...Večina teh 8ih miljonov si je FF posodobila zato, ker je bila prejšnja verzija zelo slaba:
....Večina teh 8ih miljonov vidi, da je najnovejša verzija spremenila izgled, hitrosti pa ne veliko;
....Marsikateri od teh 8ih miljonov je najnovejšo verzijo FF izbrisal in si naložil starejšo verzijo.


glede hitrosti se ne strinjam, meni štirica veliko hitreje odpre kot trojka, vendar še vedno počasneje od chromea - torej ostajam na chromeu

ne vem, kako lahko daje ven produkt, ki zaostaja za vodilnim browserjem...morali bi ga preseči, ne pa mu slediti, saj to je ja logično

Mipe ::

Tech2k ::

Mah usi to hitrost omenjajo, men ja važno kot developer da podpira standarde kar oglejte si to stran v ff4 in v chromu!

slawc ::

Prezgodaj so ga dali ven. Prva stran, ki sem jo odprl je pokazala, da ima buge. V prejšni verziji je delalo ok.

*sigh*
LP, Slawc

antonija ::

Meni se pa 4ka zdi kar ornk hitrejsa, sploh zagon in prikaz java strani. UI sem si pa nastimal nazaj na "klasicnega", ker tele tanovi poneumljeni UIji od chrome-a mi niso nikol bli vsec.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

subby ::

še šest ur do konca drugega dneva, in je prenosov že več kot prvi dan

Mipe ::

Da se ve, uporabljam tako Chrome kot FF4. FF4 predvsem za ogledovanje in razvoj strani, Chrome pa za Javascript intenzivne aplikacije.

Preferiram FF4, ker Chrome mi enostavno ne leži... FF4 ima mnogo bolje urejeno iskanje v naslovni vrstici, pa še takoj prikaže rezultate, npr. v Chrome vtipkam "jaz" in mi prikaže kup nesmiselnih rezultatov, medtem ko FF4 takoj ve, kaj hočem - english.aljazeera.net.

Pa tudi Chromovo "zbiranje podatkov" mi ne diši preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

McGregorSL ::

Glede hitrosti: večini ljudi "dol visi" za hitrost. Veliko ljudi ima tut slabše računalnike kjer vsi brskalniki lahko delajo počasi.

Razen izgleda nisem opazil posebne razlike. Če pa se kaj odpre 1s kasnej je pa zame dost zanemarljivo. Tko da hitrostne primerjave med FF,IE,Chrome ipd. so zame brezpredmetne.

Men je FF všeč po izgledu in po funkcionalnosti.

Pri FF4 pa me trenutno edino moti ker so fonti pri meniju čudno blurani ...

RejZoR ::

r0ker je izjavil:

Facts:
Večina sploh ne ve, da kaj druga kot IE in FF sploh obstaja.
.Večina misli, da je IE samo en in nebo nikoli boljši:
..Večina, ki FF uporablja ve, da je zelo počasen in hroščat:
...Večina teh 8ih miljonov si je FF posodobila zato, ker je bila prejšnja verzija zelo slaba:
....Večina teh 8ih miljonov vidi, da je najnovejša verzija spremenila izgled, hitrosti pa ne veliko;
....Marsikateri od teh 8ih miljonov je najnovejšo verzijo FF izbrisal in si naložil starejšo verzijo.


Sorry sam tolk neumnosti v enem postu pa že zeloooo dolgo nisem videl. In da te še popravim...

Večina sploh ne ve, da kaj druga kot IE sploh obstaja.
.Večina ima piratska Polkna in sistema sploh ne posodabljajo ker se bojijo da bo vse crknilo zaradi updejta.
..Večina, ki FF uporablja ve, da je zelo razširljiv preko addons-ov in da enostavno deluje kot se zagre
...Večina teh 8ih miljonov si je FF posodobila zato, ker je verzija 4 pač superiorna starim verzijam. Le zakaj potem ne bi nadgradil lol...
....Večina teh 8ih miljonov vidi, da je najnovejša verzija spremenila izgled in malo tudi hitrost. Se vsaj ne bahajo s tem kolk razturajo v JS, ki je za končne uporabnike večinoma povsem nepomemben podatek.
.....Marsikateri od teh 8ih miljonov je najnovejšo verzijo FF izbrisal in si naložil starejšo verzijo samo ker slučajno še ni posodobljen nek addon, ki ga nujno potrebujejo. Ko bo, bojo šli na FF4.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

energetik ::

Mene opozori, da OpenDownload ni podprt v štirki. Kakšna dobra alternativa temi Add-onu?

VidKo ::

http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

joebanana ::

McGregorSL je izjavil:

Glede hitrosti: večini ljudi "dol visi" za hitrost. Veliko ljudi ima tut slabše računalnike kjer vsi brskalniki lahko delajo počasi.

Razen izgleda nisem opazil posebne razlike. Če pa se kaj odpre 1s kasnej je pa zame dost zanemarljivo. Tko da hitrostne primerjave med FF,IE,Chrome ipd. so zame brezpredmetne.

Men je FF všeč po izgledu in po funkcionalnosti.

Pri FF4 pa me trenutno edino moti ker so fonti pri meniju čudno blurani ...


To se pa zelo motiš. Se spomnm k mi je užgala strela pa skurla moj 2,5 GHz komp. En teden sem 800 Mhz uporablu. Morm rečt da edini browser takrat, ki je dokaj tekoče delal je bil chrome. Starejši kot je komp bolj se pozna hitrost optimiziranost browserjev. Tako da je hitrost FF4 več kot dobrodošla. In moram rečt da so se pri mozili izkazali.

FireSnake ::

r0ker je izjavil:

Facts:
Večina sploh ne ve, da kaj druga kot IE in FF sploh obstaja.
.Večina misli, da je IE samo en in nebo nikoli boljši:
..Večina, ki FF uporablja ve, da je zelo počasen in hroščat:
...Večina teh 8ih miljonov si je FF posodobila zato, ker je bila prejšnja verzija zelo slaba:
....Večina teh 8ih miljonov vidi, da je najnovejša verzija spremenila izgled, hitrosti pa ne veliko;
....Marsikateri od teh 8ih miljonov je najnovejšo verzijo FF izbrisal in si naložil starejšo verzijo.


Malo si poglej, kaj ti je Rejzor napisal .... se pa strinjam z njim, da toliko neumnosti v enem postu nekdo že težko zaobjame.
Tebi je ratalo! Čestitke!

In ti si upaš govoriti o dejstvih? Lahko se samo na glas krohočemo! :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

energetik ::

VidKo je izjavil:

OpenDownload2 ali OpenDownload (fixed) perhaps?

Uf, hvala.

EDIT: evo, že pišem s štirke. Nobenih težav, posodobilo v 20 sek. Prav tako nobenih težav s pisavo, enaka kot prej. Na prvi pogled se mi zdi brskanje hitrejše. Skratka zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

FireSnake ::

energetik: da je le ratalo ;)

Nečesa ne morem razumeti, jaz zadevo uporabljam vsak dan in skoraj cel dan, pa nimam nobenih problemov. Če bi bila zadeva tako bugasta, kot nekateri (poznavalci?) trdijo bi jaz zagotovo tudi imel težave, pa jih, glej no glej, nimam.

A je folk res tako nesposoben, da si ne zna niti malo administrirat računalnika?

Zato imam občutek, da za svojo nesposobnost iščejo krivca drugje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

gruntfürmich ::

Osebne pravice štirih ljudi si prodal Googlu.

se 100% strinjam. jst grem čim dlje stran od gugla, kjer je le možno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

antonija ::

iSindrom... kjer vse "just works" (razen kadar ne...). Furat ga probajo cist vsi proizvajalci ker je super sistem za uveljavljat vendor lock-in. Posledicno se v glavah izgubi princip da lahko sam kaj spremenis, popravis, izboljsas, prilagodis in pojavi se jamranje ob vsaki napakici ki jo uporabnik najde (kar sicer ni izgovor za napako ampak vseeno).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nanthiel ::

Po mojem mnenju (in probavanju) je bil že FF3 hitrejši od Chroma, FF4 pa je hitrejši od FF3. Je res, da pri Chromu lepo pest RAMa požrejo za vmesnik, ki je potem lepo gladko animiran, ampak same strani Firefox odpre/prikaže hitreje. Zagonski čas pa je, kakršen je. Na mojem računalniku je razlika zanemarljiva, sicer pa, ko ga enkrat odpreš, je itak par ur odprt!

Kurzweil ::

Poleg vseh dev ugodnosti, kjer je vsekakor zmagovalec, se je znatno pohitril. Od nekdaj sem bil privrženec Firefoxa a zadnje leto sem bil na Chrome-u, nova verzija Firefoxa je res hitra v primerjavi s starimi različicami in ima sicer že znan design, vendar je clean kot pri Chrome-u.

Med vodilnimi sem probal vse zadnje verzoje brskalnikov, če vzamem vse v obzir gre takole:
1. Firefox - ponovno
2. Chrome
3. Internet Explorer

mathjazz ::

Zabavno: za naslednjih 7 milijonov prenosov je FX4 potreboval samo 18 ur, po manj kot 21 urah pa je skoraj pri 15 milijonih prenosov:
http://glow.mozilla.org/

To pomeni da bo v *drugih* 24 urah celo padel Guinnessov rekord Firefoxa 3, ki ga je v enem dnevu preneslo 8 milijonov ljudi. Takrat je bilo sicer pred izdajo veliko propagande v stilu "dejmo vsi downloadat na isti dan da rekord pade".
www.getfirefox.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mathjazz ()

gzibret ::

"Way offtopic" posti brisani. Nobenega ne zanima, koliko kolegom ste naložili Chrome. BTW, novica je o FF4.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Mare3 ::

Kaj je fora nove verzije če je pa slabša kot starejša? Mislm wtf izdajajo nove posodobitve če se niti za malo ne približajo recimo hitrosti odpiranja strani na chrome-u.

Mipe ::

Prav nič ni slabša, samo ti si bolj fovš.

VidKo ::

4.0 sem uporabljal za delo že od bete naprej, in večjih težav ni bilo. Največ težav sem imel na začetku zaradi nezdružljivosti določenih plug-inov, ki pa so do danes že vsi posodobljeni in tudi lepo delujejo.

Vedno imam odprtih vsaj 10 tabov, s tem da prenosnik teče 24 ur na dan, z njim vred pa firefox. Po cca 12. dnevih neprestanega delovanja mi na WinXP firefox.exe požre 477.872KB, 1. plugin-container.exe 55.524KB in 2. plugin-container.exe 18.616KB. Pa kljub vsemu tekoče dela.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

WyattEarp ::

Sam imam inštaliran IE, FF in Crome, pa dejansko uporabljam skoraj vedno IE, se mi zdi najhitrejši in najboljši. Crome kdaj kakšne strani noče prikazat, FF ima velikokrat kakšne težave, z IE pa mi vedno vse dela dobro. S tem novim FF, ni pa nič boljše kot s predhodno verzijo...
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

FireSnake ::

Mare3 je izjavil:

Kaj je fora nove verzije če je pa slabša kot starejša? Mislm wtf izdajajo nove posodobitve če se niti za malo ne približajo recimo hitrosti odpiranja strani na chrome-u.


Če bi ti znal zadevo uporabljat ne bi takih kvasil.

Ukolikor nas želiš prepričat, pa podaj konkretne številke.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

RejZoR ::

Ne vem zakaj men Chrome konsistentno čez različne sisteme deluje grozovito počasneje od Firefoxa. V obeh imam AdBlock ker mi grejo megaorjaške flash reklame na jetra in na tej točki se očitno Chromu začne grozno kolcat.
Firefox pa ne prikaže reklam, starni so bolj pregledne in ker gor ni cel kup šodra se tud naložijo hitreje (thanks to API-ju v Firefoxu, ki se zna bolje povezati z addoni kot kaže). Celo GMail deluje v Firefoxu hitreje kot v Chromu. Tud vse v Chromu deluje blazno "twitchy". Niti ne vem kako bi opisal po slovensko. Pač hoče bit naj naj, po drugi strani pa vse daje občutek kot da se bo ravnokar razpadlo, da ni spolirano v nulo in da je še vedno v zgodnji alpha fazi.

Edino kjer je Chrome vedno pokazal pravo moč so pure JavaScript strani in pa cold start, ki je zelo hiter. Recimo prej omenjeni FrozenDefense (tower defence) špil. Pa benchmarki. Na FrozenDefence sem ven dobival po 2x višji framerate v Chromu kot pa v FF 3.6 in celo FF 4.0. Samo kaj ko 99% strani vsebuje vse drugo kot samo JS. In tam je po mojih izkušnjah Firefox enostavno boljši.

Sem pa testiral oba, Chrome in Firefox na Atom N270, 1,5GB RAMa in Momentus 7200.4 500GB z WinXP SP3 in na Core i7 920 3,3GHz, 6GB RAMa in Caviar Black 2TB z Radeonom HD5850 na Vista SP1 64bit. Na liniji 8/1 mbit.
Imam dve skrajnosti, en zelo low end sistem in en precej high end. In na obeh se je kazalo isto. Chrome je bil izjemno hiter v pure JS, na običajnih straneh pa ni bil za nikamor.

Itaq bo vsak fural nekaj svojega ampak to sem pač opazil sam. Pa sem Chrome vedno jemal zelo optimistično ampak sem se nakoncu vedno vrnil k Firefoxu ker mi je s časom ratal tečen za znoret. Če bi nekdo strpal zmogljivost Chromovega V8 v Firefoxa bi bila to čista zmaga.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gulfstream ::

Meni FF4 dela dosti hitreje od 3.6. Še najbolj se to pozna na straneh kot recimo delo.si, če je vklopljen adblock. Zadovoljen v glavnem, čeprav vsake toliko še iščem manjkajočo orodno vrstico, pa se bom že navadil :)

RejZoR ::

Drugače se da vse vklopit nazaj, samo je nov bolj kompakten sistem boljši. Samo navadit se moraš nanj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gulfstream ::

Ma ja, sej čez 2 dni se mi bo zdelo čisto normalno ;)

ingo ::

Jaz sem se FF4 hitr navadu in mi je kr fini! :) Mi pa začne štekat pri več odprtih straneh (isto tudi Chrome), verjetno zaradi RAMa! :| Še posebej mi štekajo strani s Flashem, ki očitno res žre RAMe, ko bernardinc brikete!!!! Pa kdaj bojo že enkrat začel delat strani, ki bojo manj strojno zahtevne in ne več!!!!!!

techfreak :) ::

Nekaj časa nazaj, so se nekateri na forumu pritoževali zaradi velike porabe RAMa na Chrome-u in so rekli, da na FFju pa tega ni. Danes sem nekje 3 ure imel prižgan Firefox z 16imi zavihtki (večinoma preproste strani, en zavihtek je imel odprt uTorrent WebUI) in je to okno bilo 98% časa v idle ... po teh treh urah je bila poraba na malo več kot 900MB.

RejZoR ::

Oh noes, program uporablja RAM!!!!!!!! Sploh pa folk, ki tako paničari kolk porablja, je kdorkoli kdajkoli preveril koliko od tega spomina je page memory? Itaq pa si mora že folk enkrat izbit iz glav fore Windows 98 kjer je res šlo vse v Malora City če ni bilo dost spomina, dandanes pa se moderni OS in programje zna prilagajat temu in se zaradi porabe niti najmanj ne bi sekiral. Pač žre 900MB. Big deal. Če bo drug program zahteval spomin ga bo načeloma tud dobil. Kdaj ste nazadnje dobili sporočilo "Not enough memory"?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

zdaj sem šele opazil, da so HVALA KURCU! opustili način prikazovanja naslovov ki so pod kurzorjem v naslovni vrstici in je kot po navadi spodaj s to razliko, da se pojavi in skrije.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Jaz sem se navadil na prikaz naslovov zgoraj in mi je čudno brez njega. Pri prikazu zgoraj ni bilo zame nenaravnega pogleda navzdol, ko greš z miško na/čez link. Po mojih izkušnjah so takrat oči običajno usmerjene višje.

Moram predlagat, da dajo to nazaj kot opcijo ali pa narediti plug-in. Če že ne obstaja?

Mi je pa na začetku bilo zelo moteče. Rabil sem nekaj časa, da se navadim. In prikaz naslova je imel premalo prostora - prevečkrat je rezalo dolge naslove.

Ales ::

Moram predlagat, da dajo to nazaj kot opcijo ali pa narediti plug-in. Če že ne obstaja?
Da citiram sam sebe enkrat... seveda obstaja. Saj bi si lahko mislil, samo ni bilo časa pogledat, zdaj pa sem si ga vzel. Super.

matejdro ::

Hehe, to je pa največja prednost firefoxa.

V katerem brskalniku pa še imaš dodatke, ki lahko tako močno spremenijo brskalnik (izpisovanje v urlbaru)?

gulfstream ::

Nekaj me zanima... v 3.6 sem mel plugin (vtičnik?) default zoom level, kjer sem mel zoom povsod nastavljen na 133%, ker imam majhen ekran in visoko resolucijo. Zdaj v 4 sem ga onesposobil, strani pa so še kar vse takšne kot so bile ko je bil vklopljen. Kaj ima 4ka po defaultu že to zadevo vgrajeno?

kotnikd3 ::

men je 4 kr hitrejša pri odpiranju strani in samem zagonu. pogrešam pa plugin, ki podpira pregledovanje pdf datotek v samem brskalniku

MrStein ::

RejZoR je izjavil:


.Večina ima piratska Polkna in sistema sploh ne posodabljajo ker se bojijo da bo vse crknilo zaradi updejta.

Večina ne ve, da bi lahko zaradi updejtov nehalo delat.
V bistvu večina sploh ne ve kaj je to updejt. A je to novi drink, mešanica 7Up in Deit-a ? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

mathjazz je izjavil:

Zabavno: za naslednjih 7 milijonov prenosov je FX4 potreboval samo 18 ur, po manj kot 21 urah pa je skoraj pri 15 milijonih prenosov:
http://glow.mozilla.org/

Hehe, Slovenska mesta so grupirana v tri skupine:
- Bohinj (pod tem je recimo Ljubljana)
- Brezovica
- Other

RejZoR je izjavil:

Tud vse v Chromu deluje blazno "twitchy". Niti ne vem kako bi opisal po slovensko.

Hmm, ne vem če je to isto.
Sem opažal v Chrome nekakšno zatikanje.
Najbolj pri skroliranju s koleščom miške.
Kot da je neki zamik oziroma hitrost ni enakomerna.

PS: V času 120 FPS v Quake III (ali IV) pa res ni izgovora, da taki skroli niso 110% tekoči. Pa če glih imaš Atoma za CPU. (kdo se spomni na koliko MHz je Uridium imel ko puter mehak scroll? ;))


Glede FF4, kolega ga je instaliral in je spletne strani odpiral skoraj hipno. Je pa čez uro pojamral, da če ima več tabov, pa se zelo upočasni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

PPS: Tule je portable verzija, da se lahko preizkusi brez vpliva na obstoječo instalirano verzijo: http://portableapps.com/apps/internet/f...

Dodatek: Ej, naj me strela, če me je jasno po kaki logiki forum združuje sporočila.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

energetik ::

Eno vprašanje - kako nastaviti v FF, da ti na Geopedii ob desnem kliku ne prikaže FF menija? Recimo v Crome in IE je stvar OK, v FF pa ne.
Medtem ko recimo na Google Maps stvar v FF4 zdaj normalno deluje (prikaže se meni od Maps in ne od FF).

EDIT: ajej, ugotovil. Odkljukano mora biti "Dovoli skriptam, da zamenjajo sistemske menije"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

MrStein ::

Hmm, URL od linka pod kazalcem se pojavi spodaj na dnu levo, razen če imaš odprto search bar (ctrl-f), potem pa spodaj desno???
:))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igra prestolov ostaja prvakinja tudi v letu 2015

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
64821 (3628) Riff
»

Firefox 4 bolje drugi dan

Oddelek: Novice / Brskalniki
214676 (3689) k4vz0024
»

Internet Explorer 9 v prvem dnevu solidno

Oddelek: Novice / Brskalniki
4011495 (9985) Bor H
»

Firefox tretji najhitrejši brskalnik

Oddelek: Novice / Brskalniki
356629 (4026) GoldRakun
»

Firefox obeležil 400 milijonov prenosov

Oddelek: Novice / Brskalniki
193453 (2662) Kenpachi

Več podobnih tem